Lazer Epilasyon evde kullanım için lazer epilasyon aleti var ya, kullanan ya da düşüncesi olan var mı

bunu cesaret edip alan yok heralde...bende çok sordum kimseden ses çıkmadı...Ama ben yine de almayı düşünüyorum... bi umut...

canım bence alma ben aldım hiç kullanmadım onun yerine digerinden 3 seans yaparsın hiç işe yaramıyo tüyleri tek tek görmesi lazım bu zorken birdeyakmıyo blile kullanışsız yaniitavsiye etmem

bende almayı düşünüyordum ama çok pahalı gelmişti bugun sahibinden sitesinde 2 el satılanlara baktım 100 tl bile var hatta çok sayıda satan var neden satıyosunuz diye sordugumda da çeşitli bahaneler üretiyorlar gibi geldi birisi ben erkegim ugraşamıyorum birisi hamileyim yapamıyorum dedi bilmiyorum kararsızım normal fiyatı 400 o sitede 100 120 130 satılıyor bilmiyorum hala kararsızım kullanıpta kesin çözüm diyen görmedim bugune kadar

yaa saçmalamayın evde olurmu hiç?! gidin doğru düzgün bir yere. evde yapılan sağlıksız olur. bi taraflarınızla oynamayın ağdaya yada jilete benzemez tıbbi bir şey bu yani

bizde aldık ama öyle gereksiz bir aletki eziyetlerini hiç anlatmayım hevesle aldık aradan çok zaman geçirmedende sattık kurtulduk.

arkadaşlar gereksiz tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız lazer epilasyonunu falan tavsiye etmiyorum fakat ben tala karınca yumurtası yağını kullanıyorum ve gerçekten çok işe yarıyor. tüyleriniz aldıktan sonra 3 gün üst üstte aynı saatte sürün. normalde alındıktan sonra 4 hafta çıkmaz. tala ile 2 ay çıkmadı ve zamanla tyleri tamamen yok ediyo. hepinize tavsiye derim yerimseniben

arkadaşım bu karınca yumurtası yağını nerden bulabiliriz aktarlarda oluyomuki

karınca yumurtası yağını bende bacaklarımda kullanıyorum. gerçektende azaltıyor ve tüyler gittikçe inceliyor. bazı yerlerde hiç kalmadı bile. üstelik ben 3 gün değil sadece ağdadan sonra kullanıyorum. denemeye değer bence. ama sahteleride varmış dikkat etmek lazım. benimki tala marka.

yaa saçmalamayın evde olurmu hiç?! gidin doğru düzgün bir yere. evde yapılan sağlıksız olur. bi taraflarınızla oynamayın ağdaya yada jilete benzemez tıbbi bir şey bu yani

Ya canım huaaa valla lafı ağzımdan aldın desem??? yakacaksınız bi yerinizi. Onlarla nasıl uğraşacaksınız birde?? hadi uğraştınız diyelim; yakar ve yanık izlerini tedavi için mi koşturacaksınız? pesss.....

bende almak istiyodum ama şimdi vazgeçtim almaktan
koltuk altımı yaktırdım lazerle, çok memnunum. şimdi de bikiniye baslasam mı yoksa bu cihazımı alsam diyodum ama vazgeçtim şimdi

Hemşire arkadaşlarımdan biri Lazerli epilasyon merkezinde yüzündeki tüyleri yaktırdı. Ama birkaç ay sonra tekrar çıkmaya başladı. Şimdi tekrar seanslara gidiyor.
Bu tür merkezlerde bazılarına faydası olmuyorsa ki (memnun kalanlar da var) evde lazer uygulaması için gerçekten de paranızı harcamayın derim bende. Çünkü lazer eplasyon aletini bende almayı dşünenlerdendim...

YAKTIRMAK ÇÖZÜM DEĞİL,SİR AĞDA YAPMAKLA AYNI.

ARKADAŞLAR ,NİSAN AYI BOYUNCA SİZLERİN YAZMIŞ OLDUĞU BİLGİLERDEN FAYDALANARAK BEN DE lazer EPİLASYON HAKKINDA BİLGİ TOPLADIM.NİSAN SONU GİBİ BİR HASTANEDE lazer EPİLASYONA BAŞLADIM .ŞU ANDA 2. SEANS BİTTİ.BEN ÇOK MEMNUN KALDIM.BANA ASLA BİTİŞ GARANTİLİ DEMEDİLER,8 SEANS SONRA p-80 AZALIR,GERİ KALANI İĞNELİ İLE BİTİRİRSİNİZ DEDİLER.AYRICA ŞU ANDA GİTTİĞİM HASTANEDE İNDİRİM DE YAPMİŞLAR.TEMMUZ AYI BOYUNCA TÜM VÜCUT 1000TL .REKLAM OLMAMASI AÇISINDAN HASTANENİN İSMİNİ VEREMİYORUM.MERAK EDEN VE İSTANBUL DA OTURAN ARKADAŞLAR BANAxxxxxxxx MAİL ATABİLİRLER.ONLARA BİLGİ VEREBİLİRİM.RİZELİ BİR ARKADAŞIMI BUGÜN GÖTÜRDÜM,KIZIL SARI TÜYLERİ OLDUĞU İÇİN doktor lazerİ ÖNERMEDİ,BOŞA ZAMAN VE PARA HARCARSIN DEDİ VE ÇÖZÜM İĞNELİ DE DEDİ.SİZE ÇÖZÜM YOLUNU doktor SÖYLÜYOR,MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ DEĞİL.BU DURUM ÇOK ÖNEMLİ.

Son düzenleyen: Moderatör:
benimvar bir kac ay kullandim once jiletle yaptim sonra epilasyonla yaptim gozle gorunulur azalma oldu sonra birden bire daha sik gelmeye basladi korktum buraktim ama herkezde boyle olurmu bilmem ben de hormon bozuklugular var belki ondan olmustur simdi tedavi goruyorum ve yine baslamak istiyrum ama gercekten cok zor saatlerce oturdunmu kalkmiyorsun kalkincada ayaklarin tutuluyo paran varsa evde hic ugrasma derim

Benim aldigim unlu bir markanin cihazi. 500 tl ye aldim. Uygulamasi kolay tum vicut yarim saat te bitiyor. Ama hic fayda gormedim. Kesinlikle almayin.

Lazer epilasyon batiklarinizdan kıl dönmesi sorunlarında kurtulursunuz tabiki lazer epilasyon düşünüyorsanız 1 ay killarinizi jiletleyın nekadar sert olursa kıllar sonuç daha iyi olur ... tabi biraz acısı oluyo ... ve profosyonel hizmet alın bence

X