Nesfitle Zayıflama Deneyimleriniz

Ya arkadaşlar nesfit beni acayip açıktırıyo ya, yarım saat sonra gözüm dönmüş gibi açıkıyorum, aşırı acıktırıyo, gözlerim kararıyo resmen, onun yerine 2 kepekli uno ekmeğiyle arasına ince bi kaşarla tost yemek çok çok çok daha tok tutuyor ve kalorilerininde aynı olduğunu düşünüyorum, belki tost bi tık fazla kalorili olabilir ama en azından 3-4 saat acıkmıyoruma.s.

bu tür ürünler çok sık tüketilmemeli. ben açlığımı bastırsın diye ya da canım bir şey istemeyip iştahsız olduğumda yiyorum. zayıflattığına da hiç inanmıyorum

Bende deneyeceğim bakalım umarım faydasıı olur 14 gündee şu göbek gitsin yeter :)

ben nestfit kullanmadım ama merak ediyorum açıkçası.herbalife kullanmıştım ve 4,5 ayda 25 kg vermiştim.sonra kürü tamamlayamadım ve 1 yıl da tüm kiloları geri aldım.herbalifeda da mantık aynı.günde 2 ana öğün yerine milkshke gibi içiliyor,günün 3. öğününde isterseniz iskender yiyebilyorsunuz ama öğğh gelmişti artık o mamalardan.tekrar yapamam midem kabul etmez ama nestfiti denemeyi düşünüyorum,birde çikolatalısı çıktı sanıırm o nasıl acaba

ben dün başladım , nesfit tam tahıllı almıştım sabah ve akşam onu yiyorum sütle, öğlen normal sebze veya ızgara yiyorum birde enaz 3 lt su içiyorum , 2 hafta yapıcam size gelişmeleri yazarım , şuan 59,5 kiloyum

ben öğle tatillerinde yemeğe fırsat bulamadığımda kupama dolduruyordum süt ve nesfit, tadı da hoşuma gitti... sonra spor hocam ETınin aynı tarz ürününü tavsiye etti... nesfitten daha çok seviyorum ETınin ürününü..daha tok tutuyor... bizim öğle yemeklerimizden bile tok tutuyor beni... mesela bu sabah 8'de yedim....hala da acıkmadım.... kesinlikle, en azından denemenizi tavsiye ederim... içinde kuru meyveler de var, kuru üzüm falan... tadı da nesfitten daha güzel bence...

Ay nefret ediyorum bu nesfit in tadindan bööööö:bbo:

ben öğle tatillerinde yemeğe fırsat bulamadığımda kupama dolduruyordum süt ve nesfit, tadı da hoşuma gitti... sonra spor hocam ETİnin aynı tarz ürününü tavsiye etti... nesfitten daha çok seviyorum ETİnin ürününü..daha tok tutuyor... bizim öğle yemeklerimizden bile tok tutuyor beni... mesela bu sabah 8'de yedim....hala da acıkmadım.... kesinlikle, en azından denemenizi tavsiye ederim... içinde kuru meyveler de var, kuru üzüm falan... tadı da nesfitten daha güzel bence...

Galiba senin dediğin müsli delibalık, içinde yulaf ezmesi var, ve evet yulaf ezmesi çok tok tutuyo, wc sorununuzda asla olmuyokaydirigubbakcemile3
zaten ben onu 3 kaşıktan fazla yiyemiyorum doyuyorum yani ama nesfiti tüm bi paket yesen giderkaydirigubbakcemile3

ben de reklamlardan duyduğum kadarıyla, günde iki kez nestle yemeye bugün başladım. ışe yarayacağına inanıyorum. Ancak aralarda veya diğer öğünde abartmamak koşuluyla.

ben çikolatalısına bayılıyorum. ama zayıflamak yada doymak için değil zaten beni doyumuyor. zevk için yiyordum artık bıraktım :)

ben 1 mayıstan bu yana yiyorum sabahları sadece ,öğlende öle hafif bişeyler yiyorum akşamda abartmadan ekmek yemeden valla ne varsa onu yiyorum tabi tatlı ,aburcubur ve kızertma hiç yemedim(songünlerdeki dondurmalarımı saymazsam tabi)bol bol su içtim acıktığımda ise kepekli galeta ile bastırmaya çalıştım.75 kilo ile başlamıştım dün tartıldım 71 olmuşum amacım 67 umaarım verebilirim.

Ya arkadaşlar nesfit beni acayip açıktırıyo ya, yarım saat sonra gözüm dönmüş gibi açıkıyorum, aşırı acıktırıyo, gözlerim kararıyo resmen, onun yerine 2 kepekli uno ekmeğiyle arasına ince bi kaşarla tost yemek çok çok çok daha tok tutuyor ve kalorilerininde aynı olduğunu düşünüyorum, belki tost bi tık fazla kalorili olabilir ama en azından 3-4 saat acıkmıyoruma.s.
arkadaşım sütlü nesfit (4 kaşık nesfit+ 1 bardak süt) kalorisi ile 2 dilim kepekli ekmek 1 dilim beyaz peynirin kalorisi aynı haftasonu diyetsiyenim söyledi kesinlikle tost daha tok tutuyor katılıyorum

Galiba senin dediğin müsli delibalık, içinde yulaf ezmesi var, ve evet yulaf ezmesi çok tok tutuyo, wc sorununuzda asla olmuyokaydirigubbakcemile3
zaten ben onu 3 kaşıktan fazla yiyemiyorum doyuyorum yani ama nesfiti tüm bi paket yesen giderkaydirigubbakcemile3

evet canım aynen dediğin gibi nesfiti yesen tümünü yersin rahat rahat... ama etinin müslisi öyle değil... ben meyvelisini yiyorum...burda öğle yemeklerine yetişemezsem ya da sevmezsem sütle yiyorum... ve acayip yok kalıyorum..

bugün aldım

şu anda öğleden sonra ve canım çikolata istedi küçük bir kase yapıverdim

ben deneyeceğim, ama yanısıra exodex zayıflama ilacınıda bugün aldım

kararlıyım kilo vermeyeeeeeeeeeee

2 Kutu almıştım bir hevesle ama ben süt sevmediğim için yoğurda karıştırdım. Onunlada iyi olmadı, kaşık kaşık yedim tadı fena değil aslında. Diğer paketide başkasına vermiştim. Bugün K-fkels aldım, bu akşam öğün yerine içinede lıght süt koyarak yemeyi planlıyorum umarım bu işe yarar. Sabah ve akşam yesem, öğlendede ızgara, salata yada sebze yesem ( tabiii bunu yapabilsem ) ve işe yarasa.... :1closedeyes:

etinin urunu ne lifalif mi eger oysa o bnm istahımı acayip actı resmen kilo aldım 2 gunde nesfit süper ama dewamm yerimseniben

Valla nesfıt kullanmadan oncekı 5-6 ogunluk hafıf dengelı dıyetımde cok guzel kılo vermıstım..
sonrasında aksamları yada sabahları nesfıt yemeye basladım.. hıc faydasını gormedım oncekı daha ıyıydı.. bu sorunun cevabını bende cok merak edıyorum ??

hiç doyurucu değil bu nesfit ayrıca tadı da çok kötü geliyo banakafamçokkarıştı
bunun yerine k-flakes i tercih ederim. onun tadı çok çok daha güzel, özellikle çikolatalısı ve hem de beni baya tok tutuyo.

Bu arada ben nesfit ın hep choclate olanını yedım sadesı cok yavan....

Bu arada ben nesfit ın hep choclate olanını yedım sadesı cok yavan....

herkes onu soyluyo ben daa hic gormedm onu ya cok ilginc meywelisini alıyorum ben de cok guzell yerimseniben
lenii burda da beraberiz bak su tesadufee :icecream:

X