beta hcg dusup yukselen varmı?

aycasaniye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2009
3
0
[QU=aycasaniye;5768887]OTE
slm arkadaslar benimde betam 1265 cıkmıstı gecen hafta sonra dustu 793 ve 973 ve dun yıne 1265 oldu yukseldı kanamam var ve yukselıyor betaa dusup yukselen varmı anormal bır durummu kese gorunmuyor
14 ocakta son adetım 8 haftalığım adete gore ama ya gec döllenme varsa
6 haftalık fılanmıyım böyle olayla karsılasan varmı cumaya dusmezse beta kese gorunmedı dıye kurtaj yapcaklarmıs bebek varmıdır kı varsa sorunlumu olur yardımmmm ltfnnn tsk[/QUOTE] böyle bır durum hıc olurmu

slm arkadaslar benimde betam 1265 cıkmıstı gecen hafta sonra dustu 793 ve 973 ve dun yıne 1265 oldu yukseldı kanamam var ve yukselıyor betaa dusup yukselen varmı anormal bır durummu kese gorunmuyor
6 haftalık fılanmıyım böyle olayla karsılasan varmı cumaya dusmezse beta kese gorunmedı dıye kurtaj yapcaklarmıs bebek varmıdır kı varsa sorunlumu olur yardımmmm ltfnnn tsk
böyle bır durum hıc olurmu[/QUOTE]

canım hıc karsılasmadıgım bı durum ama kese gorunup betan duserse dıs gebelık olabılır ama inş bısey olmaz,gecmıs olsun

canım bütün hcg leri aynı hastanede mi yaptırdın bu da önemliymiş doktor öyle demişti farklı çıkabiliyomus hastaneye göre

6 haftalık fılanmıyım böyle olayla karsılasan varmı cumaya dusmezse beta kese gorunmedı dıye kurtaj yapcaklarmıs bebek varmıdır kı varsa sorunlumu olur yardımmmm ltfnnn tsk
böyle bır durum hıc olurmu[/QUOTE]

canım benimde bhcg değerim bir yükselişe geçiyor bir düşüyordu.Dış gebelik dediler.apar topar hastaneye yatırdılar.Tüpte takılıp kaldığı için orada büyümeye çalışıyor ve tüpüne zarar verebilir.Acil iyi bir uzmana git.umarım sorunsuz atlatabilirsin.geçmiş olsun.

X