Uyurken Giydiklerimizi Burada Paylaşalım

Barcman

PR UZMANI
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
10.363
31
Biz artık kocaman bir aile gibi olduk ve birbirimizle hemen herşeyimizi paylaşıyoruz

evlerimizi, günlük giyimimizi makyajımızı vs. vs. düşündümde uyurken giydiklerimizide burada paylaşabiliriz nasılsa alıştık elimizde fotoğraf makinasıyla gezmeyekaydirigubbakcemile3

ömrümüzün büyük bir kısmı uykuyla geçiyor uyurken hepimizin kıyafet tercihi farklıdır kimimiz bir tayt ve badyle kimimiz eşofmanla kimimiz pijama kimimiz gecelikle uyumayı tercih ederiz ortak olan noktamız hiçbirimiz gündelik kıyafetimizle yatmayız ve uyurken olabildiğince rahat kıyafetler seçeriz

dileyenler uyurken giydiklerini buradan paylaşabilirler tek ricam burayı + 18 e çevirmeyelim
çıplak uyumayı tercih edenler ve babydolla uyuyanlar foto eklemesin lütfen:roflol:

canım ablam ben başlayayım önce en sevdiim picamamla :asigim:

ilk fırsatta giyip orjinal halini de korum :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
aaa saol barçman ablam ne güzek düşünmüşün akşam yatarken eklerim bugün çoktaann çıkardım picamaşlarımı...

oo ilk foto fıstığımdan gelmiş benim bu fikir biraz önce temizlik yaparken aklıma geldi onun için ilk fotoyu ekleyemedim

pijaman çok şekermiş kırmızılar sana çok yakışmış:nazar: zaten sende her giydiğini yakıştıranlardansın
bu arada saçlarınıda çok hoş yapmışsın :asigim: çok beğendim uyku kıyafetini

aaa saol barçman ablam ne güzek düşünmüşün akşam yatarken eklerim bugün çoktaann çıkardım picamaşlarımı...

bu konunun fikir annesi sensin gülsucuğum geçen günkü öm. bana ilham kaynağı olduyerimsenibenŞeniz

oo ilk foto fıstığımdan gelmiş benim bu fikir biraz önce temizlik yaparken aklıma geldi onun için ilk fotoyu ekleyemedim

pijaman çok şekermiş kırmızılar sana çok yakışmış:nazar: zaten sende her giydiğini yakıştıranlardansın
bu arada saçlarınıda çok hoş yapmışsın :asigim: çok beğendim uyku kıyafetini

ablacım bir baktım ki tam bana göre olmuş topik hemen rsimxik koyayım dedim
pijamalarımı çok seviyomm kaynanatörüm almışdı:jeyyar:

ablacım bir baktım ki tam bana göre olmuş topik hemen rsimxik koyayım dedim
pijamalarımı çok seviyomm kaynanatörüm almışdı:jeyyar:

pijamaların çok ciciymiş kaydirigubbakcemile5

terliğin ve saçınla küçük tatlı bir kız gibi duruyorsun kaynanatörün zevkliymişhihoyyyt

tatlı barçman ablam ilk resmimi senin için ekliyorum. süslü her yerde süslü gece gündüz hiç faketmez...işte bu gece bööleyim kaydirigubbakcemile3

evet çok süslüymüş gülsucuğum gündüzki şıklığın aynen gecede devam ediyor:nazar:

zayıflayalı fizikte süpeeer

terliklerinede bayıldım çok şirin çok:nazar:

bende kahvemi içer içmez maviş pijamalarımla geldimhihoyyyt

süper olmuş barçman abla en kısa zamanda fırsat bulup bende eklemek istiyorum resmimi

saol barçman ablam mavi pijamaların da çok hoş sende zayıflamışın :nazar:

oy gülsuuuu.. çok tatlısın ya... patikler falan .. bayıldım....:sm_cool:

X