Çatlaklar Medicassol,Acnelyse Krem,Evigen Ampul ile ÇATLAKLARA SON!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

SeDDeF

zayıflamaya çalışıo :))
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
71
2
38
Merhaba!
Vücutta oluşan çatlakları tedavi etmek için bir yerde şöyle bir uygulama okudum (yaklaşık 1 sene ):
Medicassol.................sabah
Acnelyse Krem..........akşam
Evigen Ampul............haftada 2-3 defa

Hocam acaba bu yöntemi düzenli olarak hergün uyguladığımızda (basen bölgesine) bir faydası olur mu ve uzun süreli kullanımlarda bize bir zararı olur mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim, cevabınız için teşekkürler...

WE HEKİMİN AÇIKLAMARI
bu benim de önerdiğim tedavi şekli. madecassol pomadı çatlaklarda öneren başka bir meslektaşım varmıydı?

kızlar bu formülü kullanlar warmı daha önceden açıldımı bu konu bilmiyorum ama kuzenim kullndı faydasını grdüü paylaşımlarınızı bekliyorum tşkler
:içelim:

ben bugun aldım medicassol ve acnelyse kremi.yarından itibaren kullanmaya başlıcam.inşallah faydasını görürüm.kuzenin tedawi aşamasnda ne gibi sıkıntılar çekti paylaşırmsn cnm?we kuzeninin çocugu varmı?

war çocuğu ama doumdan öncede çatlakları wardı onun baya bi incelme oldu diyor bende denicem işte sende gelişmeleri yaz ceydacım

bnmkiler zaten inceler ama böle çizgi çizgi yanyanalar bi tarafımda varsa dier tarafımdada var efekt gibi ya.yazarım gelişmeleri tmm cano.
bu arada madecassolun siwilcelerede ii geldiğini öğrendim.lavantanın siwilcelere çok faydası var ve madecassolun içindede lavanta esansı var.şimdilik sadece yüzümün bi bölgesine sürüyrm faydası olursa dier yerlerimede sürcem inş.faydasını görürüm.

evet arkadaşlar madecassol çok güzel bir ilaç ama kullanırken sabırla kullanmak lazım süre olarak.

arkadaşlarr ben medaecassol ve acynelse oln kremi 2 haftadır klnnyrm ve inanılmaz çtlakrım vardı yarı gibi olmuş mor morlardı yeni 2 senelik çatlakrım doğumdan beri fkt bu derece iyi gelebiliceni düşünmemiştim inanılmaz iyi gldi ben hiç kaşınmadım ve soyulmadım leke flnda yapmadı bnde ama çatlaklarım sanki silikleşti tabiki dikktli bklnca varlar hala ordalar ama çok ciiddi çok uzktn bile belli oln çatlakla sanki silgiyle silindi inanamadım acaba dedim abartıyomuyum ama eşime gstrdm oda şok oldu şimdi annem glsn bide ona sorucam bklm ne diycek çok mtlymm mutlaka klnn ...

Benim göğsümde ve kollarımda acaip çatlaklar var. Çatlak değil yarık resmen. Sizce geçer mi?

Bide bu ilaçlerı göğse sürmek bir zarar verir miki?Malum hassas.

arkadaşlarr ben medaecassol ve acynelse oln kremi 2 haftadır klnnyrm ve inanılmaz çtlakrım vardı yarı gibi olmuş mor morlardı yeni 2 senelik çatlakrım doğumdan beri fkt bu derece iyi gelebiliceni düşünmemiştim inanılmaz iyi gldi ben hiç kaşınmadım ve soyulmadım leke flnda yapmadı bnde ama çatlaklarım sanki silikleşti tabiki dikktli bklnca varlar hala ordalar ama çok ciiddi çok uzktn bile belli oln çatlakla sanki silgiyle silindi inanamadım acaba dedim abartıyomuyum ama eşime gstrdm oda şok oldu şimdi annem glsn bide ona sorucam bklm ne diycek çok mtlymm mutlaka klnn ...

ya ne güzell canım sewindinm bendede aynı dert :1no2:
peki parlama falan geçtimi benim bazı yerleri kalın derin bazıları ince çizgi tuhaflar yani sadece ikisinimi kullandın benim 4 senelik beyazlar şuan bilmiyorum olurmu ewigen ampul kullananlar war sen nasıl kullandındın sabah akşam ikisimi sadece

ya bende kullanıyorum 3haftadır fln ama ben cok kasınıyorum morardı bacaklarım kasımaktan cok canım yanıyo nıye boyle oluyo bımıyorum ama yınede bırakmıcam cunku bı yandanda soyuluyorum soyulan yerler sılık gıbı onun ıcın bırakmıcam bıde ılacın yan etkısınde yazıyo kızarıklık kabuklanma fln dıye:bbo:

ya bende kullanıyorum 3haftadır fln ama ben cok kasınıyorum morardı bacaklarım kasımaktan cok canım yanıyo nıye boyle oluyo bımıyorum ama yınede bırakmıcam cunku bı yandanda soyuluyorum soyulan yerler sılık gıbı onun ıcın bırakmıcam bıde ılacın yan etkısınde yazıyo kızarıklık kabuklanma fln dıye:bbo:

Canım bazı arkadaşlar bepanten kullanıyor acısını almak için. istersen dene.

ben de bu iki kremi 2 haftadır kullanıyorum. Ve hafif düzelme var galiba. Ben düzeleceğine çok inanıyorum arkadaşlar. Biraz da etki görmek çin buna inanmamız lazım. Beyinde de bu problemi çözmeliyiz. Ayrıca banyodan kakao yaı da kullanıyorum. Çatlaklara ve selülite iyi geliyormuş bu yağ.

acnelyse ve madecassol ben de başlıyorum bunlara bide üstüne kakao yağı ve acı badem sütü
hırs yaptım ayol bende ergenlikten kalma kalçamda sedef renkli ve
sayısı az ama pürüzsüz olsun istedim size gün gün değişimleri aktarıcam bacılarım öptüm sizleri

kaydirigubbakcemile5

Düzenli kullanmaya devam ediyorum. Ve şuaralar soyuluyorum. Deri kendini yeniliyor diye kendimi avutuyorum kaydirigubbakcemile3 ama işe yarıcak inş. Bi yeni deri gelsin bakalım :1rolleyes:

ewt arkaşlar zamn çok öenmli sabrla kullnmak lazım

arkadaşlar acı badem sütü mükemmel bişey
canım o nasıl bıse nerden alcaz nası kullancaz ben madecasole ara verdımde cunku ben baya bı soyuldum kısın yapıcam o yuzden Çok üzgünüm çoook ama badem sutu ne oluyo alkisalkisalkis

arkadaşlar madecassol ve acnelyse kremlerinin fiyatını bilen varmı? iyi geldiğini yazmışsınız ama çok mu fiyatlı acaba ?

Bende de kilo alıp vermeden kaynaklanan çatlaklar var,basenlerimde ve belimde hele belimdekiler jiletle kesmişsin gibi,üff çok fena,,

Acı badem sütü eğerki az tüylüyseniz tüyleri çoğaltabilir,benden söylemesi

Son düzenleme:
X