Doğuma Hazırlık 13 HaFtalık bebişim cinsiyetini öğrenebilirmiyim acaba :S

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

demethn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
82
0
40
13. haftanın içindeyim sizce şu anda cinsiyetini öğrenebilirmiyim yoksa bikaç hafta daha mı bekleyim bildiğim kadarıyla bu haftadan itibaren anlaşılıyo ama bi türlü karar veremedim ne yapmalıyım acaba fisfisfis:uhm::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Valla ben 14.haftada gıttım sÖylemedı doktorum.
Yarın gıdıyorum kontrole .16 .haftadayım Şuan.bakalım bır sorun Çıkmazsa ÖĞrenıcem dıye umut edıyorum.
Bence 13.hafta erken canım.zor ama bıraz daha sabret sen

çok teşekkür ederm canım bende çok zor bi soru sordum galiba diye düşünüyodum kimse cvp vermeyince :) o zaman acele etmeyim gerçi sağlıklı olsun farketmez ama insan genede merak ediyo işte Rabbim hayırlı doğumlar versin sanada sağlıklı bebişini kucağına alırsın inşaallaha.s.

ben ilk çocuğumuda 13 haftalık öğrendim bunuda iyi bir ultrasyon mak olursa sölüyo doktorlar cnm. ama ben her gittimde soruyodum cinsiyeti bellimi die:KK70:

bende dayanamıycam galiba :) ya ama çok merak eiyorum napıyım teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için :emir_bebek:

her doktor söylemiyor. çünkü %100 kesinliği yok. ama ablama 13 haftalıkken büyük olasılıkla erkek dedi doktor. önümüzdeki hafta netleşecek..
ultrasona giderken çikolata yerseniz bebek daha fazla hareket ediyor ve görme olasığı yükseliyor haberiniz olsun..

benim 11+5 te çok büyük olasılıkla erkek dedi canım...erkek bebekler daha erken gösteriyo kendini canım...belli olabilir de olmayabilir de...14.haftada yine olasılıkla konuştu dr teyzemiz..ama 16. haftada kesindi artık..minik bi prens geliyo...rabbim hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah...

benim doktorumda 15 haftalıkken söylicem dedi allah kısmet ederse yani 2 gün kaldı öğrenmeme.

canım 12 haftalıkken eğer erkekse ve kapatmıyosa gözüküyo.ama kız çocuklarında 16 haftadan önce olmuyo.erkek çocukları gelişimi daha hızlı çünki

hepinize çoook teşekkür ediyorum canlarıma.s. bu hafta gidicem bakalım haber veririm :) Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

13.haftada ayrıntılı ultrasonla öğrendim bebeğimin kız olacağını...

canım bebekler bacaklarını açmak istemiyor bazen onun için öğrenemiyoruz zaten doktora gitmeden önce 2_3 çikolata ye çikolata mutluluk hormonu salıladığı için bebek hareket ediyor o zaman görebiliyorlar gitmeden bi dene istersen

12 haftalıktım ögrenemedim bakalım şimdi 16 haftalıgım bu hafta gitmeyi düşüyorum inşallah ögreniriz ama sürekli rüyamda oglan çoçugum oluyor saglıklı olsunda ilk çoçugum olacak farketmez...

bende hep rüyalarımda kız görüyordum, ama 12ci haftada erkeğe benziyor dendi. 15 te başka doktora gittik oda kesin değiil ama erkek olabilir dedi. şimdi 17+3 günlüğüz ve dün kesin erkek dedi şuda pipisi diye gösterdi..inşallah bi değişiklik olmaz zaten kıza alıştırmıştım kendimi erkek olduğuna inanamadım bide erkeğe alışıp kızmış derlerse asıl o zaman şok olurum heralde

doktorlar kemık yapısından anlıyorlar
ama kesın soylemıyorlar arkadasımın25. haftada gosterdı kız digerbı arkadas var 14. haftada gosterdı erkek
belkı gosterır hayırlısı olsun saglıklı olsunda kız erkek onemlı olan o hayırlı saglıklı olsun

cnm 12.haftamda ikili test yaptırırken erkek demişti dr,kendi dr um ben henüz göremiyorum demişti(ikili ve üçlü testi başka dr yapıyodu)5.ayda üçlü test yaptırırkende başka bir doktor kız dedi zaten kız istiyodum ama erkeğede çok alışmıştım dr kız deyince şok olmuştum çokta sevinmiştim,yani erken tahminlere pek güvenemiyorum artık...

arkadaşlar gittim dr emin olmadığı için söylemedi bir ay sonra söyleyecekmiş çok hareketli o yüzden yanlışlık olabilir dedi bekliycez artık hayırlısı olsun herkese teşekkür ediyorum:CüvCüv:

off offff her gidiyorum belli değil dio doktorum.14.haftadayım.çikolata yiyip gitmek lazım bence çünkü çok hareket ediyorlarmış yeni öğrendim bidakine çikoata yiye yiye gidicemkaydirigubbakcemile2

Orjinalkız'cım ikili testteki hcg sonucunu yazarmısın? Cinsiyet 11-12 haftalarda belirginleşiyo. ama bence kesin olarak görülebilmesi için tecrübeli bir doktor lazım.. Çoğu doktor en fazla 1 dakka bakıp, göstermiyo diye, başından savıyolar bizleri. O yüzden tanıdık yada iyi bir doktor olmalı. Ben 11+4deyim. Perşembe muayeneye gidicem

X