Gelinlik Modelleri San Patrick Gelinlik Modelleri(Bunlar gelinlik değil başka birşey, mükemmeller!!)

H

hulya_cem

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hulya_cem
SAN PATRICK

Arkadaşlar mutlaka bakın bu siteye. inanılmaz orjinal ve modern modeller var!!

• Konu Sahibi hulya_cem
aaaaaaaa bunlar gercekten cokk guzelll
ama benım bunları bakmama daha cokkk varr :KK43:

• Konu Sahibi hulya_cem
evet şimdi seçmek zorunda olanlara yardımcı olur, sonra da bizlere !!

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi hulya_cem
sahiden çok güzeller ayy bida gelinlik giyesim geldi kocişle nikahmı tazelesek ne:jeyyar:

• Konu Sahibi hulya_cem
burda bayisi var mı ki? pronovias tarzı biraz, onun bayisi vardı nişantaşında, ama siteye baktım bununkini göremedim:uhm:

canım istanbula baktım vakko nişantaşı ve vakko suadiyede satılıyomuş. tabi çok pahalı gelinlikler!! benim bi arkadaşın abisi evlenecek, abisinin nişanlısı bu siteden model beğenip diktircekmiş.. heralde ölesi daha ucuza gelirr süprizzzzz

• Konu Sahibi hulya_cem
gerçekten süper modeller:asigim:
paylaşım için teşekkürlera.s.

9 sayfadaki tülsüz hali çok güzel 8.sayfanında göğüs modeli bayıldım47 de çok ilginç 84 te hoş tşkler paylaşım için :1closedeyes:

canım istanbula baktım vakko nişantaşı ve vakko suadiyede satılıyomuş. tabi çok pahalı gelinlikler!! benim bi arkadaşın abisi evlenecek, abisinin nişanlısı bu siteden model beğenip diktircekmiş.. heralde ölesi daha ucuza gelirr süprizzzzz[/QUO

iyi dikebilecek bildiğin bi yer var mı canım ya,kumaş kalitesi, dikiş çok önemli. Akaydan randevu alıcam bi, şimdiye kadar hiç denemedim gelinlik, beğeniyorum ama üzerimde görmeden yorum yapmıycam artık:sm_confused:

ya bunlar muhteşem ötesi ama fiyatlarda muhteşemdir sanırım :jeyyar:

iyi dikebilecek bildiğin bi yer var mı canım ya,kumaş kalitesi, dikiş çok önemli. Akaydan randevu alıcam bi, şimdiye kadar hiç denemedim gelinlik, beğeniyorum ama üzerimde görmeden yorum yapmıycam artık:sm_confused:[/QUOTE]

canım ben de bilmiyorum daha benim başıma gelmediği için pek bilgim yok bu konularda gamyoncuiremsu sen biraz araştırma yap, dediğin gibi dene, şöyle bir dokun gelnliklere... zaten araştırma yapmaya başlayınca kaliteli bi terzi de bulursun heralde :CüvCüv:

bu guzel modellerı izleme fırsatı verdiği için çok tesekkur ederım bildiğin baska sıteleride atarsan çok sevinirim
sevgiyle kal...nazar:

gerçekten hepsi birbirinden harıka

sahne tabi birbirinden güzel modeller var bunlarin arasinda secim yapmak bile zor... ben gelinglimi secim ama kina gecesinde burdaki dar olan gelinliklerden kalcadan sonra kabarmaya baslayandan güzel olur herhalde. Türkiyede bu tarz elbiseler varmi arkadaslar. yazin dügünüm olacak allah izin verirse. San Patrik yada Pronovias zaten yanindan gecemeyiz de böyle buna benzer zarif modeller varsa oda olur

Harika modeller var teşekkürler :1hug:

Link vermek yasak herlade bende link vermiştim konularım silindi daha önce

X