Sivilceli Ciltler ben sivilcelerimden kurtuldum:) işte yöntemlerim..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ewt bnım 6 7 ay oldu anca duzelıyo cildm kızlar sakın pes etmeyn :)

haklısın YEŞıLGÖZLÜMELEK sabırlı olmak lazım doktor bana kanın çok düşük dedi bende ileri derecede anemi var bunun da sinir yapacağını sinirinde sivilceyi tetikleyeceğini söyledi.Doğru diyor doktor sinirli ve sitresliyim elimde değil neyapım ama ben ilaçlarda umutluyum inşallah faydasıını görürüm.

lavanta çayını içmesekte lavanta yağını alsak sürsek olmazmıki yaa :nazar:

bir rkadaşımızın önerdiği soğanlı su kürüne başladımda bugün
merak ettiğim bişey var acaba mideye zararı varmıdır benim midem de gastrit varda zararı olurmuki....mirmirmirmir

Pavlikiz şu anda yüzünün durumu nedir? yerimseniben

şuanda hiç sivilce problemim yok ama 3 tane falan iz var oonun sebebide onlara sivilce ilacı sürmem diğerleri hiç ilaç sürmediklerim yok oldu iz bile yok ama kızlar bepanthene krem kullanın kesinlikle harika tüylenme falanda hikaye inanmayın derim

Pavlikiz ben bepantenden korkuyorum tüylenme yüzünden.

Son düzenleme:
bir rkadaşımızın önerdiği soğanlı su kürüne başladımda bugün
merak ettiğim bişey var acaba mideye zararı varmıdır benim midem de gastrit varda zararı olurmuki....mirmirmirmir

ben ahmet marankiyi izlediğimde mide rahatsızlıklarınada iyi geldiğini söylemişti ama yinede dikkat et bir iki gün dene rahatsız olup olmadığını sen daha iyi bilirsin canım

peki bu soğan suyunu sabah aç karnınamı yoksa tok karnınamı içilecek

ay bende imrendim şimdi...Bu lavanta kürünü nerde bulucam...Soğan kürünü şöyle bidaha anlatabilirmisin...

lavantayı aktardan alıcan kuru lavanta demliceksin kaynar suya 2 çay kaşığı at kapat üstünü 10 dk demle sonra ılık iç tatlandırmadan.soğanıda akşamdan soyup ılık suyun içine koy bir buçuk bardak su içine sabah o suyu süz aç karnına iç aynı zamanda zayıflatıyor o yüzden ben pek içemiyom artık zayıflamak istemediğim için :KK43:

pavlikiz arkadaşım inş.bugünden itibaren dediğin yöntemi deniyecegim.ınş. işe yarar.Lavanta tok karna içiyorum.

pavlikiz arkadaşım inş.bugünden itibaren dediğin yöntemi deniyecegim.İnş. işe yarar.Lavanta tok karna içiyorum.

inş işe yarar ama çok tok karnına değil yemeklerden en az 2 saat sonra lavantayı iç

bende 5.günümdeyim uff inşallah yarar ya

ya pavlikiz 3 gün oldu bnm de benim için bi değişiklik olmadı.Herkese aynı sonucu vermiyor heralde

ama 1 ay boyunca kesintisiz devam edecem.belki sonradan bi gelişme olur.yeni okuyan arkadaşlarda varsa bi gelişme olursa gene yazarım.

Pff .. yha herkesn başı dertte bu siviLceden ! Lanet oLası .:kızgın:

kızlar ben de dün maydonuz kürü okumuştum... cilde iyi geldiğine dair... ama orda şöyle bir not vardı... 15 gün düzenli uygulayacaksın... sonra 5 gün ara vereceksin...sonra tekrar...

bence düzenli 15 gün denemek lazım...

soğan kürü yapabilir miyim bilmiyorum ama deneyebilirim...

benim de 24 yaşımdan sonra sivilcelerim çıktı... roaccutane tedavisi gördüm... izlerimle uğraşıyordum... son zamanlarda çene bölgemde iri sivilceler çıkmaya başladı yine... ben de tekrar araştırmaya başladım...

sürekli bir şeyler deniyorum yaaa ... sinir olmaya başladım... neden pürüzsüz bir cildim yok ki... hatta pürüzsüz bebek gibi bişi istemiyorum... sorunsuz olsun yeter yaa... bebek gibi olmasın aman o eksik kalsın :KK43:

ya ben kullandım maydomnoz kürünü de pek bişi anlamadım sürekli kullanmak gerekiyo galiba.ama pavlikiz senin yöntemi uyguluyorum ama sabahları sogon suyu içmiyorum ben.sanki biraz gelişme oldugunu sanıyorum.ama o jelleri yüzüme sürmüyorum hep onlardan çogaldı bende 20 yaşındayım.
17 yaşımda roaccutanne kullandım o zaman 6 aydan sonra resmen bebek gibiydi cildim daha kullanamıyorum yasak

ya bu arada ben sabun olarak sebamed kullanıyorum.sebamed kullanan var mı yoksa başka bi sabun öneren arkadaşlar varsa yazabilir mi.

X