Çok kolay, tavşanlı bebek patiği

sağlık olsun canım ya.. sen yinede patiği ör, baktıkça beni anarsın yerimseniben

tabiki canım örecem örmezmiyim hiç .hem örerim hem seni anımsarım :1hug:

bu öreceğim görümcemin bebesine olacak rabbim banada anne olmayı nasip ederse kendi bebeğimede örecem :emir_bebek:

yine basit modellerin olursa ekle canım anca basit şeyleri yaparım çünkü :eek:

tabiki canım örecem örmezmiyim hiç .hem örerim hem seni anımsarım :1hug:

bu öreceğim görümcemin bebesine olacak rabbim banada anne olmayı nasip ederse kendi bebeğimede örecem :emir_bebek:

yine basit modellerin olursa ekle canım anca basit şeyleri yaparım çünkü :eek:

canım benim, Rabbim tez zamanda sağlıkla sıhatle kucağına alacağın hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.
aklıma geldikçe eklerim merak etme tatlım yerimseniben

canım benim, Rabbim tez zamanda sağlıkla sıhatle kucağına alacağın hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.
aklıma geldikçe eklerim merak etme tatlım yerimseniben

canım iyi dileklerin için saol.rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin cümlemizede .ALLAH kimsenin muradını gözünde koymasın .yinede hakkıma hayırlısını istiyorum tabiki olmuyorsada vardır bi hayır.umutluyum ben belki geç gelecek ama yinede umutluyummmmmm ben :çok üzgünüm:

yenilerini bekliycem canım unutma emi a.s

sersoy ben sana hastayım kız, bunu yapıjiiiim çok kolaymış kaydirigubbakcemile2

sersoy ben sana hastayım kız, bunu yapıjiiiim çok kolaymış kaydirigubbakcemile2

canım benim çok teşekkurler Şeniz
ee çok merak ettim şimdi, biz göremeyecekmiyiz? oğluşunun ayağında çekte göster nolur yaa yerimseniben
gule gule kullansın bu arada, ellerine sağlık

canım benim çok teşekkurler Şeniz
ee çok merak ettim şimdi, biz göremeyecekmiyiz? oğluşunun ayağında çekte göster nolur yaa yerimseniben
gule gule kullansın bu arada, ellerine sağlık

valla patıklerı gorursunuz de oglusumun ayagında gorurmusunuz bılmem. kaydirigubbakcemile3abartısız soyluyorum ayakları 1 sanıye bıle durmuo. o kıpırdaklıkla foto çekebılırmıyım bılmıom. bı de su sınavlar var. onu bı atlatıım dıorum. sonra rahatım kısmetse. tabı bu sıpa aızın verdıgı muddetce. bu aralar azgın teke gıbı mubarek. hıcbıseyden memnun olmuo. ınsallah uslu durarsa yapcam bu patıklerden cok begendımŞeniz

valla patıklerı gorursunuz de oglusumun ayagında gorurmusunuz bılmem. kaydirigubbakcemile3abartısız soyluyorum ayakları 1 sanıye bıle durmuo. o kıpırdaklıkla foto çekebılırmıyım bılmıom. bı de su sınavlar var. onu bı atlatıım dıorum. sonra rahatım kısmetse. tabı bu sıpa aızın verdıgı muddetce. bu aralar azgın teke gıbı mubarek. hıcbıseyden memnun olmuo. ınsallah uslu durarsa yapcam bu patıklerden cok begendımŞeniz

maşallah canım nazar değmesin :nazar:
sağlıklı sıhatli olsunda burak azıcık yaramaz olsun :emir_bebek:
uyurken çekiverirsin fotosunu sende yerimseniben

Bu cici patiği ben de çok beğendim ve örneğine başladım bile..:) Sayenizde ilk defa bir patik örüyorum, bakalım becerebilecekmiyim... Paylaştığınız için teşekkür ederim,sağolun!a.s.:enbuyukkk:

Bu cici patiği ben de çok beğendim ve örneğine başladım bile..:) Sayenizde ilk defa bir patik örüyorum, bakalım becerebilecekmiyim... Paylaştığınız için teşekkür ederim,sağolun!a.s.:enbuyukkk:

canım teşekkur ederim
çok basit becereceğinden eminim bittiğinde göster emi kolay gelsin sana

çok güzel bayıldım eline emeğine sağlık bende pek anlamam el işiden ama düz tersi biliyorum hamileyim 9 hafta 3 günlük cinsiyeti belliolsun deniycem bunu inş beceririm:))

çok güzel bayıldım eline emeğine sağlık bende pek anlamam el işiden ama düz tersi biliyorum hamileyim 9 hafta 3 günlük cinsiyeti belliolsun deniycem bunu inş beceririm:))

teşekkur ederim hayatım
Rabbim sağlıkla sıhatle tamamına erdirsin inşallah

bende bayıldım bu patiğe hemen baslayacagım elimde olan iplerle bitincede resmini gönderirim size becerebilirsem..:):):):)

aha ahaaaa çekilin uleeynnndelikafadulden vallaha da ben bunu yaparım selma haroşe örmeyi biliyorum 2 dene kare örecem ve bi dene davşanım mı olacak anaaaam kolay kız bu yapayım bi 5-10 dene hayrıma dağıtırım eşe dostakaydirigubbakcemile3

aha ahaaaa çekilin uleeynnndelikafadulden vallaha da ben bunu yaparım selma haroşe örmeyi biliyorum 2 dene kare örecem ve bi dene davşanım mı olacak anaaaam kolay kız bu yapayım bi 5-10 dene hayrıma dağıtırım eşe dostakaydirigubbakcemile3

ölumu ye yapta göryim kıs :roflol:

ölumu ye yapta göryim kıs :roflol:
bak vallaha yaparım ha beni gaza getirme kıs evde pembe renk ip var sadece başka renk ipim yok:çok üzgünüm:yapmak istiyorum sırf sen çatlayasın diye:roflol:
ama yapacam bak gör hemde ne davşan olacak kız ben bunu acık büyük yapsan kendi ayağıma göre datlı olmaz mı hee ne diyon sen bilirsin pandif gibi:sm_cool:
:roflol:pandif nasıl:roflol:

bak vallaha yaparım ha beni gaza getirme kıs evde pembe renk ip var sadece başka renk ipim yok:çok üzgünüm:yapmak istiyorum sırf sen çatlayasın diye:roflol:
ama yapacam bak gör hemde ne davşan olacak kız ben bunu acık büyük yapsan kendi ayağıma göre datlı olmaz mı hee ne diyon sen bilirsin pandif gibi:sm_cool:
:roflol:pandif nasıl:roflol:

:roflol: :roflol:
kendine göre yap tabiki olur
hatta elindki pebbe iple yap sadece önunede ponpon yaparsın çok hoş durur ayağında
hadi be yap bee delikafadulden

:roflol: :roflol:
kendine göre yap tabiki olur
hatta elindki pebbe iple yap sadece önunede ponpon yaparsın çok hoş durur ayağında
hadi be yap bee delikafadulden
yok nan ayıp önce miniğini yapam :eek: sen beğenirsen kendi ayağıma göre de yaparım valla şeytan beni fena halde dürtüyor hadi kalk yap şu gacıyı münasip yerinin üstüne oturt diye:roflol: ama ben ip 2 renk olsun istiyorum bide tel.e çekicem fotoyu akşam eşim gelince yüklerim benim cihazım kayıp pc ye atamıyorum
valla örecem bakam beğenecekmisin ahancık gidiyom bi parça da olsa ip bulursam yapacam ama sadece tekini yapıp koyucam diğerini senden olmuş onayı alırsam yaparım tamam kuzum:asigim:
bak olmazsa rezil etme ha usulünce söyle emiiisenağlama

X