Nesfitle Zayıflama Deneyimleriniz

nesfitin meyvelısını hıc gormedım ?? CADIARZU

ben diyetten değilde sevdiğimden yiyorum meyvelisi o kadar güzelki midem kazındıkça yiyorum:KK70:

arkadaşlar 4 gündür nesfit yiyorum..sabah ve akşam yiyorum..öğlen yemekte ne varsa abartmadan yiyorum..2.5 kilo vermişim..

cogu zaman kahvalti yerine yerim ama hic zayiflamadim
belki sabah ve aksam sadece iki kase yiyip spor yapinca zayiflatiyordur denemem lazim tabi su usengeclikten kurtulursammirmirmirmir

kızlar bn sbh bldğinz dyet kahvaltlarından yapyorum 2-3 saatte bir bişi yemek grektği için(metabolizma hızı düşmesin dye) 2-3 saat sonra nesfit sade yiyorum sütle 3kaşık+diyet süt.. o beni 3 saat tok tutuyo cidden sonra 2-3 saat sonra 1-2 porsiyon meyve yiorum akşam da abartmadan yiyorum hafif egzerszler yapıyorum.. durumumu merak edenlere ilerleyen gnlerde cvp verebliirm :)

ben de bunu severek yiyordum. fakat baktım ki kilo vereceme daha çok kilo aldım.o yüzden bıraktım.
bende kilo artışı yaptı.semizletti ...

Bende nesfit yiyurm hem meyvelisini hem sadesini ailece beğenerek yiyoruz 2-3 günde bir sabah kahvaltılarında yiyorum. Ara öğünlerde de yenebilir gayet sağlıklı.

4 ay kullandım tam 18 kilo verdim hemde hiç sıkılmadan oldu çok yoğun spor da yapmadım sadece koştum ritmik yürüyüşler yaptım kendimi yormaya çalıştım işte. hiç yapcak bişiim yoksa dans ettim. sonuç olarak şuanda 46 kiloyum şuanda sadece sabah kahvaltılarımı nestle nesfit ile yapıyorum dier iki öğünü de normal yiyorum kilo artışım hiç olmadı. Ayrıca geçen hafta check-up tan geçtim zayıflıktan ötürü herhangi bir sağlık problemim de yok . kas taramam da iyi çıktı.Ben memnunum kızlar düzgün kullanıldıında işe yaradığı bir gerçek.

bence süper bi zayıflama yöntemi ben sabah ve akşam öğünlerinde yiyorum hem acıkmıyorum hem tadı güzel hemde ciddi anlamda zayıflatıo:lepi::lepi::lepi:

7 yasında bır oglum var suan da da 2.5aylık hamıleyım.4kılo almısım oysakı ılk uc ayda 1 kılo almak gerekıyomus.ılk hamılelıgımde 26 kılo almıstım toplamda.yıne aynı sey olsun ıstemıyorum.nestle nesfıtı hamılelerde kullanabılıyormu.ve ogluda 35 kılo 7 yasında oglumda kulanabılırmı bılenler lutfen cevap yazsınsenağlama

7 yasında bır oglum var suan da da 2.5aylık hamıleyım.4kılo almısım oysakı ılk uc ayda 1 kılo almak gerekıyomus.ılk hamılelıgımde 26 kılo almıstım toplamda.yıne aynı sey olsun ıstemıyorum.nestle nesfıtı hamılelerde kullanabılıyormu.ve ogluda 35 kılo 7 yasında oglumda kulanabılırmı bılenler lutfen cevap yazsınsenağlama

canım bence çok büyük hata yaparsın çünkü hamileymişsin bu bebeğin için çok yetersiz bir beslenme olur onun yerine az ama dengeli beslenmelisin örn hamurişi ekmek kek börek yerine bol bol meyva yağsız süt yoğurt balık ızgara yada buğulama et tavuk aynı şekilde ve bol bol yeşillik salata sebze yersen hem bebeğin hemde kendin için çok daha yararlı olur! ayrıca 7 yaşındaki bi çocuk içinde çok yetersiz bi beslenme olur cnm o daha gelişme çağında çünkü onada aynı tarzbi beslenme türü uygularsan gelişimi için çok daha sağlıklı olur cnm

ben çikolatalısına bayılıyorum ve dietimi onla yapıyorum

Günaydın arkadaşlar bende Nesfit Fruits (Meyve taneli olanı) aldım. Bu sabah elma sirkeli suyumu içtim aç karna, üzerine de 1 bardak su içtim. Şimdi de şekersiz çayımı içiyorum. Saat 09:30 gibi de Nesfitimi yiyeceğim. Bugün başlıyorum, 14 günde 2 öğün programını uyguluyacağım, öğlende yemekte ne çıkarsa şansıma, abartmadan ekmeksiz yiyeceğim. Bakalım 15 gün sonunda neler olacak? opuyorumnanaktan

ben çalışırken kullanıyordum.zayıflamak için değil tabi ki.
içerisindeki vitaminler,mineraller için.güçten düşmeyeyim diye.
normalde bütün öğünleri yiyordum ama günde 1 ya da 2 kez bundan kullandım.
dışarıda vitamin hapı kullanmaktansa bu çok daha faydalı.
zayıflattığına inanmıyorum.
sporcu destek ürünü gibi birşey.
ancak diyet destek ürünü olabilir.
diyet yapanlar günlük bazı vitaminleri alamadıkları için,1 öğün bundan yerseler alacakları vitaminlerden mahrum kalmazlar.
bende pazarlamacısı gibi baya reklamını yaptım ya hu.
sevgiler.

Günaydın arkadaşlar. Saat: 09.30 gibi meyveli 4 kaşık nesfitimi 1 bardak lihgt süte katıp yedim. Tadı çok güzeldi ve bayağı tok tutacak gibi, doyduğumu hissettim. Şu anda regl döneminde olmama rağmen tatlı krizimi içindeki kuru meyvelerle ve küçük meyveli lokum taneleriyle aşacağımı düşünüyorum. Bakalım 2 haftada 2 öğün işe yarayacak mı? Bekleyip göreceğim. Tartılmadım çünkü vücudum malum olaydan dolayı şişkin. 3-4 gün sonra bakıcam kiloma ona göre ne değişiklik olmuş göreceğim. ınşallah işe yarar...

canım bence çok büyük hata yaparsın çünkü hamileymişsin bu bebeğin için çok yetersiz bir beslenme olur onun yerine az ama dengeli beslenmelisin örn hamurişi ekmek kek börek yerine bol bol meyva yağsız süt yoğurt balık ızgara yada buğulama et tavuk aynı şekilde ve bol bol yeşillik salata sebze yersen hem bebeğin hemde kendin için çok daha yararlı olur! ayrıca 7 yaşındaki bi çocuk içinde çok yetersiz bi beslenme olur cnm o daha gelişme çağında çünkü onada aynı tarzbi beslenme türü uygularsan gelişimi için çok daha sağlıklı olur cnm

hayır tum gun nesfıt yemekten bahsetmedım zaten.sadece sabah kahvaltısı olarak.cunku hamılelerde bır de kabızlık sorunu oluyo.hem bu sorunu ortandan kaldırsın dıye, hemde gunluk bır ogunu boyle hafıf bı sekılde atlatayım dıye.yoksa can bu neler neler cekıyo mumkun degıl nesfıtle kendımı uyutmam.oglum ıcınde sadece sabahları dıye dusunmustum ama sanırım akupunktur falan denemek gerekecek.vucudu kılo almaya cok musaıt, zamanında kullandıgı kortızonlu ılaclar yuzunden aldıkları zaten.sagolcanım tesekkurler yorumun ıcın:CüvCüv:

Nesfit yedikten 1 saat sonra acıkıyorum resmen karnım zil çalıyor hiçbirşey yememiş gibi tavsiye etmiyorum...

Kesinlikle Tavsiye ediyorum, sadece kahvaltı yada herhangi bir öğünün yerine kullanmanız bile faydalı, tabi diğer öğünlerde tıka basa doymamak şartıyla, zaten zayıflamann ilk ve asıl formulu doymamak.. Ben içine Doğa Light müsli de karıştıyıroum içinde bol yulaf ezmesi ve keten tohumuda buluon, diğer müslilere oranla kalorisi düşük. cok faydasını gördm 2.5 kilo almştm annda verdim şimdide form tutmak icin yemeye devam ediyorumm

X