Sayfa: 1/14 12311 ... SonSon
Toplam 131 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Adetim 6 gün gecikti..ama test hep negatif

1. Konu Sahibi : berenboz #1

Adetim 6 gün gecikti..ama test hep negatif

MERHABA,AYIN 12SİNDE ADET OLMAM GEREKİYORDU,HALA OLAMADIM.ADET BELİRTİSİ DE YOK.İKİ GÜNDÜR GÖĞÜSLERİM ACIMAYA BAŞLADI VE AKINTIM VAR.TEST YAPIYORUM,NEGATİF.BENİM GİBİ OLAN VAR MI,İDRAR TESTİNDE NEGATİF ÇIKAN SONRA HAMİŞ OLDUĞUNU ÖĞRENEN VAR MIIIII:çok üzgünüm:

2. Konu Sahibi : berenboz #2
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    canım sıkma canını benim arkadaşımın oğluşu tam iki ay boyunca kendini testte göstermedi.

3. Konu Sahibi : berenboz #3
    Alıntı aysima_85 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım sıkma canını benim arkadaşımın oğluşu tam iki ay boyunca kendini testte göstermedi.
    cevap verdiğin için teşekkür ederim..ya,okuyorum,adet günü çift çizgi görenler var.benim 6 gün oldu,test hala negatif...hiç böyle olmamıştı.sen hamile misin

4. Konu Sahibi : berenboz #4
    Giriş tarihi
    Aug 2007
    bir kan testi yaptır cnm..kesin çikar orda...inşallah hamişsın

5. Konu Sahibi : berenboz #5
    en doğrusu kanda çıkıo için ozamn rahat eder bekle braz daha 10 gün olsun canım benimde öle 12sinde olmuştum en son adet aynı dediğin gibi göğüslerim falan çok kötü olmuştu ama bugün oldum hayırlısı ne yapalım canımmmmmm inşallah sen hamilesindir

6. Konu Sahibi : berenboz #6
    Giriş tarihi
    Mar 2009
    bende gögüslerimden hamile olduğumu anlamıştım çok sancı yapıyordu birde akıntım çoğalmıştı inşallah hamilesindir benimde ilk idrarda çıkmamıştı geç döllenme olabiliyormuş kanda kesin çıkar tahlil yaptırıp bizede haber ver

7. Konu Sahibi : berenboz #7
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    cnm kan tsti yaptır en güvenilir olan o
    mutlaka çıkar
    inş hamilesindir

8. Konu Sahibi : berenboz #8
    Giriş tarihi
    Jan 2008
    klişe olacak ama kan testi yaptır güzelim.....:ecrin_bebek:

9. Konu Sahibi : berenboz #9
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    cnm kardeşim seni korkutmak istemem aama benimde adet tarihim 4 marttı ve hala olmadım 13 marta kadar ara ara test yaptım gebeligi istiyorum ya belki geç döllenmedir diye bekledim hep sonra 13 marta kan tahliline gittim dr kandan önce muayene edelim seni dedi oldum ve 36x28mm büyüklüğünde nur topu gibi kir kistimin oldugunu öğrendim benim adetim çok düzenli idi bu ilk gecikmem ve dr lar strese baglıyor bu kisti şimdi adet söktürücü ve sogan suyu içiyorum bakalım ne zaman adet olabileceksem demen o ki sende bir an önce git dr belkide kisttir

10. Konu Sahibi : berenboz #10
    Alıntı ebru1987 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cnm kardeşim seni korkutmak istemem aama benimde adet tarihim 4 marttı ve hala olmadım 13 marta kadar ara ara test yaptım gebeligi istiyorum ya belki geç döllenmedir diye bekledim hep sonra 13 marta kan tahliline gittim dr kandan önce muayene edelim seni dedi oldum ve 36x28mm büyüklüğünde nur topu gibi kir kistimin oldugunu öğrendim benim adetim çok düzenli idi bu ilk gecikmem ve dr lar strese baglıyor bu kisti şimdi adet söktürücü ve sogan suyu içiyorum bakalım ne zaman adet olabileceksem demen o ki sende bir an önce git dr belkide kisttir
    sağol canım.benimde korkum o...bu kadar gecikmezdi hiç.testlerde negatif.sanırım bir sorun var.:çok üzgünüm:

Sayfa: 1/14 12311 ... SonSon