bir sorum var arkadaşlar????...

cerennur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
77
0
arkadaşlar bebeğimi emzirdikten sonra gazını çıkarıyorum. ama benim sol ğöğsümü emdiğinde daha rahat gazı çıkarken,sağ tarafı emdiğinde dakikalatca uğraşıyorum. hatta bazen artık oda sıkılıyo bende ve gazı çıkmadan yatırıyorum. buda onun sürekli uyanmasına sebeb ola biliyor. sizlerde böyle bi sorun varmı? yada gazını nasıl çıkarıyosunuz bebişlerinizin?

ilginçtir aynı durum bendede söz konusu hatta sağ göğsümü bir türlü doğru düzgün ememiyor. habire hava yutuyor bu nedenle de gaz oluyor. şimdilik gözlemliyorum ne kadar devam edecek bu durum diye bakalım. ama ilginç yani.

benımkı sol gogsumu tutamıyo. ucu yok cunku ve paramparca. sag gogsumu de emerken hava yutuyo. doktor dedı kı uvey evlada vurur gıbı vırcan sırtına pat pat. anca oyle cıkarmıs gazı. poposuna ve mıdesının tam arkasına denk gelecek sekılde sırtına vuruyoruz. gark dıye cıkıyo. bı de popodan omuzlara dogru sıvazlıyorum yukarı yukarı. kolay cıkıyo oyle.

benımkı sol gogsumu tutamıyo. ucu yok cunku ve paramparca. sag gogsumu de emerken hava yutuyo. doktor dedı kı uvey evlada vurur gıbı vırcan sırtına pat pat. anca oyle cıkarmıs gazı. poposuna ve mıdesının tam arkasına denk gelecek sekılde sırtına vuruyoruz. gark dıye cıkıyo. bı de popodan omuzlara dogru sıvazlıyorum yukarı yukarı. kolay cıkıyo oyle.

aynen söylediklerini yapıyorum ama nafile.. bebekte tık yok. yinede teşekürler...

X