22 haftadan sonra hastane değişimi (ANKARA)

axsxina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
1.133
18
arkadaşlar 22 haftalık hamileyim, etlik zübeyde hanım doğumevine giderken bir tanıdık vasıtasıyla zekai tahire geçmek isityorum, tanıdığımız çok methetti, aklıma da yattı ama hastane değiştirmek için çok mu geç kaldım acaba? bu zamandan sonra kabul ederler mi beni? böyle birşey yaşayanınız oldu mu? ayrıca zekai tahirde illaki özel hasta mı olmak gerek, normal poliklinik hastası olanlar da fikirlerini paylaşırsa çok mutlu olurum.

zekai tahirde bir hafta yattım, memnun kaldım açıkcası hiç anlatıldığı gibi değildi, aklımda bir de çağ hastanesi var ama orda da tek uzman doktor varmış, yani doğuma girip girmeme garantisi yok, ya o doktor o gün orda olmazsa yine tecrübesiz ellere kalıcam.

Son düzenleyen: Moderatör:
özel doğum yapmak istiyorsan ve durumun maddi açıdan müsaitse zaten kesinlikle Fatih ünv.'de yap derim... Çağ'a güvenmiyorum ben.... bu hastaneleri tavsiye etmemem de annemin bir takım tedavilerini orada yaptırmaya kalkmıştık kadıncağızın orada başına gelmeyen kalmadı bir dehijyenine pek güvenmiyorum...Sonunda annem fatih'de ameliyat oldu da durumu kurtarmıştık:KK70:

arkadaşlar 22 haftalık hamileyim, etlik zübeyde hanım doğumevine giderken bir tanıdık vasıtasıyla zekai tahire geçmek isityorum, tanıdığımız çok methetti, aklıma da yattı ama hastane değiştirmek için çok mu geç kaldım acaba? bu zamandan sonra kabul ederler mi beni? böyle birşey yaşayanınız oldu mu? ayrıca zekai tahirde illaki özel hasta mı olmak gerek, normal poliklinik hastası olanlar da fikirlerini paylaşırsa çok mutlu olurum.

ben kendi dr.tavsiye edebilirim dr.baran kutlay kızılayda muayehanesi var sami ulus kadın doğum hastanesinde görev yapıyor.bende çok araştırma yapıp sonunda bu dr.karar verdim sağlam referanslar sayesinde tavsiye ederim.

bende zekayi tahirde yaptım doğumumu özel hasta olman hiç farketmiyor ,özel odalar var benimde dr. özeldi orada ama çektiklerin ve yaşadıkların kimseden farklı olmuyor canım, 2. doğumumu fatih hastanesnde yapmayı düşünüyorum.

X