Saç Rengi ve Saç Boyama Olgun göstermeyen, doğal sarı tonları...?

kızlar merhaba.bunlar ballı bisküvi diye geçiyor.uçlara altın sarısı ve diplere de balköpüğü ya da karamel uygulanıyor.tek renk değil yani.
Eki Görüntüle 371656 $adsz22o.jpg

Merhabalar ben bu rengi yapmak istiyorum saçıma ne yapmam gerekior.Şuan saçımda karamel kumral var. Resmide ekliyorum. .
$Adsız.jpg

Yorum bekliyorumm kızlar..:KK16:

Son düzenleme:
bunları önerebilirim canımm sana ihepside aynı tonkaydirigubbakcemile5

bi ara benim saçlarımda bu renktii:eek:

ayyy 3.deki saç rengine bayıldı yaaa kızlar nasıl sarıyla boyanmış sizce bu benim saçlarım şuan aralarında çıkan karamel gibi renkler varya öyle üzerine sarı yaparsam böyle olurmudurki açık sarı gibi sarılarda kızlar yardımcı olun nolur

Tatlım bu tonu ancak sık gölge yada sık balyaj-röfle ile elde edebilirsin.
Büyük ihtimalle de 7.01 açık küllü kumral üzerine yapılacak balyajlarla yaptırabilirsin. Benim düğünümde bu şekildeydi.
Loreal'in 7.01 açık küllü kumralın üzerine çok sık ve ince balyajlarla yapmıştı kuaförüm ama çok güzel olmuştu.
İstanbuldaysan kuaförüme yönlendirebilirim.Sevgiler.

benim saçım cnm 1kutu loreal 9numara yarımşar paket koleston 11.1 küllü sarı ve yarım paket koleston vanilya sarısı.oksiidan oranlarını da normal oranlarda koyuyuorum.alt rengim açık kumral

benim saçım cnm 1kutu loreal 9numara yarımşar paket koleston 11.1 küllü sarı ve yarım paket koleston vanilya sarısı.oksiidan oranlarını da normal oranlarda koyuyuorum.alt rengim açık kumral
alisha saç rengin çok güzel çok beğendim tam istediğim renk. kuaföre gitsen aynısını yapamazlar. lorealin hangi markasını kullanıyorsun acaba? oksidanları normal koyuyorum demişsin yani bu durumda iki tane %9 luk oksidan mı katıyorsun boyaların içine?

:KK3:

Canım seni anlıyorum nasıl bir sarı istediğini tahmin ediyorum benim saçlarım platindi 2-3 ton koyulttum şimdi mükemmeller daha doğal duruyorlar daha genç gösteriyorlar. Sarı saç takıntım olduğu için de sarıya uzak bir ton değil. Deve tüyü rengi gibi öyle tarif edeyim :)) Loreal 8.3 al ve boya pişman olmayacaksın.

Canım seni anlıyorum nasıl bir sarı istediğini tahmin ediyorum benim saçlarım platindi 2-3 ton koyulttum şimdi mükemmeller daha doğal duruyorlar daha genç gösteriyorlar. Sarı saç takıntım olduğu için de sarıya uzak bir ton değil. Deve tüyü rengi gibi öyle tarif edeyim :)) Loreal 8.3 al ve boya pişman olmayacaksın.

canım bana msj atmışsın çok önceden ama ben yeni gördüm ve cvp veremiyorum :KK43:. ben saçlarımı açtın ama çok açık oldu platine yakın ve koyultmak istiyorum senin resmin varsa gösterebilir misin acaba

meraba canım benim saçlarım röfleliydi ve çok yıprandı ardından kendim boyadım ve aktı küllü kumrala döndü kendi saçıma çok yakın bi renk oldu şimdi yeniden boyamak istiyorum senin saç rengini görünce tam istediğim renk işte bu dedim yazdıklarını okudum ne oranda koyduğunu anladım ama daha önce böyle bir deneyimim olmadığı için oksidan kısmını anlayamadım oranları ne kadar yarım koydugun boyaya yarım ölçek oksidan mı koyuyorsun ve nekadar bekletiyorsun boyayı saçında, tüp boyamı kullanıyorsun. cevaplarsan çok sevinecem:KK9:

X