vajinal enfeksiyon gebeliğe engel mi?

doremi canim arkadasim sen ne cabuk buyuttun kiz bebisi hemen ikinciyi dusunuyon saka canim saka allah kalbine gore versin ama vajinal enfeksiyon hamilelige engel degil be ben kac defa gecirdim bilmiyon mu ama hamile kalamadim o baska ama ben doktora sormustum gebelige engel degil dedi icin rahat olsun arkadasim artik hergun forumdayim haberin olsun bu arada burda basimdan gecenleri bir bilsen dusup bayilirsin canim anlatirim sana cadi kizini op yerime kocaman:KK9:

canımcım bu konuyu açalı belki 2 sene oldu :))))
tabi ki ikinciyi düşünmüyorum... Allah isteyen herkese nasip etsin..

bu arada noldu lütfen msj at.. çok merak ettim canım.inş kötü bir şey yoktur :KK43:

Vajinal mantar enfeksiyonları spermin yumurtaya doğru taşınmasını engeller. Vajinal ortama değiştirerek spermin canlı kalma süresini kısaltır. Mantar enfeksiyonları erkeklerde de görülebilir ve kaşıntı, akıntı gibi yakınmalara yol açar. Bu enfeksiyonlar sperm transportunu engeller ve sperm hücrelerine tutunarak sperm hareketliliğini azaltır. Antimikotik (mantarlara etkili) ilaçlar ile kolayca tedavi edilebilir.

Bende aşırı derece vajima.iltihabi iltihabı var bebek düşünüyoruz ama engel mıdır bilmiyoruz tabi

Bende de kendimi bildim bileli akıntı var bazen yumurta akı gibi bazen beyaz bazen de sarımsı değişiyor ama ne kaşıntı ne bir yanma ya da rahatsızlık olmadı çok gittim doktora bunun için olmasa da sordum önemli bişey değil dediler ve mantar falan olsa görünürdü diye düşünüyorum ama yine de insan düşünüyor acaba engel midir diye

Slm kizlar bendede mantar var ve ben gyno lomexin fitil kullandim dun gece bi tane acaba bubay hamile kalabilirmiyim fiil kullandigim halde engel mi aizce akintii gebelik icin

X