Göz Çevresi Bakımı Nivea Q-10 kullananlar

pdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
7
0
42
Nivea nın Q-10 serisinin hem göz altı hem de gündüz kremini kullanıyorum. Şikayeti olan var mı??

ben göz kremini kullandım hiç bir yan etkisi olmadığı gibi faydası oldu.göz çevremdeki ince kırısıklar hemen hemen yok oldu.

hayır canım şikayetim olmadı kullanıyorum.Kullanmasaydım ne olurdu bilmem amam yinede kullanıyorum.

bende geçtiğimiz pazar aldım kampanyası vardı 20,75 di, 30-38 yas gece kremi ve göz çevresi aldım ogünden beri kullanıyorum.. etkisi olup olmadığını zaman göstericek

ben nivea aqua sensation,ablamda Q10 kullanıyor
çok memnunuz:KK12:

Gittiğim mağazadaki bayan ısrarla tavsiye etti bu markayı fakat kendisininde kullandığını söyleyip göz kenarlarındaki kırışıklıkların hala durduğunu görünce vazgeçtim.Mimik kırışıklıklarına iyi gelecek bir krem yok sanırım piyasada hepsi sadece nemlendiriyor başkada bir işe yaramıyor.Bıktım doğrusu kozmetik tuzaklarından...

piyasadaki o janjanlı kremlere boşuna para vermeyin... çoooook araştırdım! çoğu tuzak! ne kadar pahalı olursa olsun.. etkileri tabiki var ama etkileri kısa süreli.. ve COSDNA diye bir site var oradan bu kremlerin kozmeti,klerin içindeki tüm kimyasalların analizi yapılmış.. hangi madde cilde ne zararı verir gibi... ve bir çok kozmetikte cilde zarar veren maddeler var.. ben çok araştırdım sadece BEPANTHEN VE BEPANTHOL benzeri kremlerde yok... o yüzden ben sadece bepanthen sürüyorum yüzüme... gece yatmadan önce biraz da buz masajı göz çevresi yogası yapıyorum.... birazda sağlıklı beslenin oldu bitti....

piyasadaki o janjanlı kremlere boşuna para vermeyin... çoooook araştırdım! çoğu tuzak! ne kadar pahalı olursa olsun.. etkileri tabiki var ama etkileri kısa süreli.. ve COSDNA diye bir site var oradan bu kremlerin kozmeti,klerin içindeki tüm kimyasalların analizi yapılmış.. hangi madde cilde ne zararı verir gibi... ve bir çok kozmetikte cilde zarar veren maddeler var.. ben çok araştırdım sadece BEPANTHEN VE BEPANTHOL benzeri kremlerde yok... o yüzden ben sadece bepanthen sürüyorum yüzüme... gece yatmadan önce biraz da buz masajı göz çevresi yogası yapıyorum.... birazda sağlıklı beslenin oldu bitti....

Buz masajı yapmıyorum ama yapmakta fayda var.Şu sıralar egzersizle gerdirmeye çalışıyorum.Zaten günde 1 dk yüz egzersizi yapmak gerekirmiş....

X