Adetim 6 gn gecikti..ama test hep negatif

berenboz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
474
2
MERHABA,AYIN 12SİNDE ADET OLMAM GEREKİYORDU,HALA OLAMADIM.ADET BELİRTİSİ DE YOK.İKİ GÜNDÜR GÖĞÜSLERİM ACIMAYA BAŞLADI VE AKINTIM VAR.TEST YAPIYORUM,NEGATİF.BENİM GİBİ OLAN VAR MI,İDRAR TESTİNDE NEGATİF ÇIKAN SONRA HAMİŞ OLDUĞUNU ÖĞRENEN VAR MIIIII:çok üzgünüm:

canım sıkma canını benim arkadaşımın oğluşu tam iki ay boyunca kendini testte göstermedi.

canım sıkma canını benim arkadaşımın oğluşu tam iki ay boyunca kendini testte göstermedi.

cevap verdiğin için teşekkür ederim..ya,okuyorum,adet günü çift çizgi görenler var.benim 6 gün oldu,test hala negatif...hiç böyle olmamıştı.sen hamile misin

en doğrusu kanda çıkıo için ozamn rahat eder bekle braz daha 10 gün olsun canım benimde öle 12sinde olmuştum en son adet aynı dediğin gibi göğüslerim falan çok kötü olmuştu ama bugün oldum hayırlısı ne yapalım canımmmmmm inşallah sen hamilesindir

bende gögüslerimden hamile olduğumu anlamıştım çok sancı yapıyordu birde akıntım çoğalmıştı inşallah hamilesindir benimde ilk idrarda çıkmamıştı geç döllenme olabiliyormuş kanda kesin çıkar tahlil yaptırıp bizede haber ver

klişe olacak ama kan testi yaptır güzelim.....:ecrin_bebek:

cnm kardeşim seni korkutmak istemem aama benimde adet tarihim 4 marttı ve hala olmadım 13 marta kadar ara ara test yaptım gebeligi istiyorum ya belki geç döllenmedir diye bekledim hep sonra 13 marta kan tahliline gittim dr kandan önce muayene edelim seni dedi oldum ve 36x28mm büyüklüğünde nur topu gibi kir kistimin oldugunu öğrendim benim adetim çok düzenli idi bu ilk gecikmem ve dr lar strese baglıyor bu kisti şimdi adet söktürücü ve sogan suyu içiyorum bakalım ne zaman adet olabileceksem demen o ki sende bir an önce git dr belkide kisttir

cnm kardeşim seni korkutmak istemem aama benimde adet tarihim 4 marttı ve hala olmadım 13 marta kadar ara ara test yaptım gebeligi istiyorum ya belki geç döllenmedir diye bekledim hep sonra 13 marta kan tahliline gittim dr kandan önce muayene edelim seni dedi oldum ve 36x28mm büyüklüğünde nur topu gibi kir kistimin oldugunu öğrendim benim adetim çok düzenli idi bu ilk gecikmem ve dr lar strese baglıyor bu kisti şimdi adet söktürücü ve sogan suyu içiyorum bakalım ne zaman adet olabileceksem demen o ki sende bir an önce git dr belkide kisttir

sağol canım.benimde korkum o...bu kadar gecikmezdi hiç.testlerde negatif.sanırım bir sorun var.:çok üzgünüm:

canım konuyu henüz gördüm bende idrar testi yapmıştım hemde defalarca ama hep negatifti dedim kesin hamile değilmi başka bir sorun var doktora gittim test yapıldı ve ultrasonda minicik bi kese gördük şimdi 22. haftamdayım yani umutsuzluğa kapılma canım hemen bir kan testi yaptır

bende 14ünde adet olmam gerkiyodu olmadım 16sında test yaptım negatif adet belirtisi hiç bişey yok bende korkmaya başladım ama dr gitmeyi düşünüyorum artık

canım neden korktun anlamadım birkaç gün daha bekle istersen bi daha test yap yada kan testi yaptır çünkü kanda kesin çıkıyor

ne adet belirtileri var nede hamilelikle ilgili belirtiler var anlamadım gitti onun için
hiç belirti olmadan hamile kalan varmı acaba

canım bi arkadaşım var birkaç ay adet görmüyor hiçbir belirtiside yok o da ha bugün ha yarın gelir diye bekliyor neyse görümcesi hamile kontrolde doktor diyoki ya gel bide sana bakalım acaba neden adet olmuyorsun benim arkadaş yaklaşık 3 aylık hamileymiş yani hiçbir belirti olmayabilir canım

eftelya,kaç gün geçmişti adetin.bugün 7.gün,yine test yaptım yine negatif.sanırım dr gitmem gerek yaa:KK43:

eftelya,kaç gün geçmişti adetin.bugün 7.gün,yine test yaptım yine negatif.sanırım dr gitmem gerek yaa:KK43:

canım senle tam aynıyız bende 12 sinden beri misafirlerimi bekliyorum gelmediler test yaptım negatif sıkmıstı
ama ben bugün dr gittim ultrasonla baktı bisey göremedi normal gözükmeyebilir kücükse gözükmez dedi kan testi yaptık yarın gidicem tekrar ona göre bakıcaz artık hamis degilsem ne oldugunu ögrenicem allah korusun kist varsada erkenden ögrenmis olurum
sende bi baktır canım istersen bi kan testi yaptır

canım senle tam aynıyız bende 12 sinden beri misafirlerimi bekliyorum gelmediler test yaptım negatif sıkmıstı
ama ben bugün dr gittim ultrasonla baktı bisey göremedi normal gözükmeyebilir kücükse gözükmez dedi kan testi yaptık yarın gidicem tekrar ona göre bakıcaz artık hamis degilsem ne oldugunu ögrenicem allah korusun kist varsada erkenden ögrenmis olurum
sende bi baktır canım istersen bi kan testi yaptır

inşallahhh pozitif olur sonucun..:CüvCüv:bende yarın ya da cuma gitmeyi düşünüyorum.allah hepimizin dileğini versin:emir_bebek:

berenbozcum ilk önce moralini bozma diyecegim canım...inşallah da hamilesindir tabiii...kötü düşünceleri kafandan at bi...kist bile olsa korkma artık bunlar ilaçla eritilebiliyor yani bu kadar endişe etme canım benim...bak benimde bir arkadasım var hatta bu konuyu görse hemen yazar sana olayı...onun da hamileligi testlerde çıkmadı...kanda gösteriyor sadece...herkesin bir degil...çıkmayabilir varsada.tabii sen yinede doktora gitmeyi ihmal etme de...ama diyecegimm illa testlerde kesin çıkar diye birşey söz konusu degil canım...
hatta bir arkadasımız var o da yeni hamiş.adeti 18 gün geçti testte negatifti 28 inci günü yine yaptı anca o zaman silik çizgi çıkmıştı..böyle olan da var..
haberini bekliyoruz cnm.inşşşş vardır hadi bakalım.

berenbozcum ilk önce moralini bozma diyecegim canım...inşallah da hamilesindir tabiii...kötü düşünceleri kafandan at bi...kist bile olsa korkma artık bunlar ilaçla eritilebiliyor yani bu kadar endişe etme canım benim...bak benimde bir arkadasım var hatta bu konuyu görse hemen yazar sana olayı...onun da hamileligi testlerde çıkmadı...kanda gösteriyor sadece...herkesin bir degil...çıkmayabilir varsada.tabii sen yinede doktora gitmeyi ihmal etme de...ama diyecegimm illa testlerde kesin çıkar diye birşey söz konusu degil canım...
hatta bir arkadasımız var o da yeni hamiş.adeti 18 gün geçti testte negatifti 28 inci günü yine yaptı anca o zaman silik çizgi çıkmıştı..böyle olan da var..
haberini bekliyoruz cnm.inşşşş vardır hadi bakalım.

X