Adetim 6 gn gecikti..ama test hep negatif

Enteresan bir durum. Acaba yumurta mi oluşmamis ki? Hepsi aynı şeyi mi soyledi
Evet canım ya hepsi aynı şeyi söyledi bana ama çok şükür bugün adet oldum iki gün sonra hormon tahlilleri yapılacak bence hormoblarım alt üst oldu. Canım sanada geçmiş olsun kisttin yok olur merak etme inşllh.

Kızlar aranıza yeni katıldım bende ameliyat oldum 3 ay önce miyon ve kistlerim perde vardı alindı rahimde sekil bozuklugu duzeltildi ben ilacsiz adet olmuyordum ameliyattan sonra oldum ilacsiz 2 ay ama sonra 3. Ayda 18 inde olamm gerekirken 1 nisanda oldum oda bir gun surdu test yaptim tek cizgi simdi korkuyorum acaba kistlerim yinemi oldu yada miyonlar tekrardan üredimi basina boyle birsey gelen varmi

Kızlar aranıza yeni katıldım bende ameliyat oldum 3 ay önce miyon ve kistlerim perde vardı alindı rahimde sekil bozuklugu duzeltildi ben ilacsiz adet olmuyordum ameliyattan sonra oldum ilacsiz 2 ay ama sonra 3. Ayda 18 inde olamm gerekirken 1 nisanda oldum oda bir gun surdu test yaptim tek cizgi simdi korkuyorum acaba kistlerim yinemi oldu yada miyonlar tekrardan üredimi basina boyle birsey gelen varmi
Bitkisel tedavi yöntemlerini uygula bence soğan kürü vs farklı kur ve macunlar var Rabbim şifayi neye gizlemisse. . .

Ben de 28 şubatta olmam gerekiyordu ama hala olmadım.Bekarken adet sorunum vardı bu ay 5 ay oldu evleneli bu aya kadar hep düzenli oldum yani evlendikten sonra.Şimdi 6 gün gecikti ama test yapmak istemiyorum çıkmazsa üzülürüm çünkü.

X