alttan derin dondurucu mu, üstten derin dondurucu mu???

nastasia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
3.712
297
buzdolabı konusunda çok kararsız kaldım. kullananlar fikirlerini yazarsa çok sevinirim... derin dondurucusu altta olanlar mı daha kullanışlı, üstte olanlar mı????:bbo:

cnmm üstte olanlar daha kullanışlı bence küçük çoçuugn olur gelir gider açar ki yaramazlar hep öyle yerlerde oynarr :)açılıp kapandıkca daha fazla çalışıoo ve bence çokda kulanışlı dgll hem onlar nofrs degil bildigim kadarıyla...

yok cnm nofrost dedi satıcı adam siemensin modelini düşünüyorum...
ama farklı bi bakış açısı tabiki hiç çocuk bakımından düşünmemiştim :)))

ee onlarıda düşünmek lazımm zamanı gelicek allah nasip ederse bizimde olur işde ufacık ayrtıntılarr ..Bizim efemizden edindigimiz tiyolar aç dolap kapagını gir dolaba öyle oynuoo :)

hahhah:))) sewer çocuklar doğru:))) utfak dolaplarının falanda içine girip oynarlar ztn:))) tşk ederim cnm ben düşüneyim biras daha:)))

Ben siemensin derin dondurucusu altta olan modelini aldım, çok içime sindi. Ama henüz kullanmadığım için pratik anlamda nasıldır bilemiyorum. Umarım pişman olmam. Ha bu arada no frost

canım bende bosch aldım.altı donduruculu olanını.inşallah 3bucuk ay sonra kullanmaya başlayacağım.benim bu şekilde almamın en büyük etkeni ise akşamları salata yapacağım zaman ya da meyve hazırlayacağım zaman yere diz çöküp alt çekmeceden çıkması gerekenleri çıkarmaktan nefret eder hale gelmiş olmam.ama dondurucu devamlı açıp yere diz çökme durumum olmayacak.cocukların açması konusuna gelince dondurucuya kadar daha kolay açacakları dolaplar çekmeceler ve makinalar var.dondurucunun kapağının buzdolabı kapağından daha kuvvetli bir şekilde vakumlu olduğunu düşünüyorum.o kadar kolay açılmaz bence.en azından 4-5 yaşına gelmesi lazım açabilmesi için.kiii o yaşta normal buzdolabını bile açar :KK66:

sulfat ve müebbet sevdam güle güle kullanın aldıınız buzdolaplarını iyi günlerde inş:)))
bende eğilip alttan bişey almaktan nefret ediyorum... ztn gün boyu otur kalk yorgun argın eve geleceim bi de yemek hazırlarken eğilmek off off çekilmez sanırım...

sağol canım benim.sende hayırla alırsın inşallah.ben sırf o eğilip kalkmaktan bıktığım için bu modeli tercih ettim.hem sıfırdan ev döşeyen herkes bu tip dolapları tercih ediyor.aldığım buzdolabı didosh un açtığı beyaz eşyamızı aldık konusunda var canım :KK66:

peki bende birşey sormak istiyorum. alttan olanların ses problemi var mı? yani gürültü oluyor mu?
ayrıca dolaplarda çocuk kilidi oluyor..(özellikle yenilerinde) :))

ben alttana karar verip alttan aldım. ztn eğilip doğrulmak zor sürekli sebze falan ararken burada herşey göz hizanda sürekli kullandığın şeyler...
bi de şimdi hamileyim ohhh harika bi rahatlık... ses falanda olmuo... elkte daha az yakıo dedikleri doğruymuş:))))

bende alttan olanını almıştım 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum eğilme derdi yok.markası bosch

boyu benim gibi kısa olanlar için rahat değil bence.tamam alta eğilmek zor fakat en üst rafa ulaşmak için sandalye koymak daha zor bence. ben siemens in normalini aldım

X