Bu Ay Da Hamile Kalamayanlar Soğan Kürüne Başlayalım

ahvil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
42
0
43
bu ayda hamile kalamayanlar. üzüntülerimizi bir kenara bırakalım. soğan kürüne başlayalım. çok yararlıymış. ben şimdi başlıyorum haydi sizlerde başlayın. başlayanlar listemizi yapalım

2 bardak su kaynatılıyor. içine bir tane soğanın kabuklarını soyup , 4 e bölüp kaynar suya atılıyor ve 5 dk kaynatılıyor. daha sonra suyu içiliyor.günde iki defa. ama taze hazırlanacak. allah hepimize şifalar versin. en kısa zamanda hamiş olalım

canım şimdi içtim. tadı çok güzel değil ama napalım. dayanmalıyız

ben yapamam canım ya ben zaten normaldede yıllardır soğan
yiyemem içimi bulandır

öğlen ve akşam yemeğnden yarım saat önce. bence tok karnına içme.

canım soğan adetdüzensizliği için değilmi bende incir yiyeceğim arkadaş yemiş buay hamile kalmış benim adetim düzenli incir yumurtalık büyütüyormuş

canım soğan küründen sonrada incir kürü var ben ikisinide yapıcam

Yaa ben bişey soracam,soğan kırmızı veye mor olmıyacak diyor sitede şu süt gibi beyaz olan soğanlar var ondanmı kullanacağız,yoksa bildiğimiz evde kullandığımız normal soğanmı

neyse evdeki soğanlarla başladım kürü uygulamaya,inşallah doru soğanla yapıyorumdur,internetten baktım beyaz soğan olacak diyor,resmini koymuşlar bildiğimiz evdeki soğan,bide bembeyaz olab soğan var omu dedim acaba,ama başladım bakalım bende inşallah faydasını görürüm.

slm arkadaşlar yaa bende başlıım bu küre ama biraz bililendirirmisiniz nası kullanılcak

CANIM
yumurta büyüklüğünde bir soğanın dış kabuğunu soy,4 yada 6 ya böl,kaynamakta olan 2 su bardağı suya at,5 dk kaynat, ılıdıktan sonra 1 bardak sabah 1 bardakta gece iç.Bu kürü 15 gün devamlı yapıyosun sonra ara veriyosun,adetinden sonra 1 kere daha yapabilirsin,tabi hamile olup olmadığından emin olduktan sonra tekrar başlayabilirsin.ınşallah hamile kalırsın bi daha yapmana gerek kalmaz.

slm arkadaşlar bende başlamak istiyorum bu soğan kürüne ama bugün malasef gördüm kırmızı kartı artık bitince başlıycam.eşimede keçi boynuzu kürüne başladık inşallah bu sefer gelir bebişimiz.:emir_bebek:

daha kötü oldum derken ne oldu sizdeki sorun neydi merak ettim aydınlatırmısın.

CANIM
yumurta büyüklüğünde bir soğanın dış kabuğunu soy,4 yada 6 ya böl,kaynamakta olan 2 su bardağı suya at,5 dk kaynat, ılıdıktan sonra 1 bardak sabah 1 bardakta gece iç.Bu kürü 15 gün devamlı yapıyosun sonra ara veriyosun,adetinden sonra 1 kere daha yapabilirsin,tabi hamile olup olmadığından emin olduktan sonra tekrar başlayabilirsin.İnşallah hamile kalırsın bi daha yapmana gerek kalmaz.

teşekkür ederim canım amin isteyen herkeze versin dün akşam başladım bakalım hayırlısı artık allah seninde gönlüne göre versin

X