Lazer Epilasyon evde kullanım için lazer epilasyon aleti var ya, kullanan ya da düşüncesi olan var mı

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
2.511
8
42
tvlerde bir alet satılıyor belki görmüşsünüzdür, evde lazer epilasyon yapabileceğinizi söylüyor..fiyatı da 400 ytl...neler düşünüyorsunuz ve kullanan var mı?

Son düzenleme:
ben kafaya koydum alacağım ama keşke bir kullanandan yorumunu duysaydım ya...400 ytl az uz birpara değil...en azından kullanan birini tanıyan ya da düşüncesini belirtecek bir arkadaş çıksaydı...

ya bende çok üzülürüm.. ama zaten yazın kullanma sanşın pek yok onun için biraz beklemek ve yorumları görmek daha mantıklı gibi geliyo bana

kızlar sakın almayın derim para tuzağı ben aldım bir kılı 2 dakika gibi uzun bi sürede yakıyor düşünün artık tüm kılları ne kadar zamanda yakar kıllarında bazılarını almıyor ben bide taramalı sistemi aldım 700 ytl ye taramalınında özelliği üç beş kılı birden yakıyor ama çok uğraştırıyor. bence paranızı çöpe atmayın

ya bende çok üzülürüm.. ama zaten yazın kullanma sanşın pek yok onun için biraz beklemek ve yorumları görmek daha mantıklı gibi geliyo bana

ben de yorumlara bakıp kışın almayı düşünüyorum....ama eğer biri süper, ben de çok işe yaradı dese hemen alacaktım....ama gelen yorumlara göre belki de hiç almayacağım

ben de bir süredir alsam mı diye düşünüyorum.
hadi ücreti bir kenara bıraktım,
sağlık için olumsuz bir etkisi olabilir endişesindeyim.
kullanan varsa,daha çok yorum okumak isterim.

Aslında şöyle aletin bedeli bizim salonlara harcayacağımızın kat kat altında
Biz evimizde kendi kendimize bitirme garantisini veremeyiz
Ya alet etkisiz çıkarsa, dediğiniz gibi kıl köklerini gec yakarsa uğraş dur
Merkezlerde bunun nereye ne kadar atış yapıldığını biliyorlar
Biz aynı kıl kökü üstünde çoğu kez atış yaparsak, olmadımı görmedimi acaba diye
Derken başımıza iş almayalım, bende düşünmüştüm eve almayı ama ya fos çıkarsa
Kime veryansın edicez:roflol:

bir sitede bir bayan koltukaltına yanlış uygulama yaptığı için cildinin yanma tehlikesiyle karşılaştığını ama bikini bölgesinde doğru ve sabırla uygulama yaptığında etkisini gördüğünü belirtmiş...kullanma önerilerinde bir tüye bir seansta sadece tek bir uygulama yapın diye sıkı sıkı belirtmiş..ben sabırla ve çok dikkatli yapacağımı düşünüyorum ama işe yaramıyorsa isterse ben uzmanı olayım ne fayda...valla bu konu açığa kavuşsun, çok süper olacak..en azından boşuna uğraş vermeyeceğiz ya da işimiz çözülecek...

ben aldım ve sonuç fiyasko sabrederim uğraşırım dedim ama 6 ay sonra geri sattım.her kıla tek tek uğraşıyosun saatlerini alıyo çoğunun kökü yanmıyo yüzeydeki kıl yanıyo hem çok acıyo hemde bel fıtığı olma ihtimali çok yüksek :))gereksiz bence kızlar.

ben aldım ve sonuç fiyasko sabrederim uğraşırım dedim ama 6 ay sonra geri sattım.her kıla tek tek uğraşıyosun saatlerini alıyo çoğunun kökü yanmıyo yüzeydeki kıl yanıyo hem çok acıyo hemde bel fıtığı olma ihtimali çok yüksek :))gereksiz bence kızlar.

tecrübeni paylaştığın için teşekkürler. artık düşünmüyorum. emin ellerden şaşmamak lazım .
a.s

biz anneme aldık kendime uyguladım..hiç degmedi.tuyu almadan once cok inceydi simdi jiletle almış gibi oldu.hemde cildime zarar verdı.çakmakla yakmak gibi bişe.300 ytl para verdım bide paramı çöpe attım siz bu yanlışı yapmayın gittigidiyor.comdan aldım ve geri vermek istedigimde almadılar.markası epila

kkya üye olduğum için bir daha bir daha sevindim, yoksa gidip alacaktım aleti hemen..iyi ki sormuşum size...sağolun kızlar..anladık ki işe yaramıyor..ama yine de ben kullandım memnun kaldım diyen biri çıkarsa diye bekleyelim bakalım...

o zımbırtıyı ben de incelemiştim bi ara kaydirigubbakcemile3

lazer merkezlerindeki fiyatara göre çok çok iyi bi fiyattı ama ......

tek tek her kılla uğraşılmaz..onu geçtim .. yanlış uygulama yapma olasılıımız çok fazla

ayrıca ; çeşitli makineler mevcut.. tüyleri tamamen jilet ile alıp akım veren makineler daha sağlıklı... sanırım bu bahsedilen özellikte satılan makine de yok..o zama nne olacak kıllar yanacak deri yanacak kabuk tutacak..almadımı acba deip bi daha geçiçez bilmemkaçıncı derece yanık oalcaz allah muhafaza-tatlicadiarzu-

almadım almicim de... sağlıklı çözüm aramaya devam edicim kaydirigubbakcemile3

sevgiler Şeniz

arkadaşlar gereksiz tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız lazer epilasyonunu falan tavsiye etmiyorum fakat ben tala karınca yumurtası yağını kullanıyorum ve gerçekten çok işe yarıyor. tüyleriniz aldıktan sonra 3 gün üst üstte aynı saatte sürün. normalde alındıktan sonra 4 hafta çıkmaz. tala ile 2 ay çıkmadı ve zamanla tyleri tamamen yok ediyo. hepinize tavsiye derim yerimseniben

bende lazer epilasyon aleti nerede satiliyor diye arastirirken bu siteye rastladim.yazdiklarinizi okudum haklisiniz.kendimiz yapinca pekte kalici olmaz ama bilen yapsa daha iyi sonuc verir.ama oralarda pahali yaptigi icin bizlerde eve alip yapma ihtiyaci duyuyoruz.keske biraz indirimli olsa durumlari olmayanlara yardim etseler.:eek:

ben kullandım arkadaşlar tek tek tüyleri yakarak kullanıyosunuz.Biraz zahmetli.Dizi izlerken yapıyodum ben:)Vakti olanlar kullanabilir.Ama teni açık tüyleri koyu olan kişilerde daha etkili olacağını düşünüyorum.Ben 5 ay kadar kullandım.Sonrasında yaz döneminde sirle bacaklarımı aldım.40 gün filan hiç çıkmadı tüyler.Bazı küçük bölgelerde tüy çıkmıyo hala.Devam edebilseydim netice alırmıydım bilmiyorum.Şimdi hamileyim.Kullanma şansım yok artık.ısteyen olursa satabilirim.

X