Meksika biber hapı kullananlar buraya kızlar:d

BUTT3rFLY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
11
0
SLM kızlar ben meksika biber hapı kullanıyorum çok memnunum herkese tavsıye ederım hiçbir yan etkisi yok rahatça başlayabilirsiniz.Ben ayda 11 kilo verdim ve hala kullanıyorum.kaydirigubbakcemile2:nazar:

ilk defa duydum canım
peki rejimde yapıyormusun açıklarmısın canım

Biber hapı? Aynı başlık bi tane daha var? Fiyatı nedir acaba? Ve Markası?

kızlar internet adresınden sipariş veriyoruz.30 tane var sabah kahvaltıdan sonra 1 tane sadece içiyoruz.Sonra zaten gun ıcınde baska yok.Gunde 1 adet fiyatı 35-45 arası değişiyor.Almak isteyenlere adres verebilirim.Elinize ulaştıgında 40 ytl ödüyorsunuz o kadar birde bu ilaç yan etkisi yok japonların ilacı çok etkılı oldugunu görüceksiniz.

PN88nIPUm.jpg

Kızlar gooogle yazıdıgınız zaman karşınıza çıkıyo bandrolsüz olup olmadıgın sorun çünkü sahteleride bulunuyora.s.

arkadaşlar biber hapını bende şiddetle ÖNERıYORUM :)))))) test edıldı onaylandı.eşim kullandı.15 günde 5 kılo verdı.süper bişi.egzersiz zorunlulugu yok.özellıkle hareketsız bölgelerdekı yağı yakmakta etkılı.göbek,basen gibi.Ağızkurulugu,cok fazla su ıcme ıhtıyacı ve bırazda uykusuluk gıbı yanetkılerı var.tabı kısıye göre degısen bısey.ama kılolar gıtmeye baslayınca yanetkı falan takmıyor ınsan.eşim cok mutlu suanda.5 ay oldu evlenelı ve 5 ay ıcerısınde cok hızlı kılo almaya baslamıstı.herkesın cok kılo almıssın yorumlarından bunalıma gırmıstı.daha 15-20 gun önceye kadar süren kılo almıssın yorumları.nekadar zayıflamıssın ne yapıyorsuna dönüştü :))

bu arada kilo kaybı bünyeyle ve yaslacok alakalı.15 günde 10 kılo bıle verebılırsınız.yada 3-5 kılo.denemekte yarar var dıyorum.saglıklı zayıflamalar...

Konuyu pörtleticem ama ben de 2009da kullanmıştım. 25 kg fazlam vardı o zaman ve ilk ay 13 kg, 2. ay da 9 kg vermiştim. sonraki ay nedense durdu kilo vermem. aynı ilaçtan devam etmeme rağmen gram kilo verememeye başladım. Dedim herhalde sahte çıktı bu. Neyse ilacı bırakınca yavaş yavaş kilo almaya başladım ama 25 kilo fazlam bu sefer 40 kilo fazlaya dönüştü. Ne yaptıysam asla 2 kilo bile veremedim. Yıllarca yine aktarlardan bu hapı ara ara alıp kullandım ama hiç bir işe yaramıyordu, hep sahte olduğunu düşündüm. Ne kadar mucizeydi oysa, neden artık işe yaramıyordu yada hep sahtelerine denk geliyordum? 10 yıl sonra bugün anca dank etti ki , ben ilk kullanıp rahatça kilo verdiğim zaman bol bol su içiyordum. Öyle ki elimden su şişesi hiç düşmezdi. Bu bana özellikle tembih edilmişti ama ilk 2 aydan sonra maalesef bunu unutup ihmal ettiğimi farkettim. Evet işe yaramamasının tek sebebi buydu işte. Şimdi alıp da kullanmadığım ilaçları yeniden içmeye başladım ama tabii ki bol suyla. Yeniden işe yaramaya başladı. Bu ilaç bol suyla çalışıyor arkadaşlar, su içmezseniz hiç bir faydasını göremezsiniz...

Konuyu pörtleticem ama ben de 2009da kullanmıştım. 25 kg fazlam vardı o zaman ve ilk ay 13 kg, 2. ay da 9 kg vermiştim. sonraki ay nedense durdu kilo vermem. aynı ilaçtan devam etmeme rağmen gram kilo verememeye başladım. Dedim herhalde sahte çıktı bu. Neyse ilacı bırakınca yavaş yavaş kilo almaya başladım ama 25 kilo fazlam bu sefer 40 kilo fazlaya dönüştü. Ne yaptıysam asla 2 kilo bile veremedim. Yıllarca yine aktarlardan bu hapı ara ara alıp kullandım ama hiç bir işe yaramıyordu, hep sahte olduğunu düşündüm. Ne kadar mucizeydi oysa, neden artık işe yaramıyordu yada hep sahtelerine denk geliyordum? 10 yıl sonra bugün anca dank etti ki , ben ilk kullanıp rahatça kilo verdiğim zaman bol bol su içiyordum. Öyle ki elimden su şişesi hiç düşmezdi. Bu bana özellikle tembih edilmişti ama ilk 2 aydan sonra maalesef bunu unutup ihmal ettiğimi farkettim. Evet işe yaramamasının tek sebebi buydu işte. Şimdi alıp da kullanmadığım ilaçları yeniden içmeye başladım ama tabii ki bol suyla. Yeniden işe yaramaya başladı. Bu ilaç bol suyla çalışıyor arkadaşlar, su içmezseniz hiç bir faydasını göremezsiniz...

Arkadaslar bende bu hapi cok mrk ettim ve almak istiyorum ama Hollandada yasiyorum, burada adi ne bilmiyorum.
Ingilizce isimini bilen varmi?

Arkadaslar bende bu hapi cok mrk ettim ve almak istiyorum ama Hollandada yasiyorum, burada adi ne bilmiyorum.
Ingilizce isimini bilen varmi?

2018 yilindan bir haber basligi? Hala kullanan varmi acaba?

Geçmiş yıllarda 3 vatandaşın ölümüne neden olduğu gerekçesiyle toplatılarak, satışı yasaklanan ve halk arasında 'Meksika biber hapı' olarak bilinen zayıflama hapları, internet üzerinden pazarlanmaya devam ediyor.

24.07.2018 09:14

Geçmiş yıllarda 3 vatandaşın ölümüne neden olduğu gerekçesiyle toplatılarak, satışı yasaklanan ve halk arasında 'Meksika biber hapı' olarak bilinen zayıflama hapları, internet üzerinden pazarlanmaya devam ediyor. Eczaneler orijinal adı "La Jiao Shou Shen" olan haplara raflarında yer vermiyor. Ancak internette zayıflama hapı diye yutturulmaya çalışılan bu ürünü satmaya çalışan çok sayıda site mevcut. Telefonla ulaştığımız pazarlamacı ürün hakkında bilgi istediğimizde, 1 hafta içerisinde 5 kilo zayıflattığı şeklinde bilimsel dayanağı olmayan bir cevap veriyor.
BİR KUTUSU 50-69 LİRA ARASINDA DEĞİŞİYOR
Söz konusu ürünlerin Çin'den getirildiği ve doğal ürünler olduğu iddia ediliyor. İnternet üzerinden satılan sözde zayıflama ürününün bir kutusu 50-69 lira arasında değişirken, bir pazarlama sitesinde; "Biber hapı kullanımı sabahları kahvaltıdan önce 1 kapsül alımı ile yapılmaktadır. Kesinlikle 1 kapsülden fazla kullanılmaması gerekir. Biber hapı kullanan kişilerde ağız kuruluğu sıkça rastlanan bir durumdur. Bu durum kötü bir şey yada yan etki değildir. Kullananlar günde en az 3 litre su tüketmelidir. Biber hapı bağırsakları hareketlendirerek bolca tuvalete çıkarır. Bunun sonucunda kolay ve hızlı kilo verirsiniz" deniliyor.

"ÜRÜN AYLIK 4-12 KİLO ARASINDA DEĞİŞEN ZAYIFLATICI ETKİYE SAHİPTİR"
Bir diğer pazarlama sitesinde ise, "Ürün, aylık 4-12 kilo arasında değişen zayıflatıcı etkiye sahiptir. Kimi kullanıcılar ilk 7 günlük kullanımın sonunda etki görebiliyorken, kimi kullanıcılar 30 günlük dönemde ancak etki görebiliyor. Bu değişkenliğin sebebi her insanın metabolizmasının, sindirim, dolaşım ve boşaltım sisteminin eşit hızda çalışmaması" deniliyor.
"ÖLÜMLÜ SONUÇLARA YOL AÇMA RİSKİ TAŞIYOR"
Hapların satışının ciddi bir halk sağlığı sorunu olduğunu dile getiren Hacettepe Üniversitesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bölümü'nden Prof.Dr.Okan Bülent Yıldız, "'Sibutramin' geçmişte obezite ilacı olarak ABD ve AB ülkelerinde kullanılırken, kalp damar hastalarında olumsuz etki yarattığı anlaşılınca piyasadan kaldırıldı. Kontrollü ilaç olarak kullanıldığında bile sorun yaratan söz konusu etken madde, zayıflama haplarında ölümcül sonuçlara yol açma riski taşıyor. Bir an önce internette de yasaklanması gerekir" dedi.
HİÇ KİMSENİN HAP İÇEREK KİLO VERMESİ MÜMKÜN DEĞİL
Obezite ve Metobolik Cerrahi Uzmanı Prof.Dr.Halil Çoşkun da "Bu ürünlerin hiçbiri kullanılmamalı. Biber haplarının içeriği ve etken maddesi tam olarak bilinmiyor. Hiç kimseninhap içerek kilo vermesi mümkün değil. Diyet ve spor yapmadan olmaz" diye konuştu.
"BU HAPLARA İTİBAR EDİLMESİN"
Türk Eczacılar Birliği Başkanı Erdoğan Çolak da, söz konusu ve benzer ürünler için şu uyarılarda bulundu: "Bu haplara itibar edilmesin. Bu ürünü satan eczacılar varsa, vatandaşlar bize gerekli bilgilendirmeyi yapabilir. Bitkisel denilen ürünlerin içeriğinde ne var, ne yok bilmiyoruz. Kurum olarak analiz laboratuvarı kurup, bitkisel ürün analizleri yapmaya başladık. Tablo çok kötü. Bugüne kadar 30 ürüne baktık ve neredeyse tamamında etken madde fazlalığı çıktı. Bazı maddelerin ise ürünün içeriğinde olmadığını anladık."

X