Kilo verdikce gögüsler kücülüyor mu ?

vildansu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2008
679
4
tecrübelerimizi yazalim lütfenn :)
bu gögüs kücültme illede ameliyati gerektirmiyor..kilo veripte gögüsleri kücülen oldu mu ?:uhm:

GÖĞÜSLERDE DE YAPI OLARAK YAĞ DOKUSU OLDUĞUNDAN KİLO VERİNCE ONLAR DA KÜÇÜLÜYO HATTA MALESEF SARKIYOOO .BEN 4 YIL ÖNCE 15 KİLO VERDİM EN ÇOK SELÜLİTLERİM GİTTİ VE GÖĞÜSLERİM KÜÇÜLDÜ DİYE SEVİNDİM delikafaduldendelikafadulden

galiba bendede oyle oldu,21 kilo verdim ve kuculdu birazcik,ama inan hic takmiyorum,gerci avatarimdaki gibi olsa ,hicde fena olmazdi hanidelikafadulden

kilo verince küçülür ama sarkar bence...çünkü fazla bi deri kalıyo sonuçta...bende büyüsün diye kilo almaya çalışıyorum :))))))))
herkesin derdi farklı cnm

canım düzenli spor yaparak zayıflarsan göğüslerin fazla sarkmadan güzel biçimde küçülür.
zayıflamak küçültüyor...

evet çok ben en çok ona üzülüyorum ne güzel büyümüştü eski çamaşırlarımın içi boş kaldıı üzüldümm yaniii

düzenli spor yaptıgım için küçüldüler diebilirim ama sarkma deil kesinlikle hatta daha dik we şekilli

benimkide sarkmadı kesinlikle kalem bile durur...kaydirigubbakcemile3

bence spor yaparak bölgesel inceltme yapın...çünkü her insanın kilo verdiğinde inceldiği bölgesi farklı...kilo alımında olduğu gibi...hihoyyyt

sarkmalar için spor cok faydalı...kilo werince küçülme oluyor tabi..ama werdiğiniz kiloya görede değişebiliyor :CüvCüv:

sarkmayı da geç çatlar..çatır çatır çatlar hemde:1no2: üstelik çok kilo verildiğinde evet belki biraz 2 3 cm kadar küçülebilir ölçünüz ama o göğüs küçüldüğünden diil sırtınızdaki yağlar gittiğinden sütyende açıklıklar görüosunuz göğüs yanlarında falan..ve en önemliside kilo verdiğinde göbeğin falanda gitceği için göğüslerin büyükse dahada göze batcak hale gelcek doal olarak..sen tüm hemcinslerime baştada bana sabır nasip eyle yarabbiiiii:içelim:

Ben 8 kilo verdim 90 dan 80 e indiler ama bana hala büyük gibi geliyorlar ben çok küçük istiyorum dahada küçülmüyor :KK43:(

Evet canim, zayifladigin takdirde gögüsler kuculuyor!!!

Cünkü gögüslerin, büyük bir kismi, yag bezelerinden olusuyor.

Kendimde yasadim yani, 73 kilo dan 59 kilo ya düstügümde, kuculdu benimkiler, ve spor yapmadigin takdirde, sarkmada olur.

gögüs kaslarini calistirdigin takdirde, sarkma daha az olur ;-)

Evet kilo verince küçülür tabi göğüsler..Ama kasları çalıştıran hareketler yapmak lazım..En bilineni şey ellerini gögüğlerinin önünde birleştiriyosun sıkıca...Biyerde okumuştum..:eek:

morbiddark .!.:
Ben 8 kilo verdim 90 dan 80 e indiler ama bana hala büyük gibi geliyorlar ben çok küçük istiyorum dahada küçülmüyor :KK43:(

80 iyi gibi..Bende büyüsün istiyorum..Nolcak böle halimiz canımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benimkiler küçülüyor ama yine de büyük yine de büyük kalıyorlar :çok üzgünüm:

burada kilo vermekten ne anladığımız önemli bence!

misal ablam zaten normal kiloda bir kızdı. 55 kilo iken birden kilo vermeye başladı ve 47 kiloaya kadar düştü. eh tabi memişlerde sarktı kaldı! o ameliyat düşünüyor.

ben hiçbirzaman o kadar zayıflamadım. ama şunu biliiyorum. ben atıyoum60 kilo iken 55'e düşünce(ki her seferinde spor da yaparım:KK66: ne sarkma yaptı ne başka birşey?

önemli olan kilo verirken sporda yapmak! bir de aşırı zayıflamamak!!!!!

X