Adetim 6 gn gecikti..ama test hep negatif

gerek kalmadı teste filan adet oldum bugün:KK43: bebek deneyeli 2 ay oldu,kürtaj olalı 4 ay. bu ay çalışmalara devam edicez artık.benim ilk düşen bebeğim ilk denememde hamöile kalmıştım.o yüzden
bu kadar hayal kırıklıgı yaşıuyorum.napalım hayırlısı hee bide 10 aralık 11 0cak 12 şubat ovalasyon ne zaman olur acaba.nasıl bi yol izlesemm bilmiorummm üffffffffff

ilk bebek isterken adetim gecikimce hemen sevinirdim hamilemiyim diye.
şimdi 1 tane çocugum var 1 yaşında.
adetim gecikti hamilemiyim diye korkudan aklım çıkıyor. ilk 4 gün geçtiginde test yaptın negatif çıktı bugün gecikeli 6 gün oldu hala adet olmadım. ilk bebegimde 2 gün gecikmişti test yapmıştım pozitif çıkmıştı.
negatif çıkmasına ragmen hamile olabilirmiyim....

RABBİM BEBEK İSTEYEN HEKESE ANNELİK DUYGUSUNU TATTIRSIN..... HEPİNİZİN KUCAĞI DOLSUN İNŞALLH...banada rabbim kaldıramacagım yükü vermesin amiiiiiinn..

adetim 6 gün gecikti.hamile olma ihtimalim nerdeyse sıfır.benim sorunum şu.tatile çıkacağız pazar günü.geciktirici kullanayım dedim ama bugüne kadar da olurum diye kullanmadım.ama artık iki gün sonra yola çıkıyoruz.ve tatilimin zehir olmasını istemiyorum.geciktirici adetten en az 3 gün önce kullanılırmış.
ee benim adet zaten gecikti.bugün ilaca başlasam bi faydası olur mu3 gün önce kullanmak gerekmiş ama ben ne zaman adet olacağımı bilmiyorum ki bu ay.6 gün gecikti çünkü.
ay bi akıl verin nolur

cevap verdiğin için teşekkür ederim..ya,okuyorum,adet günü çift çizgi görenler var.benim 6 gün oldu,test hala negatif...hiç böyle olmamıştı.sen hamile misin

canım sıkma canını benim arkadaşımın oğluşu tam iki ay boyunca kendini testte göstermedi.

aysima bende 11 geciktim,test yaptım tek çizgi.kan testindende bişey çıkmadı.bi sorun da yokmuş kist falan.kafam çok karışık.arkadaşın 2 ay boyunca ken testi yada başka testler denedimi.doktor hap verdi 1 hafta daha olmassan kullan diye,kullanmaktan çekiniyorum.:bbo:

slm benim adetimm 6 gün gecşikti 4 . günde test yaptım negatifşimdi yine test yapmak istiyorum ama cesaret edmiyorum eğer yoksa üzülürüm

Merhaba Arkadaşlar ; Bende 4 gün geciktim hatta 5 gün oldu diyelim.. Bugün test yaptım negatif çıktı bende pico vardı ama kilolu fln değilim hatta çok zayıfım doktorum senin hamile olmaman için bir neden yok dedi ama 5 aydır korunmama rağmen hamile kalamadım inşallah bu sefer hamileyimdir. Dualarınızı bekliyorum :KK43: Yarın doktora gitmeye karar verdim uyku bile uyuyamıyorum acabalardan Rabbim isteyen herkese versin inş. çok zor bişey böyle beklemek.... Size sorum testte çıkmamasına rağmen hamile olabilirmiyim ? Yada pico lu iken de hamile kalınır mı ?

Merhaba Arkadaşlar ; Bende 4 gün geciktim hatta 5 gün oldu diyelim.. Bugün test yaptım negatif çıktı bende pico vardı ama kilolu fln değilim hatta çok zayıfım doktorum senin hamile olmaman için bir neden yok dedi ama 5 aydır korunmama rağmen hamile kalamadım inşallah bu sefer hamileyimdir. Dualarınızı bekliyorum :KK43: Yarın doktora gitmeye karar verdim uyku bile uyuyamıyorum acabalardan Rabbim isteyen herkese versin inş. çok zor bişey böyle beklemek.... Size sorum testte çıkmamasına rağmen hamile olabilirmiyim ? Yada pico lu iken de hamile kalınır mı ?

insallah en yakın zamanda hamıle kalırsın canım benım daha 5 aydır denıyormuşsunuz..sakın kafanı takma..pozıtıf dusun ..en son kasım ayında adet gorup adetım bıttıkten sonra hep kendı kendıme ben hamıleyım ben hamıleyım dedım...o gun bugun hala adet olmadım ..eczaneden test aldım yaptım bısey cıkmadı bakalım bende yarın doktora gıdecem bende ne cıkacak ..hayırlısı

arkadaşım nasılsın?dr a gidebildin mi?sonuç inş gönlüne göre olmuştur.

merhaba arkadaşlar, eşim 1 ay önce varikosel ameliyatı geçirdi. doktor düzelmenin 3 aydan sonra gerçekleşeceğini söyledi. ama adetim 13 gün gecikti. adetlerimde hiç bir düzensizlik yaşamıyordum en fazla 3 gün gecikirdi. gecen ayda 9 gün gecikti ama yoğun adet belirtileri vardı. şu an hiç bir adet belirtisi ağrı yok sadece kasıklarda hafif sancı var oda bugün başladı. 6. gün test yaptım negatifti. acele cevap yazarsanız çok mutlu olurum.bide 2 ay önce progesteron ve klomen ve monodoks kullandım kistmi bebekmi?

merhaba arkadaşlar, eşim 1 ay önce varikosel ameliyatı geçirdi. doktor düzelmenin 3 aydan sonra gerçekleşeceğini söyledi. ama adetim 13 gün gecikti. adetlerimde hiç bir düzensizlik yaşamıyordum en fazla 3 gün gecikirdi. gecen ayda 9 gün gecikti ama yoğun adet belirtileri vardı. şu an hiç bir adet belirtisi ağrı yok sadece kasıklarda hafif sancı var oda bugün başladı. 6. gün test yaptım negatifti. acele cevap yazarsanız çok mutlu olurum.bide 2 ay önce progesteron ve klomen ve monodoks kullandım kistmi bebekmi?
yaaaaaaaaaaaaaaaa beni duyan yoooooooookkkkkkkkkkmuuuuuuuuuuuuuu arkadaşlar lütfen bi ses bi cevap
:96:

6. gün testte çıkması lazım yani testte bir bozukluk yoksa
15 gün gecikmesi normal değil bir doktora görün kist oluşmuş olabilir
bi de en doğrusu kan testi yaptırmak

kızlar normalde ayın 8 inde adet olmam gerekiyodu.bugün 7. günüm hala bi tık yok.idrar testlerim negatifti.bugün kan testi yaptırdım degerim düşük çıktı ama doktor bir hafta sonra gel hemen belli olmaz dedi.ama ben düzenli olurdum hep kızken bile hiç sekmedi ilk defa böle bişey oldu bu ne olabilir sizce.ben hamilemiyimdir beklemelimiyim bir hafta daha lütfen yardım edin bebek istiyorum olursa süpriz olucak........

Benim adetim 2 hafta gecikmesine rağmen test hep negatif çıkıyordu ki yumurtalıklarımda garip bir sıcaklık ve gerginlik hissediyordum , bir sürü test kullanmak zorunda kaldım artık testsiz çiş benim için bir anlam taşımıyordu :KK9: , 2,5 haftalık gecikme sonunda tekrar test yaptım ve silik çift çizgiyi zar zor görebildim , kan testi yapmaya gittim hemen ve hamile old. ortaya çıkmış oldu. Neden testlerde bunu bu kadar geç gördüm bilemiyorum belki geç döllenme vs. vs. dir.

ya inş hayırlısıyla benimde hamile oldugum ortaya çıkar ne bileyim bu kadar gecikmeden sonra hemde düzenli bir adet gören biri olarak.ama nasip bu işler bir hafta daha bekleyip tekrar test yaptırıcam.senin adına sevindim cnm hayırlı olsun bebeşin:)gerçekten kan testi ve gebelik geç çıkan insanlar için bu süre bekleme bir sabır işi.

ya inş hayırlısıyla benimde hamile oldugum ortaya çıkar ne bileyim bu kadar gecikmeden sonra hemde düzenli bir adet gören biri olarak.ama nasip bu işler bir hafta daha bekleyip tekrar test yaptırıcam.senin adına sevindim cnm hayırlı olsun bebeşin:)gerçekten kan testi ve gebelik geç çıkan insanlar için bu süre bekleme bir sabır işi.

Bana dediysen teşekkür ederim canım benim kızım 10 aylık oldu çok şükür , darısı isteyen herkesin başına. :93:

Evet beklemek gerçelten sabır gerektiriyor , ne olduğunu bilmediğin bir serüvene hazırlanıyorsun ama bir türlü serüven biletin eline bileti geçmiyor :KK61: Herşeyin hayırlısı diyelim.

bugün 8 günüm ve hala bi şey yok dünkü kan testim negatifti gebelik yoktu düzenliyim ve bu ay ne oldu böle sadece sag kasıgımda bastırınca acıyo başka bişey yok ne bu ya anlamadım ben bu işi

Kızlar benimde adetim gecikeli 5.gün bugün.Adet belirtisi olarak sadece göğüslerim çok acıyo.Test yaptım negatif çıktı.Ayrıca korunuyoduk da :) olabilir mi acaba diye de düşünmeden alamıyorum kendimi.Adetlerim düzenlidir bir gün bile şaşmaz sizce olabilir mi bana bir fikir verin beklemek çok zor...

canım ben adetimin 6.günü test yaptığımda annemin yakın gözlüğüyle bile camın kenarında oraya buraya çevirmek kaydıyla 2.çizgiyi sanki görür gibi olmustuk düşün yani o kadar belirsiz :) adetimin 8 günü yaptığımda annecim burdayım der gibi çift 2 çizgi görmüştüm ama bebeişim bana tutunamadı :KK43:

X