Nesfitle Zayıflama Deneyimleriniz

Ara öğün yapın mutlaka yarım bardak süt veya yoğurt artı birde meyva tüketin..Benim bünye alıştı.hic acikmiyorum

Bugün tam bir ay 1 hafta oldu kilom 77.700 den 69 düştü
Bugün aspir yagida aldım devam ediyorum

65. 5 kiloyum nesfit aldim. Kahvaltıda yiyemem gibi geliyor cunku okulda cay icemem onun uzerine sadece ogle yemeginde yesem sabah ve aksam az kalorili beslensem olur mu ki. CLA destegi de aldim.

Tabiki olur ..Kolay gelsin ..
Bazen bende tek öğün nesfit yiyorum

4 ay kullandım tam 18 kilo verdim hemde hiç sıkılmadan oldu çok yoğun spor da yapmadım sadece koştum ritmik yürüyüşler yaptım kendimi yormaya çalıştım işte. hiç yapcak bişiim yoksa dans ettim. sonuç olarak şuanda 46 kiloyum şuanda sadece sabah kahvaltılarımı nestle nesfit ile yapıyorum dier iki öğünü de normal yiyorum kilo artışım hiç olmadı. Ayrıca geçen hafta check-up tan geçtim zayıflıktan ötürü herhangi bir sağlık problemim de yok . kas taramam da iyi çıktı.Ben memnunum kızlar düzgün kullanıldıında işe yaradığı bir gerçek.
Tebrik ederim:) Bu mesajinizin ustune tamgaz ben de yarin nesfit diyetine basliyorum. İnşallah 55 kilo olurum.

Hayır yapmadım ..Aslında depresyondaydım ..ilk kez bu kiloya geldim ..Abur cubur yok tatli yok diğer herşey kararında tüketiyorum..Birde akşam kondüsyon bisikleti biniyorum 30 dakika ..İki öğünde nesfit 3 ana 3 ara öğün ..Yaşımda 42 menapoza giriyorum ..Normalde metobolizma yavaş ama işe yaradı işte..
Tebrik ediyorum harikasiniz! Bana ilham verdiniz. Bende gecen hafta aldim nesfit evde duruyordu kararsizdim. Artik guvenim tam va yarin basliyorum nesfit diyetine. İnşallah bende sizin gibi kilolarimi veririm diyeti hic bozmadan surdururum. Iyi aksamlar.

Hanımlar benle birlikte bu diyeti yapmak isteyen var mı?
Bugun basladim.
Kilo:68.0
Sabah:1 kase nesfit yarim cay bardagi sut
Öglen: tavuk döner durum(disardaydim tumgun)
Aksam:Nescafe

X