Örgü arabalı bebek battaniyesi

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

nazlxixm28

BANA GÜNEŞ GİBİ GEL :) :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
290
1
fotoraf0030z.jpg

arkjadaslar tam iki haftamı aldı ama değdi sanırım tek şişten ördüm ve üzerine netten bulduğum nakısı kendi elimde işledim arkasınada astar gecirdim dilerim rabbim sağlıklı günlerde kullanamyı nasip eder
örmesi çok ama çok eglenceli bide bittiğinde ortaay cıkan eserle gurur duyuyor insan :CüvCüv: :CüvCüv:

cok guzel olmuss insallah sahibide en kisa zamanda gelir canimm
bende cok istiyorum boyle seyleri yapmak ama orguyu beceremiyorum

çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık...allah bebeğini sağlıcakla sarmayı nasip etsin

nazlım canım arkadaşım ellerin dert görmesin.. rabbim sağlıkla sıhatle kucağına alacağın evlatlar nasip etsin tez zamanda, sende gule gule kullanırsın inşallah Şeniz

vala önce ben hazır sanmıştım ,zemin ne kadar muntazam olmuş, motif işleyerek de süslemeniz çok hoş olmuş
ellerinize sağlık bebişinizi sağlıkla kucağına alıp iyi günlerde kullanın

cok guzel olmuss insallah sahibide en kisa zamanda gelir canimm
bende cok istiyorum boyle seyleri yapmak ama orguyu beceremiyorum

tesekkür ederim canım
ilk zamanlar tek şiş öremiyordum okadar zor geliyoduki bana kenarları falan stediğim gibi olmuyodu ama uğrasarak ve cokta caba sarfederek istediğim gibi bi iş çıkardım ortaya ve değdi sanırım dileklerin için çok ama çok tesekkürler

canım çok güzel olmuş ellerine sağlık Allah güle güle kullanmayı nasip eder inş.

nazlım canım arkadaşım ellerin dert görmesin.. rabbim sağlıkla sıhatle kucağına alacağın evlatlar nasip etsin tez zamanda, sende gule gule kullanırsın inşallah Şeniz

canım sersoyum sağol bitanecik arkadasım
bayadır hastaydıydım zatüreydim yine ama toparlandım cok sükür ayaga kalkar kalkmazda gittim ipleri aldım hemen basladım yapmaya sende gör diye konu actım inşşş sersoyum görür dedim.
seni çok seviyorum hayatım güzel dilekerin için yüreğine sağlık

vala önce ben hazır sanmıştım ,zemin ne kadar muntazam olmuş, motif işleyerek de süslemeniz çok hoş olmuş
ellerinize sağlık bebişinizi sağlıkla kucağına alıp iyi günlerde kullanın

canım ben ilk zamanlar bu örgüyü hiç düşüremedim ve baya bi uğrastım olmaz diyede cesaret edememiştim önce bebek yelekelriş falan yaparak basladım işe ama sonra battaniyeyi yapma cesareti geldi bana
beyazında asaleti temizliği ayrı tabi örerken okadar dikkat ettimki örgüyü eliem her aldığımda iyice yıkadım ellerimi aman leke olmasın diye az ellerim terlese lavaboda aldım soluğu cok dikkat ettim ama sonuc mükemmel oldu birde gerceğini bi görsen pırıl pırıl parlıyo

canım sersoyum sağol bitanecik arkadasım
bayadır hastaydıydım zatüreydim yine ama toparlandım cok sükür ayaga kalkar kalkmazda gittim ipleri aldım hemen basladım yapmaya sende gör diye konu actım inşşş sersoyum görür dedim.
seni çok seviyorum hayatım güzel dilekerin için yüreğine sağlık

canım benim ya... çok uzuldum. e insan haber vermezmi hastayım diye :kızgın: çok geçmiş olsun, kefaret olur inşallah
BEN SENİ DAHA ÇOK SEVİYORUM :asigim:

X