Ağız içinde oluşan fibroma

böyle bır şey olmuyor bende ama bolca agız afları yani beyaz beyaz yaralar oluyor,bu gösterdıgın resımde kı gıbı bazen yanaklarımı ısırıp orada yer yapınca oluyor ıkısıde kendılıgınden geçıyor bır hafta kadar suruyor.geçmış olsun

teşekkür ederim ama uzun zamandır geçmedi tedavisini merak ediyorum şu an doktora çıkamadığım için buraya yazıp geçirenler varmı diye merak ediyorum.

acı varmı peki ? bendede var. aft diye şüphelendim ama bence acı yok. aftlarda acı oluyormuş. benim üst diş etimde beyaz pamukumsu bi yara var.

Merhabalar...canım ben 14 yaşlarındayken felan ön dişimin üzerinde çıkıyordu böle bişey, sivilce gibi büyordu baya, onu bir kaç kez aldırdım patolojide temiz çıkıyordu, ama belli süre sonra tekrar yeniliyordu. Sanırım bir kaç sefer aldırdım. En sonunda kuretaj deniln bir operasyon oldum. Diş etlerimi kesip yaktılar, dikişli bir ameliyattı..Ondan sonra çok şükür olmadı..Fakat diş etlerimde zamanla şekil bozukluğu dişlerimde oldu..Yeni operasyon oldum, çok şükür gayet iyiyim...

X