Nesfitle Zayıflama Deneyimleriniz

Q

qisil

Ziyaretçi
"Nesfit ile yaz kış demeden formunuzu koruyun." diye bir reklam var.
Bu doğru mu? Nesfit'i günde kaç kez tüketmeliyiz, işe yarıyor mu ?

Kullananlar Lütfen Cevaplarınızı Bekliyorum.. =)

ben kullanmıştım artık nefret ediyorum resmen. pek de bi işe yaramamıştı..

Ben kahvaltı yapmaya önem veren ve özen gösteren biriyim ancak zaman olmadığında mutlaka kullanıyorum çokta seviyorum hem doyurucu hemde tam tahıllı olması bakımından sağlıklı.Ancak bir nokta varki gözardı etmeyelim bunu ana öğün yerine kullanmak gerekiyor yani hem nesfit yiyip hemde aynı öğünde yemek yemek sadece kilo aldırır

meyvelisini kullanmıştım gerçi hala evde var biraz ama reklam hiç inandırıcı değil, çünkü kalorisi yüksek ve çabuk acıktırıyor, sabah iki çüçük kepek ekmek arası tostumu yiyorum o bile çok daha iyi tok tutuyor, o yüzden bu nesfitle form korunacağını düşünmüyorum

bende ara ara kullanıyorum ama zayıflattığı için değil tadını çok beyendiğim için. zaten zayıflama falan yok öle kanmayın bence bunlara. bi ara çok kullanıyodum sabahları işe giderkencokacimcoook. baktım olcak gibi değil. sütle hazırlandığı için sabahları bi türlü uyanamıyodum deli gibi uykum oluyodu.-tatlicadiarzu-

Ben onu tatlı niyetine yiyiyorum tadı çok hoşuma gidiyor, sabahları iyi oluyor ama içine mutlaka yulaf ezmesi koyuyorum, ve yulaf olduğu için bayağı tok tutuyor.
deneyin derim.yerimseniben

nesquik i deneyin sabahları..2 tabak yiyin.
sonra öğlen 1 bütün et döner
ikindi 1 donas dürümü yanında ayran,kola vs..
akşam acılı adana.. (duble)
gece yatarkende 2 tabak mantı yiyin.

1 aya kalmaz zayıflarsınız... :jeyyar:

merhabalar,
bundan 2 yıl önce bayram haftası kullandım tam 5 kilo verdim. tabiki bunun büyük kısmı vücudumdaki ödemdi. ama devam etseydim daha da verirdim diye düşünüyorum .. niye devam etmedin dersende babamın rahatsızlığı vefatı derken bir de baktımki 1.5 yılda tam 15 kilo almışım.. şimdi tekrar başlayacağım . 2 hafta sabah akşam düzenli kullanıp biraz hızlı başlayıp sağlıklı beslenmeyle devam etmeyi planlıyorum. ara ara kür şeklinde de yapılabilir... umarım yardımcı olabilmişimdir..
:içelim:NOT; sabahları ayılmak için yanınada sıcak bir fincan kahve benim vazgeçilmezim...

ben nesfiti öğün yerine yiyemem asla hele ki sabah kahvaltısı anlayışım peynirli tost ve çaydır sütün kahvaltımda işi olmaz. ama nesfiti bi zamanlar diyetisyene gittiğimde benim akşam yemeğinden sonraki yemek krizim için tavsiye etmişti. açlık krizimi bastırıyor hem sindirim sistemine de yardımcı.

Uzun bir süre her sabah nesfit yedim.
Bence de tok tutuyor ve tadı da güzel.
Diyet süt kullanıyordum ve diyet sütün de zararlı olduğunu duydum (bütün diyet ürünler gibi)
Yağlı sütle de yapmıyorum.
O yüzden bir süreliğine peynir, domates, salatalık kahvaltısı yapacam.
ama bence kilo vermeye yardımcıdır.

ben nesfiti çok seviyorum gerçekten çok tok tutuyor ancak nedese 2 3 gün arka arkaya yediğimde inanılmaz sivilce çıkmaya başlıyor cildim de ki normalde hiç olmazlar anlamadım gitti

az önce yedim ayıptır söylemesi :) akşam yemeği yerine yiyorum genelde, ama light süt kullanmıyorum.
light olan ürünleri sevmiyorum ben ya neden acaba :)

bende tatlı olarak yiyenlerdenim.içine taze yada kuru meyve doğruyorum,birkaç badem yada ceviz,yulaf yada keten tohumu süper oluyo.ama tok tutuyormu bilmemcokacimcoook oooh olsada yesek.ayrıca diyetisyenimde gece süt içmemi önnermişti sabah çılgınca aç kalkmamak ve gece metabolizmayı canlı tutmak için.

ben şuan diyetteyim,çikolatalısından kullanıyorum ama öyle reklamdaki gibi değil.Kahvaltı etmeye üşendiğim zamanlarda kullanıyorum bide içinde çikolata olduğunu bilmek bile beni rahatlatıyor.tatlı isteğimi kesiyor o yüzden diyette olanlara tavsiye ederim.ama reklamı dikkate almayın bence.o sağdece bir iki kilo fazlalığı olanlar için geçerli.

bende yeni başladım yemeye...diet süt koyuyorum.neden diet süt zararlı?bu arada ne kadar koyuyorsunuz?

Canım benim, sadece diyet süt değil diyet ürünlerin pek çoğu metabolizmayı olumsuz etkiliyor zaten.
Uzun süreli kullanımlarından özellikle sakınmak gerekiyor.
Mümkünse diyet olmayan ürünleri daha az oranda yiyerek zayıflamalıyız.
diyet ürünlerin etki mekanizması nedir ki zararlı olsun dersen onu bilmiyorum.
Ama birden fazla defa uzmanların ağzından duyduğum için ben mümkün olduğunca kullanmamaya çalışıyorum.
Mesela diyet peyniri de kestim.

Allah günah yazmasın ben bu nimeti yiyemiyorum okadar fena gelıyor tadı bı dönem çikolatalısını yedım oda çikolata sayesınde ama bi işe yaramadı sadece hafif bir yiyecek oldugunu söyleyebilirim ve sırf süt içemediğim için onunla yemeye calsııyorum..a.sa.s

X