Sivilceli Ciltler ben sivilcelerimden kurtuldum:) işte yöntemlerim..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
pavlikiz, guzelim dun gece başladım lavanta kürüne ama sanki lavantanın o yogun kokusu bir acılık veriyor. Kür tarifinde içine şeker vs. atmayın dyr zaten genelde bitki çaylarını şekersiz içerim de, bana acımtrak bir tat geldi zor içtim 1 fincanı. Ama kararlıyım devam edeceğim çünkü sanki sabah uyandığımda sivilcelerim sönük gibi geldi. Sen nasıl içebildin lavantayı?

hihoyyytKızlar, bu akşam lavanta kürümün 3. günü olacak ama gerçekten doktorun belirttiği gibi ilk günden belli ediyor. Sivilcelerim söndü gerçekten bakalım ilerleyen günlerde nasıl olacak?! Bu arada geçen gün acımtrak bir tat aldığımı soylemiştim ama dün demlenirken mum ışığı gibi çok kısık ateşte demledim ve soğumasını beklemeden süzdüm acılığı geçti.kaydirigubbakcemile5:enbuyukkk:

canım gercekten masallah çok duzelmiş darısı bizim basımıza

kızlar acı tat var gerçekten hatta içerken irkiliyodum her seferinde :) ama aynaya bakıp irkilmektense 1 dk da içip gidiyodu :)

canım ben bir bardak su ya da bir fincan ama kahve fincanı değil neskafe fincanı :) kaynattıktan sonra 2 çay kaşığı lavanta ekliyorum 10 dk demliyorum tadı kötü gerçekten ama bi müddet sonra alışıyosun gerçi annemde hiç içemedi ben biraz zevksizim galiba :)

ben bu lavantayı nereden bulucam aktarda bulamadım:KK43: lavantalı sabun alsam olur mu???

canım mükemmel olmuş bende şu anda soğan suyu içiyorum hatta bardak elimde. ben zayıflatsın diye içiyorum ama yüzümde de br fark var gerçekten bir pürüzzüslük oldu....

Soğanı akşamdan suda mı bekletiyoruz sabah o suyu mu içiyoruz tam anlıyamadım?

bnm ikinci reismdeki gibi sivilcelerim bunu yapsam hepsi geçer sağol süper bişi uygulıcam:)

PAVLİKIZ benide son zamanlarda stresten iltihaplı sivilcelerim çıkmaya başladı banada testler yapıldı herşey normal çıktı

3 aydır antibiyotik içiyorum ve yanında bende ısotrexin jel ve nadixa krem kullanıyorum bende pek bi faydasını göremedim :1no2:senağlama biraz azalma oldu sanki ama az senağlama

1. sorum sen bu tarifi nerden buldun kendi kendinemi yoksa arkadaş tavsiyesiylemi yosun özlü sabunu falan

2.sorumilaç yanında soğan kürü içsem bi zararı olmaz heralde :teselli:

Soğan suyunu içimini kolaylaştırmak için ahmet maranki limon suyu sıkabilirsiniz demişti.bir programda
bende buhafta doktora gidicem bakalım ne diyecek soğan suyuna bende başlıyacağım inşallah.

Lavanta kürünü bende uyguluyorum bugün 5.günüm ilk günden belli ediyor faydasını bi parlaklık oldu yüzümde.Bide ben 1 su bardağı kaynamış suya 1 çay kaşığı lavanta atıp 10 dk demliyorum içilmicek kadar acı olmuyor.ıçemeyenlere tavsiyem 1 çay kaşığıyla yapsınlar.Çünkü gerçekten çok faydasını gördüm mutlaka yapın derim.Soğan kürünüde yapmak istiyorum ama düşük tansiyonlu olduğum için zor yaparım gibi geliyor bana.

Lavanta kürünü bende uyguluyorum bugün 5.günüm ilk günden belli ediyor faydasını bi parlaklık oldu yüzümde.Bide ben 1 su bardağı kaynamış suya 1 çay kaşığı lavanta atıp 10 dk demliyorum içilmicek kadar acı olmuyor.İçemeyenlere tavsiyem 1 çay kaşığıyla yapsınlar.Çünkü gerçekten çok faydasını gördüm mutlaka yapın derim.Soğan kürünüde yapmak istiyorum ama düşük tansiyonlu olduğum için zor yaparım gibi geliyor bana.

senin ilac tedavisi bitmisti dimi cnm ben ilaca devam ediyorum 3.aydayim bende baslasam olurmu acaba lavanta kürüne
pavlikiz da sormus ama bende bi sorayim dedim :)

Evet canım benim tedavim biteli 13 gün oluyor aslında biraz daha bekleyebilsem daha iyi ama çok iyi geldiği için başladım :)

ben imex ve azeltin hapı sayesnde kurtuldm.. birde tetradox var tabii :)

a.sKızlar bende doktora gitim bana tetradox,Nadixa, ve ısotrexın jel verdi ayrıcatolerıane diye tamizleme jeli verdi bu ilaç değil eczaneden aldım bu gün kullanmaya başlıyacağım inşallah iyi gelir ben yüzüme bu zamana kdar ne ilaç türü nede kozmatik krem vesaire kullanmadım gerçekten herkesin imrendiği bir cildim vardı açıkçası yüzüme süreceğim kremlereden korkuyorummirmirmirmir inşallah yan etkisi olmaz.:çok üzgünüm:sağlıkla kalın kızlar.:enbuyukkk:

a.sKızlar bende doktora gitim bana tetradox,Nadixa, ve ısotrexın jel verdi ayrıcatolerıane diye tamizleme jeli verdi bu ilaç değil eczaneden aldım bu gün kullanmaya başlıyacağım inşallah iyi gelir ben yüzüme bu zamana kdar ne ilaç türü nede kozmatik krem vesaire kullanmadım gerçekten herkesin imrendiği bir cildim vardı açıkçası yüzüme süreceğim kremlereden korkuyorummirmirmirmir inşallah yan etkisi olmaz.:çok üzgünüm:sağlıkla kalın kızlar.:enbuyukkk:

canım bu tetradox ısotrexin ve nadixa bende kullanıyorum benimde çok güzel bi cildim vardı ve son 4 aydır stresten mahfoldu :çok üzgünüm:

ama sana şunu söylüyim ki hemen umduğunu bulamıyaksın en az 3 ay geçmesi lazım ki ilaç etkisini göstersin

zaten teradox u 2 ay hergün içeceksin doktor bana sivilce tedavisi en az 6 ay dedi

nadixa dan pek bi umudun olmasın

ısotrexin 2 ay sonra ancak etki gösteriyo :1no2:

ama kesinlikle ilaçlarını düzenli kullanmalısın :1hug:

X