Nişan ACİLL...Nişanla İlgili Birkaç Soru...

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

deryali8381

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
92
0
41
Merhaba arkadaşlar benim 12 nisanda nişanım var...Ama biraz tombişim :eek:
Nianlım ankarada haftaya nişan alışverişi yapmamız için gelicek istanbul a ama napıcam ne edicem bilemiyorum off...

annemle birkaç yere gittik,allahım elbisenin heryeri oluyo göğüs kısmı olmuyo olmuyo :eek: göğüslerim problem yaratıyo ya çocuk gelicek bişey alamıycaz orda benim tombikliğim de iyice meydana çıkıcak elbiseler olmayınca...nasıl bir elbise almalıyım,elbise almak istiyorum pantolon ceket veya pantolon etek istemiyorum...benim gibi göğüs problemi olan varsa bi öneride bulunsun lütfennn senağlama

birde damada bişey takmak zorunda mıyım??? onun yüzüğünü ben alıcam ama takılır mı ki? birde onun bohçasını nişandan 1 hafta sonra onların evine ziyarete gittiğimizde vermemiz gerekiyomuş sizde de öylemi??

şimdiden tşkler...a.s.

Son düzenleme:
cnm önce üzülme nişanda genelde kız tarafı karşı tarafın alyansını alır ve saat alır eger onlar size bohça getirceklerse sizde bohça yapın bunu konuşmadınızmı eger onlar yapmışsa siz nişandan sonra veriyorsunuz giysiye gelince cnm isim vermek istemiyorum ama hani +44 beden şişman kadın varya resimde firmanın logosu öle oraya bak güzelim dene üst kısım olarak kesin olur kilolarınıda stres yapma zaten nişandan sonra düğün telaşı çeyiz derken eminim verirsin çevremde herkes böle olmuştur aklınada kötü bşy takıp üzme kendini güzelim

Bız bohcayı nısan gunu gÖturmuŞtuk onalrda bıze ogun getırmııŞlerdı bız damada yanı eŞıme alyans saat bıde nıŞsan kıyafetını almıŞtık aykakabısı cuzdan takımı terklıklerı.gerısını dugunde yapmıŞtık pıjama takımı kıyafet falan yanı damada ne alırsan laınır bnce ole su alınır bualınmaz dıye bı kural yok.ama kız tarafı Çoksey almaz derdı annem.
Bıde eltımlerdede adet erkegın nısan bohcasını dugunden sonra getırdıler bız yemk hazırladıkonalr geldı ama bız gelınımzınkını nıŞan gunu gÖturmÜŞtÜk

12 nisana kadar daha çok var bence istediğin modelde diktirebilirsin...nişana gelince yüzük zaten almışsın bohçayı sonrada versen olur.onlara giderken götürürsün..

Tombıkım demıŞınya kaÇ kılosun kı problem etmıŞın.

Çok teşekkürler canlarım a.s.

Canımcım 80 kg yum :KK43:( 55 kg dum ama son 3 yılda hem bazı rahatsızlıklar yüzünden hem işim gereği oturmaktan çok kilo aldım ama dikkat ediyorum cumartesi günü de spor salonuna yazıldım eski halime dönücem kararlıyım...
80 kg yum ama öyle abes bi görüntüm yok benim tek derdim elbiselerin göğüs kısmının olmaması...yani elbise çok güzel heryeri oluyo,göğüs kısmı dar geliyo...herrhalde blackqueen ciğimin dediği gibi büyük beden olan yerlerin birinden bakıcam :a015:

hiç dert etme kilo lar geldiği gibi gider genellikle saat takılır damada nişanda durumunuza göre herkez de alyansını kendi alır diye biliyorum

elbiselerde pek sorun olucagını sanmıyorum
bizde nişanda yüzükü takıcaz saati bizde düğünde alınır.
bohçayıda nişanda 1 hafta 15 gün içinde onlara götürcez.
hayırlı olsun cnm benimde 1,5 ay var nişanıma

kıslar kiloları takmayınn bende çok zayıfım 1.59 boya 45 kiloyum:) banada elbiseler olmuyo büyük geliyoooo :roflol:napalım bizim sevgülülerimis bizi böle beğendiki alıolar dimiiii:roflol: elbisen için tavsiyem diktir canım bari gönlüne göre olur elbisen bu arada hediye işine gelince benim nişanlım saat takmadığı için hani deri ve beyaz altın karışımı şık bileklikler varya bis öyle bişi takmıştık.çok seviyo ve kullanıyo ayrıca bis bohça olayını düğüne yakın yapmaya karar verdik çünkü nişanlım askere gidecek:a015:

canım göğüslerini strech filmle sar şu mutfaklarda yemeklerin üzerine yapıyoruz ya sıkılaştırıyor belki yzrdımı olur

Canlarım teşekkürler...Elbisemi aldım,her tombiş gibi siyah aldım :) eminönünden çok çeşit var ve 60 bedene kadar kıyafetler var sorun olmadı oh hallettik :) şimdi de derdim saçlarım...avatarıma kendi fotomu koydum sarı tonlarından bişey yaptırmak istiyorum nasıl olur sizce elbise siyah saçlar koyu boğar gibi :KK43:(

X