Kilo verdikce gögüsler kücülüyor mu ?

benimkiler de 90 yaa kimi zaman seviyorum dişi duruyor diye düşünüyorum,kimi zman rahatsız oluyorum elbiselerde, yazın bikini üstü bulmakta falan. Pilates yaptm ben baya onunla küçüldü eskiye göre diyebilirim bu kış da gidicem bakalm yeniden,umarım etkili olur küçülmesinde ve dirileşmesinde... :KK16:

Ewt kuculuo ben 60 kılodan 50 kıloya dustum ve 95 bedendim suan 80 hatta 75 ama sarkma olustu malesef..goguslerımın cok buyuk olöasından sıkayetcı oldugum ıcın sarkmasını problem etmıorum..eskıden hep ıclerı bos sutyen kullanırdım desteklı kullanmaya ozenırdım suan kullanabılıyorum :):):) :d =)

ya tebrık ederım cok guzel kuculmussun ben de öyle dolgulu sutyenlerı cok begenıp alamıyorum suanda ıclerı bos olanlarında dıs goruntusunu begenmıyorum 62 kıloyum 50 ıdeal kılommus 90 takıyorum merak ettım sız nasıl zayıfladınız acaba neler yedınız bırde spor yaptınız mı ben 80b ye razıyım :emir_bebek: :KK9:

kızlar peki göğüs kenarı etler de gidiyor mu? Ya straplez filan giyemiyorum bu çıkanlar yüzünden en büyük sorunum bu benim :KK43:

ben 85'ten nefret edıyorum, sen 90'ı sevıyooon vallahiii :KK53:

boyla da alakası var tabiki.. kısa boylularda iyi durmaz tabi iri göğüs.. benm boyum 1.72 o yüzden boyuma göre sırıtmıyor göğüslerm...

kızlar peki göğüs kenarı etler de gidiyor mu? Ya straplez filan giyemiyorum bu çıkanlar yüzünden en büyük sorunum bu benim :KK43:

her yerden gidiyor ben 20 kilo verdiğimde bedenim 90dan 80e düşmüştü etler filan da gitmişti hep. biraz sarkması tek sorun ama büyük göğüsün derdi ile uğraşmaktansa onla uğraşmak daha iyidir.

Nasıl küçülür anlayamadımo_O ergenliğe girdiğimden beri göğüslerim büyük mezura ile ölçüyorum 92 ve kilom 50 ama 58 kiloyken de aynıydı. sütyen bedenim hep 70dd idi o da hiç değişmedi. kilo aldıgınızdaki yağlanmayı göğüs ölçüsüyle karıştırmayın.

benim de kuculur veya buyur kiloyla fark ediyor 50 kilodayken 84 cm civarıydı simdi 55 kiloyum 88 cm

yaa bana yardım edin lütfen. ameliyat olmak istemiyorum çünkü daha evli bile değilim.172 boyum 62 kiloyum ama bacaklarım kalçam filan zayıf yani. manken gibi fiziğim var ama göğüslerim 55 kiloykende iriydi şimdide öyle nasıl küçülür bunlar zayıflasam kalçamdan bacağımdan gitcek:KK43:(

canım bi arkadaş ben sabah akşam masaj yaparak fındık yağı sürdüm 15 günde 3 cm küçülme oldu dedi bende başladım bugün 3. günümdeyim bakalım farkedecek mi bende küçülsün istiyorum inşaallah işe yarar. 15 günde sonucu yazarım :KK49:

Merhabalar kilo verirken sarkmaması ve çatlamaması için ne yapmalıyım? Sizler hangi sporları yapıyorsunuz? :KK16:

Pilates göğürleri toparlıyor 6 ay gibi uzun bir süre ama toparlıyor tavsiye ederim 2 ayda azda olsa farkediyor

X