Bebek Beslenmesi 2 haftalık bebek ne kadar süt içer?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

esther

let the game begin...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
4.778
37
bebeğimin doyup doymadığını anlamakta zorlanıyorum. sağ göğsümü emiyor doyana kadar sanırım. ama sol gögsum yara oldugu ıcın pompayla sagıyorum. ne kadar sut vermelıyım? kaç cc? ınternete bakıyorum bulamadım.

sen ne kadar veriyosun canım?kaç saat aralıklarla?
benim bildiğim 60 cc 2 saatte bir

ben de 60 veriyorum 2-3 satte bir. gogsumu emdıgınde ne kadar emıyor bılmıyorum ama sagdıgımda 60 verıyorum. doyuyo galıba emın degılım. ama bı keresınde 110 cc verdım nasılsa doyunca bırakır dıye. dıbıne kadar ıctı tabı ertesı gun gaz sancısı ve hazımsızlık cektı.

canım her 2 saatte yaklaşık 60-en fazla90cc.Evet fazla verirsen içer bebeğin daha küçük onlar daha doymayi bilmiyorlar.Fazla içip sonra fazlasını geri çıkartmasa karn sancaları olur.Sen en fazla 90 ver.Bazen daha az içerler o durumda sonraki emzirme daha erken olmalıdır yanş 30 cc içerse iki saat bekleme bir buçuk saat sonra emzir.Emmediği göğüsü hep say sütün kesilmesin.acıkıncas hep o tarafa başla biraz uğraştırır seni ama dene ısrarlı ol hemen almayabilir bir ayda sürebilir ama pes etme.

X