Islak Zeminlerde Duvar Kağıdı...

lotus_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
574
1
Arkadaşlar ,

Banyoma suya dayanaıklı duvar kağıdı yaptırmak istiyorum..Daha önceden kullananlar var mı?? Kullanışlı olup olmadığını merak ediyorum..fisfisfis

Sevgiler..

bende istiyorum cnm ama sonuç nasıl olur bilemiyorum ... yapı marketlerde sorduğumda olur diyo ama görevliler bi cesaret edipte yaptıramadım bişey öğrenirsen benimde haberim olsun lütfen..

Birşeyler öğrenirsem seve seve paylaşırım canım kaydirigubbakcemile5

Ama sitede kimse kullanmamış sanırım bu şekilde :1no2:

Ben de her sene rutubet olan duvarlarım için düşünüyorum,eğer böyle birşey varsa lütfen yazın!

arkadaşlar varsa resim eklemeniz mümkünmü annemin evine yaptırayım bende..

fiyatı ne kadar acaba bende internette görmüştüm banyonun fayanslarını yenileyene kadar bende yaptırıcam

Bende hala araştırma içindeyim arkadaşlar henüz yapan bir yer bulamadım..Öğrenirsem paylaşırım sizlerle..

Kullanan bilenler varsa fikirlerini bekleriz.. :sm_confused:

arkadaşlar,
tam da bu konu üzerine araştırma yapıyorduk nişanlımla;

biz banyomuz için düşündük duvar kağıdını; hem çok modern hem çok şık olacağı için. araştırdık soruşturduk. bu arada nişanlım yapı malzemeleri satıyor ama duvar kağıdı yok ticaretini yaptığı şeyler arasında. hem bayilik için görüştü, hem yaptıracağımız evimiz için. tanıdığı satıcılarla görüştüğünde garanti vermişler ona. benim sağlam ve kullanışlı olup olmayacağı konusunda tereddütüm vardı, içim rahatladı açıkçası :kahve: şimdi çok istiyorum ama tutarı çok mu olur diye kararsızım...

bilginize :KK66:

Selamlar İstanbul Anadolu yakası bayilikleri varsa yazarsan sevinirim...

Bir de sana ne kladar fiyat çıkardılar sengözlerimebaksanab

ben fiyatları çok iyi bilmiyorum canım ama mesela belki fayanslardan daha uyguna olur demiştim ben kendi kafamca; öyle olmuyormuş nişanlım dedi. hatta daha pahalıya geliyor dedi. ben de düğün üstü boşverelim o zaman napalım dedim. bir de fotoğraf göndermiş banyomuzu böyle yapalım mı diye bakın ben de size göstereyim o resmi:

Eklentiler

• $guzet1.jpg
    $guzet1.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 345
Resimdeki hakikaten çok şık..Teşekkürler paylaştığın için :1hug:

Ama bende fiyat daha uygun olur diye kağıt kaplama istiyordum...

Artık başka bir bahara kaldı banyo yenilemem CADIARZU

seni de yanlış bilgilendirmek istemem lotus. bizim beğendiklerimiz ithaldi hep, fiyatlar da yüksekti biraz. ama uygunu olur mu, yerlisi daha yapılabilir mi bilmiyorum gözünü korkutmuş olmiim. banyon büyük mü? sen banyonun büyüklüğünü belirtirsen sorarım ben bi, bakalım ne kadara olurmuş

Çok şık görünüyor duvar kağıdı ama siyah olması dezavantaj olabilir özellikle yaşadığınız yerin suları kireçliyse sürekli silmek gerekebilir. a.s.

seni de yanlış bilgilendirmek istemem lotus. bizim beğendiklerimiz ithaldi hep, fiyatlar da yüksekti biraz. ama uygunu olur mu, yerlisi daha yapılabilir mi bilmiyorum gözünü korkutmuş olmiim. banyon büyük mü? sen banyonun büyüklüğünü belirtirsen sorarım ben bi, bakalım ne kadara olurmuş

Selamlar , benim banyo çok fazla büyük değil ..Bakarım toplam metre karesine .Fiyatı öğrenebilirsen minnettar olurum ..:içelim: .Dediğin gibi yerlilerden belki fiyat daha uygun olanı bulmak mümkün olabilir..Ama benim görüştüğüm yapımarketlerde şimdilik böyle bir ürün yok.. kafamçokkarıştı

ERHABA koçtaş ta ıslak zeminler içi duvar kağıdı topu 29,90 10 mt bence ufak bir banyoya 2,3 topla gayet güzel bir hale dönüştürebiliriz

haydi banyosunu kaplatan ya da kaplayan yok mu ona göre bizde bişeyler yapsak.
olumlu yada olumlu ceavp bekliyoruz.

evt ya kaplayan yada fayyanslara kelebekli ara ara yapışrırma tarzındada yapanlar gördüm eğer bu konuda bilgisi olan varsa bilgilendirsin bizleri

konuyu bende takip ediyorum bu konuda bilgisi olan varsa senirim bende banyomu yaptirmak istiyorum degisik renk islak zemin kagitlari varmi bilen varsa yazarsa sevinirim

X