kizlar bana moral verin lutfen

BoncuK_GxoxzlxuxM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
338
1
39
kizlar ben 31+6 yim bugun kontrole gittim bacaklarim cok agriyordu sordum ultrasona bakti bebegim biraz asagi inmis acaba benim durumda olan kisiler ne yaptilar doktorum bana utrogestan onerdi hala devamli yut dedi ama yine de korkuyorum bisey olurmu diye kilosuna da baktirim 1990 GR MIS lutfen bana yardimci olun arkadaslar

canım moralını bozma bışey olmaz..........devamlı yat...........ve ılacını al...........bebeğin etkılenmesın stres yapma canım...bebşin gayet ıyı ama uzun sure ayakta kalma........

cnm dr.un erken doğumdan bahsetti mi sana
çünkü ben daha 29 haftalıkken bebk aşağıda dedi dr.um önceden hep normal yerindeydi
sorun olur mu dedim yok dedi sadece idrara çok sıkışırsın dedi
sana bir açıklama yaptı mı cnm

cnm dr.un erken doğumdan bahsetti mi sana
çünkü ben daha 29 haftalıkken bebk aşağıda dedi dr.um önceden hep normal yerindeydi
sorun olur mu dedim yok dedi sadece idrara çok sıkışırsın dedi
sana bir açıklama yaptı mı cnm

iste hafta monitoring yapacaz dedi bugun karnima alet takti sanci olctu yane suan bisey yok ama utrogestan devamli yut dedi ve asagi muayene yapti daha var dedi yine de tedirgin oldum

bende 26 haftalıkken gittiğimde bebek çok aşağıda dedi hatta sezeryan dikişlerimin olduğu yerdeymiş sadece dikişlerin sancır dedi erken doğum olmaz dedi haftaya kontrolumuz var bakalım netarafa geçmiş:)

canım inşallah bişey olmaz sıkma sen canını eğer tehlikeli olsaydı doktor kontrol için yatırırdı herhalde üzülme yani ilacını kullan yat dinlen bol bol

X