Saç Rengi ve Saç Boyama Olgun göstermeyen, doğal sarı tonları...?

P

punk_chick

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi punk_chick
merhaba kızlar.. bikaç ay içinde saçlarımı sarıya boyatmak istiyorum suan koyu kahveler ama tuhaf durmayacak çok platin tonlar barındırmayan olgun göstermeyecek genç kızlara uygun bir sarı tonu istiyorum. röfle ve gölgeyi denedim 10 yaş büyük görünüyorum bu yüzden tek renk sarı denemeyi düşünüyorum öneriniz varmı?

• Konu Sahibi punk_chick
Böyle bisey olabılır cok tatlı bi renk kaydirigubbakcemile3 yada beim hayalimdeki saç rengikaydirigubbakcemile3

1.jpg

• Konu Sahibi punk_chick
bu renk gerçekten göz alıcı delikafadulden
yanlız yaşlı göstermeyen sarı tonu derken sadece saçla alakalı değil bence cilt tonu cilt yapısı da çok etkiliyor.

• Konu Sahibi punk_chick
evet bu çok güzelmiş ama benim için çok açık tenimde beyaz bu renkler solduruyo beni canım hayalet gibi oluyorum böyle beyaza yakın sarılarla röflem bu renge yakın bir renkle yapılmıştı çünkü biraz renkli bir yüzde harika durabilir bende makyaj yapma zorunlulugu getirio bu renk makyajsız çıkamıyorum :1no2:

• Konu Sahibi punk_chick
bu renk gerçekten göz alıcı delikafadulden
yanlız yaşlı göstermeyen sarı tonu derken sadece saçla alakalı değil bence cilt tonu cilt yapısı da çok etkiliyor.

sana katılıyorum... :jeyyar:

önemli olan ten rengine yüzüne yakısan rengi bulman.. yakısmayan bi renk sni yaslıda gosterir çirkinde..şutarafagitti

bu sarı rengi bazısını yaslı gosterebilir bazısınıda genc..

bence iyi bi kuafore gidersen yüz tipine rengine göre güzel bi renk ayarlayabilir:teselli:

ama şunu demeden edemicem bazı renklerr gercekten yaslı gosterebılıyo ( mor ,kızıl fLn )şakkıdı

• Konu Sahibi punk_chick
6601ro7.jpg

tam sarı değil ama bence bu renkte çok gzellşakkıdı

• Konu Sahibi punk_chick
bence değil naniknanik yani inş öyledir kaydirigubbakcemile3 yaa sen resmi göster bence tutturur sonuçta kendi saç rengine boyatanlar war bunuda tutturabilirler onlar uzamankaydirigubbakcemile5 inşallah olur ya git sor ben bunu çok istiyordumda bana daha açık renk olurmuşş bu koyu duruyor photoshopta baktık olmadı inş sana olur:1hug:

• Konu Sahibi punk_chick
umarım ya çnkü bu zamana kdr hiç istedgim renkle çıkamadım o kuaförlerden kendimde yapamıcama göre işim şansa artık :1no2:

bunları önerebilirim canımm sana ihepside aynı tonkaydirigubbakcemile5

bi ara benim saçlarımda bu renktii:eek:

bunlarda çok güzel delikafadulden avril inkiler açık biraz sanki diğerleri daha koyu gibi geldi çok begendim hepsini ya inşallah becerir kuaför bide saçımı açması gerekicek heralde suan koyu kaveler benim kuaför kesin kademeli açalım bianda açarsam saçın yanar dicek :1no2:

rachelhurdwood100.jpg

bu renk olabilir mesela cok doğal duruyor :jeyyar::jeyyar:

bu rengi deneyebilirsin ama ne renk olduğunu bilmiyorum :sm_confused:

kawy nerdesin bu renk hangisi oluyo benimde böyleydi demisin canım cevap yazarmısın lütfennnnnnnnn

ay canım ya kusura bakmayın walla bikaç gündür giremeidm burda deildim ben 10.1 boyuyodum lorealin bu renk oluyodu benim aynı ama senin önce küllü bi renge boyayıp kızıllıklardan kurtarman lazım anca ozaman olur tatlım:1hug:

bunları önerebilirim canımm sana ihepside aynı tonkaydirigubbakcemile5

bi ara benim saçlarımda bu renktii:eek:

kızlar merhaba.bunlar ballı bisküvi diye geçiyor.uçlara altın sarısı ve diplere de balköpüğü ya da karamel uygulanıyor.tek renk değil yani.

X