Bursa bahar hastanesi hakkında..

cajimeroz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2009
11
0
:uhm: Selam Kızlar.. Bursa Özel Bahar hastanesinde doğum yapan , yapacak olan yada orada takiplerini yaptıranlar varsa yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :1rolleyes: :emir_bebek:

BEN VARIMMMM.
slm cajimeroz ...bende bahar hastanesine gönül hanıma takiplerimi yaptırıyorum.şuan 2. hamileliğim ve 20 haftalık hamileyim.ilk doğumu tavsiye üzerine zübeyde hanımda yaptım (sezeryan) ve hiç memnun kalmadım.şimdi bahara devam ediyorum ama bi yandanda acaba daha iyisi varmı diye araştırıyorum.herkes farklı bi doktor önerisi yazmış...doktorum iyi ilgileniyo ama hala kararsızım...(baharda randevu alıyorum önceden fakat daha hiç aldığım saatte muayene olamadım.)

paylaştığın için teşekkür ederim ceydaazra16. ben de geçtiğimiz cuma günü zuhal hanıma gidecektim ilk kez. ama gerek kalmadı şimdilik. çünki 6 haftalık bebeğimi kaybettim malesef perşembe günü :KK43: hamile olduğumu öğrendiğimden beri bende çok araştırdım hangi doktor hangi hastane iyidr diye. ama kısmet işte.doğum için zübeyde yi hiç düşünmezken düşüğümü orda yaptım :KK43:
umarım sen hiç bi sorun olmadan alırsın bebişini kucağına.

paylaştığın için teşekkür ederim ceydaazra16. ben de geçtiğimiz cuma günü zuhal hanıma gidecektim ilk kez. ama gerek kalmadı şimdilik. çünki 6 haftalık bebeğimi kaybettim malesef perşembe günü :KK43: hamile olduğumu öğrendiğimden beri bende çok araştırdım hangi doktor hangi hastane iyidr diye. ama kısmet işte.doğum için zübeyde yi hiç düşünmezken düşüğümü orda yaptım :KK43:
umarım sen hiç bi sorun olmadan alırsın bebişini kucağına.

canım geçmiş olsun, inşallah yakın zamanda yeniden hamile kalırsın, sağlıklı bi bebişin olur
Ben hayat hastanesi nigar hanıma gidiorum çok iyi bir doktor ama doğuma 1000 ytl dediler, jimer 500 herhalde orda yaparım doğumumu

çok geçmiş olsun canım yaaa...sakın üzülme hayırlısıyla allah tekrar verir senin sağlığın iyi olsunda...ben kızımdan sonra 2 tane düşük yaptım bunuda kaybedecektik ama iğne tedavisi uyguladı doktorlar.kan sulandırmaya yarıyormuş ve plesantayı güçlendiriyomuş söylediklerine göre...bilmiyorum bana iyi geldi tekrar hamile kalmadan önce sana tavsiyem kesinlikle doktora git.tedavi gerekiyorsa tedavi ol ben 2 düşükten sonra tedavi olmadan hamile kaldım.sorunlar yaşayıncada bu da düşecek diye çok stres oldum...
neyse canım kendine iyi bak sakın üzülme herşeyde bi hayır vardır....

canım geçmiş olsun, inşallah yakın zamanda yeniden hamile kalırsın, sağlıklı bi bebişin olur
Ben hayat hastanesi nigar hanıma gidiorum çok iyi bir doktor ama doğuma 1000 ytl dediler, jimer 500 herhalde orda yaparım doğumumu

saol canım.inşallah bidaha yaşamam aynı şeyleri.benim bi arkadaşımda bahara gidiyor. o zuhal hanımdan çok memnun bende o yüzden gitmek istemiştim oraya . ama hastane hakkında pek bilgim yoktu. sadece bütün odaları tek kişilikmiş diye duydum.doğruysa güzel bişey. aslında doktorundan memnunsan çok da araştırıp kafa karıştırmaya gerek yok diye düşünüyorum. inşallah sende hayırlısıyla alırsın bebişini kucağına.Allah bütün annelerin ve bebeklerinin yardımcısı olsun! :CüvCüv:

çok geçmiş olsun canım yaaa...sakın üzülme hayırlısıyla allah tekrar verir senin sağlığın iyi olsunda...ben kızımdan sonra 2 tane düşük yaptım bunuda kaybedecektik ama iğne tedavisi uyguladı doktorlar.kan sulandırmaya yarıyormuş ve plesantayı güçlendiriyomuş söylediklerine göre...bilmiyorum bana iyi geldi tekrar hamile kalmadan önce sana tavsiyem kesinlikle doktora git.tedavi gerekiyorsa tedavi ol ben 2 düşükten sonra tedavi olmadan hamile kaldım.sorunlar yaşayıncada bu da düşecek diye çok stres oldum...
neyse canım kendine iyi bak sakın üzülme herşeyde bi hayır vardır....

teşekkür ederim ceydacım. çok üzüldük ama üzülmenin de faydası yok düşünmemeye çalışıyorum. annelik heyecanını sadece 9 gün yaşayabildim ama buna rağmen çok üzüldüm.Allah bebğini 9 ay karnında hissedip de kaybedenlere sabır versin.Benim çevremdede çok düşük yapan var ama insan kendi başına geleceğini hiç düşünemiyor.Eskiden böyle durumları çok ender duyardık.Şimdi ise okadar çok ki..genetiğimiz mi bozuluyor nedir.. Kuzenim de senin gibi iki düşükten sonra üçüncü hamileliğini 9 ay boyunca yatarak ve iğnelerle geçirdi. İnşallah bende tekrar hamile kalırımda bebeğimi kucağıma alırım. 9 ay diil 19 ay olsa yatmaya razıyım :Saruboceq:

canım inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın ve hiç sorunsuz bebeğini kucağına alırsın...:

X