Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Kuru ve ince telli saçlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Giz-m

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2007
248
5
36
Kizlarr benim saçlarim kendiliginden kivircik, ve haliyle çok kuru ve ince telli.. yaklasik bir yil önce staight terapy yöntemiyle kivircik saçlarimdan kurtulmus idim, fakat simdi etkisi geçince saçlarim dahada kötü oldu sanki.. kazik gibi, cansiz, ve de çok kabariyor

Kuru ve ince telli saçlar için önerisi olan varmii??? Saç tellerini kalinlastirmak münkün mü?? Yardim edin ltfnn :KK43:

Birde saçlarim kivircik iken zor sekil aldigindan sIkI at kuyrugu seklinde toplayip gezdigimden saçlar biraz arkaya kaymis.. TR de düzlestirme isleminden sonra saçimi genelde açik kullandigim için yavas yavas yine yerine geliyor cok sükür yoksa anlim cok genis duruyordu.. tam olarak düzelir heralde tekrar? Ne kadar zaman alir acaba bu?

Son düzenleme:
merhaba saçların için çam terebenti ve dabur amla yağını deneyebilirsin...gerçkten etkili iki ürün,şikayetlerini azaltacağını umuyorum....
dediğin sorunu da tam anlamadım nasıl kaymış:SSS

dabur amlayağı CADIARZUanlayamadım merak etim nedir

ben aktardan almıştım,bu hindistandan gelen bi yağ,saç diplerine uyguluyosun,çok değil ama bi kaç yerine(ben öyle yapıyorum).bir saat bekletiyorsun sonra yıkıyosun.ama biraz kötü kokuyo dayanacaksın.çok güzel sonuçlar veriyo. a.s

X