Yumurta toplama

ADAM

ÇILGINIM VE DE DUYGUSALL
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
1.191
4
45
ARKADAŞLAR NARKOZDAN KORKUYORUM delikafadulden VE UYUŞTURMADAN YAPTIRMAK İSTİYORUM ACABA BÖYLE YAPTIRAN VAR MI mirmirmirmir

canım narkozdan neden korkuyosun k?iuyuşturulmadan yaptırırsan canın çok acır bence çünkü lokal anesteziyle bile hissediyomuşun

DoĞacım uyuyup uyanamamaktan Çok korkuyorum kabus gıbı gelıyooo

canım bana hafif bir narkoz verilmişti ama oda hiç etki etmedi.ve canım çoooookkk yandı.ben canı çok tatlı biri değilimdir öyle her ağrıya acıya kolay kolay ses çıkarmam ama yumurtalar toplanırken acıdan ağladım o kadar yani.

canım hiç korkulacak bişe yok ben genel anesteziyle yaptırdım çok rahat oluyo uyanamamayıda nerden aklına getiriyosun bilmem. böyle şeyler düşünme nerde yaptırıyosun sen

iki defa lokal anesteziyle toplandı yumurtalarım çok canım acımıştı ondna sonraki ikide genel oldu hiç duymadım ayrıca uyananamayı büyütme canım ya..genel tavsiye ediyorum..

ama psikolojini bozacak şekilde çok korkuyorsan işlem sırasındaki acıya dayanabilirim diyorsan yinede sen bilirsin.sonuçta biten birşey saatlerce sürmüyor tabiki ağrıda 1-2 saat sonra geçiyor.sen yinede kendini narkozun o kadarda korkuç birşey olmadığına alıştırabilirsen çok rahat edersin canım

:1shok: sağolun kızlar rahatlatmaya çalışıyom düşünmemeye çalışıyom inşallahh güzel geçer...ben haziranda yaptıracam...lokalle hiç yaptırmam...ya canlı canlı ya da narkoz...ikisinden biri olceksüprizzzzz

canim genelden bu kadar korkma ya zaten hissetmeden uyuorsun oylde uyaniyorsun
aciya dayanirim diyorsan ben yaptirmadim lokal ama anlatilanlara gore aciyor lokal yaptir
allah yardimcin olsun

mirmirmirmirCanım bende senin gibi genel anestezi almaktan uyumaktan bayılmaktan narkozdan korkuyordumm.Ama baktımkii hiç korkulcak birşey değilmiş çocuk oyuncağı gibii.Hiçbişey hissetmeden uyuyorsun ve uyanıyorsunn herşey bitmiş oluyorr.Ben flim çektirirken anestezi almıştım :)uyumak çok güzeldii güvenebilirsin :)hemde ben panik ataklıyım yani korkuu o kadar çok vardı ama gördümkü korkmaya degmezmiş:jeyyar:

ARKADAŞLAR NARKOZDAN KORKUYORUM delikafadulden VE UYUŞTURMADAN YAPTIRMAK İSTİYORUM ACABA BÖYLE YAPTIRAN VAR MI mirmirmirmir

selam canım,bende narkozdan çok korkuyordum,hatta doktorumada korktuğmu ağlayarak anlatmıştım.allahın izniyle hiç birşey olmaz endişelenme uyandığımda hiç acı da hissetmedim rahattı.allah gönlüne göre versin canım,güzel haberlerinide okuruz burada inşallah yerimseniben

ayy kızlar sağolun accık rahatladım...iyi sözlerinize çok teşekkür ederim inşallahh dualarınızla ggüzelce geçer biter...:1shok:

ben narkoz almadım canım ve hiç gerek yok bence duymuyorsun bile, sonrasında ne ağrı ne sızı... doktorunla konus bence..

ben genel anestezi tavsiye edenlerdenim, ben de çok korkuyordum ama 10 dakika sürdü ve tam 10 dakikada uyudum uyandım, ya uyanamazsam diye takmıştım kafama, ama o verdikleri anestezi öyle diğer ameliyatlar gibi değilmiş, çok çok basit, az bir anestezi, uyanıyorsun merak etme.. bence acı çekmekten daha iyi, öbür türlü canın acıyacağını düşünüyorum..galatea'nın dediğini anlamadım ama sonrasında uyanınca adet sancısına benzer bir ağrı oluyor, ağrı kesici veriyorlar.. uyumak daha kolay bana kalırsa..

SaĞol dervıŞ senın sonuÇ ne zaman bellı olacak?

benim belli olamadı canım, 1. denemede transfer olamadan döndük, sadece 5 yumurta toplanmıştı ve2si olgundu, ertesi günde sadece 1i döllenmişti.. o da 3. kalite olduğu için doktor transfer yapsam da sonuç iyi olmaz dedi.. çok üzüldüm ama şimdi ilaçlar verdi hazirana 2. deneme olacak inşallah..

Anladım canım hayırlısı olsun artık...demekkı o zaman olması senın ıÇın daha hayırlıymıŞ...derler ya geÇ olsun gÜÇ olmasın...

Valla aklı olan narkoz alsın ben Ege üniv . tesinde tedavi oluyorum malesef öle lüksüm olmadı halbuki anestezide istemiştim ama bin dereden su getirip vermediler çooooook acı çektim hep bağırdım benden soraki arkadşalrda çok korktu tabi benim sesimi dışarıdan duymuşlardı ....güya lokal yaptılar valla çok ağrılı benden demesi:1no2:

X