Bebek Beslenmesi Bebeklerimizin boy ve kilolarını paylaşıyoruz..

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

gulsahbennn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
88
0
slm kızlar
bebeşim erkek 5.5 aylık 9500 gr ve 74 cm fazlamı die endişe ediyorum.bebeklerinizin boy ve kilo durumları nedir???

mrb canım senin bebiş basketbolcu olur bu gidişle.belki anne ve babasına çekmiştir.sizlerin boyu ne kadar.benim kızım 19 aylık 12.5 kilo 86 cm.ben 175 babası 179 bakalım ne olacak.herseyin başı sağlık öyle değilmi canım..

sırnaşık şey Maşallah senin bebişine

Benim prensesim 8,5 aylıkken 74,5 cm ve 8,850 kg idi.. :nazar:

Son düzenleme:
benim kızımda yeni yaşına girdi kilo 11.500 boyuda 85 dr uzun dedi bizde uzun değiliz babasıyla ama bilmiyorum zamanla değişirmi uzaması

maşallah tüm bebeklerimize
benim oğlumda yaşına girdi ama 10.5 kilo
çok sık hasta oluyo
ve çok çok harektli yürmeye başladık düşe kalka her tarafımızı çarpıyoruz ya

merhaba arkadaşlar;
benim oğlum 8 aylık 9,5 kilo boyu 74 cm
ilk aylar 2 kılo alıyordu bende korkmuştum
hareket ettikce daha az kılo almaya başladı

benim oğlum 4. aynı bitirmek üzere ve 6 kg boyu 66 cm iyi mi bilmiyorum . bize zayıf gii geliyor ama doktorumuz iyi diyor.

maşallah diyorum da kac kilo doğmuştu. bana biraz fazla gibi geldi. doktor ne diyo bu işe?

merhaba arkadaşlar benim tuğbişimde 4.ayında 6.500 kilo ve 62 cm sanırım normal gelişiyor Allah bütün bebişlere sağlık versin

Benim kızım 8 aylık 9,100 gr 70 cm geçen ay gittiğimizde boyu 71,5 gelmişti çekti galiba=)) anlamadım valla

slm arkadaşlar
benim oğlum 8,5 aylık.13 kg boyuda 76 cm
yürümeye başlayınca verir diye düşünüyorum,ne dersiniz:nazar::icecream:

bencede werir cnm zaten benimkinin kilo alımı yavaşladı.şu an 10.200 1 ayda 500 gr aldı boyuda 1 cm uzamış ki daha emeklemiyo sadece yuvarlanıo ve bu aralar yuvarlanmaktan yorgun düştüü için akşamları kendi kendine uyuyo:)süpper dimi

benım oglum 15.5 aylık kılosu 10.700 boyu ıse 77 kısa dımı kızlar oysa babası 183 ben 165 boyundayım.

X