Örgü karpuz dilimli bebek patiği

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
benım buzguler resımdekı gıbı durmuyor pek bıraz ayrık oluyor onu demek ıstedım canım.

canım 1.iplerin incedir
2.dediğim gibi büzgüleri sık alınmamıştır.normalde mesela benimki gibi beyaz yeşil gibi düşün.beyaz olan iplik kalın diğeri ince ondan beyaz daha baskın olduğu için istenilen sonucu elde edersin.seninki aynı kalınlıkta ondan çok belli olmamış.bak bide öyle dene olurmu?

kıslar nihayet yapabıldım.alkisalkisalkis:sm_cool:ilk denememde ancak bu kadar oldu.hihoyyyt
ama bıraz buyuk oldu gıbı.sositososito

photo0238x.jpg

photo0237.jpg

çok bol örmüşsün oyüzdden öyle olmuş bende kırmızı beyaz ördüm 1-2 saatlik iş hiçbir zorluğu yok çokta hoş duruyor ama giydircek bebeğim yok kaydirigubbakcemile3

canım 1.iplerin incedir
2.dediğim gibi büzgüleri sık alınmamıştır.normalde mesela benimki gibi beyaz yeşil gibi düşün.beyaz olan iplik kalın diğeri ince ondan beyaz daha baskın olduğu için istenilen sonucu elde edersin.seninki aynı kalınlıkta ondan çok belli olmamış.bak bide öyle dene olurmu?

tamam canım bırde oyle deneyım dun baska bır tane daha ordum.o bıraz senınkıne benzedı gıbı.kaydirigubbakcemile3

çok bol örmüşsün oyüzdden öyle olmuş bende kırmızı beyaz ördüm 1-2 saatlik iş hiçbir zorluğu yok çokta hoş duruyor ama giydircek bebeğim yok kaydirigubbakcemile3
pekı kac sıra beyaz ve dıger renk ordun canım?
8-9 sıra mı yoksa 6 sıra beyaz 7 sıra baska renkmı?
bırde kıslar bogaz kısmına ip gecırılıyormu?

oy ben yerim bu patikleri herseyin kücügüde bir baska güzel oluyo cok begendim
paylastigin icin tsekkürler ellerine saglikkaydirigubbakcemile3

bunlarda dun yaptıklarım.
photo0236.jpg

photo0237.jpg

yıne tam resımdekıler gıbı olmadı .:bbo:

pekı kac sıra beyaz ve dıger renk ordun canım?
8-9 sıra mı yoksa 6 sıra beyaz 7 sıra baska renkmı?
bırde kıslar bogaz kısmına ip gecırılıyormu?

9-8 sıra yaptım canım

ip geçirmek sana kalmış kenarlarını tığla ip geçir ve ucuna ponpon yap ozaman çok güzel olur

bunlarda dun yaptıklarım.
photo0236.jpg

photo0237.jpg

yıne tam resımdekıler gıbı olmadı .:bbo:

8-9 sıra yap karpuzlu yerini maviyi sıkı ör beyazı normal ör ozaman tam karpuz şeklini alıcaktır

hatta yeşil kırmızı örerseniz tam karpuz olur işlemeylede 2 çekirdek atarsınız :dance:

8-9 sıra yap karpuzlu yerini maviyi sıkı ör beyazı normal ör ozaman tam karpuz şeklini alıcaktır

hatta yeşil kırmızı örerseniz tam karpuz olur işlemeylede 2 çekirdek atarsınız :dance:
tamam canım bırde oyle deneyım.
bu ördügümü 7 ye 6 yapmıstım.
bırde 3 numara şişle ördüm acaba 2,5 numarayla mı örsem.

ben bunu yapabilirim yaa basit ve güzel duruyo tşklerrr a.s.

Bu da benim ördüğümalkisalkisalkis tek renk ördüm denemelik tabi bir de ponpon yapacağım onu da öğrendim akşam gidince yapacağımdelikafadulden

Eklentiler

• $Görüntü0071.jpg
    $Görüntü0071.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 72
canım çok gevşek örmüşsün biraz sıkı örün yoksa önü büzülmez

gevşek olmuş hakikaten, bazıları ayakkabı gibi olmuş kaydirigubbakcemile3
ben de cesaret edebilsem girişicem aslında çok basit ve süper güzel bir örnek

arkadaşlar 1 saat sürmüyor birini örmek okadar kolay ve değişik bir örnek bende tam karpuz yapıp adına yakışır örcem ama oturamıyorum hep iş hep iş 2 de çekirdek atıcam yapınca gösteririm bu aralar yoğunum ama kesin örücem

arkadaşlar 1 saat sürmüyor birini örmek okadar kolay ve değişik bir örnek bende tam karpuz yapıp adına yakışır örcem ama oturamıyorum hep iş hep iş 2 de çekirdek atıcam yapınca gösteririm bu aralar yoğunum ama kesin örücem

örünce mutlaka resmini koy canım.alkisalkisalkis

kesin koyucam cnaım yeşil kırmızı örüp birde çekirdek koydummu çok güzel olucak üşenemzsem :KK70:

X