yüzdeki tüyleri iple almak tüyleri kalınlaştırır mı?

denizkabugu

Evli, mutlu, ...
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
725
4
arkadaşlar yüzümü sirle aldırıyordum ama sivilceler ve lekeler oluştu
peki iple alırsam tüyler kalınlaşır mı yani yüzümdeki tüyleri iple almaya devam etsem mi tavsiye eder misiniz?
ve iple kaç günde bir aldırıyorsunuz yüzünüzü?

kökten alınan her yöntem tüyleri kalınlaştırır
sirde nasıl bir madde var bilmiyorum ama ,sirle tüylerini alanlar tüylerin inceldiğini söylüyorlar genelde

cnmm benndede sir ile ip sivilce yapıyorduu..bikere sirle aldır yüzünü..uzatmadan epilasyon aletiyle al..öyle yapıyordum ben hem daha aaz acıyor hemde sivilce falan olmuyor..şimdi lazere gidiyorum..

tuyler alindikca kalinlasir.
sirle de alinsa iple de alinsa ayni.
ama iple alinanin daha da cok kalinlastirdigini dusunuyorum ben acikcasi/
aldiktan sonra tuy azaltici kremlerden veya benzeri turevi maddelerden faydalanirsan belki azaltabilirsin kismen/

ben philipsin seramik uç başlıklı epilatörünü kullanıyorum 1 yıldır
tüyleri acaip inceltti,daha önce braun marka kullanıyordum
nette seramik ucun tüye temas ettiğinde demir uçtan daha az kökleri uyardığı için incelltiğini okumuştum ve hemen almıştım
yüz bölgesinede uygulanabilir bence seramik uçlu epilatör

ben philipsin seramik uç başlıklı epilatörünü kullanıyorum 1 yıldır
tüyleri acaip inceltti,daha önce braun marka kullanıyordum
nette seramik ucun tüye temas ettiğinde demir uçtan daha az kökleri uyardığı için incelltiğini okumuştum ve hemen almıştım
yüz bölgesinede uygulanabilir bence seramik uçlu epilatör

varsa fotografini koyar misin lutfen ben de bu tarz bisi ariyorum

Yüzde sakın epilatör kullanmayın,cımbız da ! benden söylemesi..

Ben kaç yıldır bıyığımı iple kendim alıyorum ne bir kalınlaşma oldu ne de çoğalma..Sir ağda da öyle..Çok ince tüylerinizi sarartın derim..

tüy sarartıcı tüylerinizin güçlenmesine yol açarmış kızlar bir güzellik uzmanına sormuştum öyle dedi ve ben çok kullanmıştım hem kalınlaştırdı hemde yüzümde çukur şeklinde izler bıraktı benden söylemesi ..

Ben kaç yıldır bıyığımı iple kendim alıyorum ne bir kalınlaşma oldu ne de çoğalma..Sir ağda da öyle..Çok ince tüylerinizi sarartın derim..

melike benmde yüzümdekler ince ve syrek ama belli olyr.beyaz tnlıyım.sarartsm mı.?

yüzümüzde gözle göreemdiğimiz ayva tüyleri vardır.normal sirle ağdayla bunları alamayız ama ip uygulanırsa bu hassas köklü ayva tüyleri de ipe gelir.bu ayva tüyleri çekilince cilde zarar verir.şişer.yüzümüzün kendi nemi bile iltihap yapar.tavsiyem iple aldırmayın.özellikle yanak ve çeneniz sivilce dolar sonra

Merhaba ,
Bir tavsiyede bulunmak istiyorum .Kılları sarartarak kendinize en büyük kötülüğü yaparsınız.Sarartıcı maddeler kılların boylarının uzamasını ve kalınlaşmasını sağlıyor.İnce tüyleriniz bir kaç kez uygulamadan sonra bir bakmışsınız ki uzamışlar ve sizi çaresiz bir duruma getirmişler.Böyle bir sorununuz olduğu taktirde lütfen bu konuda uzman kişilere danışın.KIllar siyah ve kalın ise bir kaç seans lazer uygulatın.İnceldikleri zaman ise hemen iğneli epilasyona geçin.Böylelikle yüzde kılların çoğalma şikyayetleri başlamadan onları kökten yok etmiş olacaksınız.Sevgilerle..

Merhaba,
Dudak üstü tüylerini iple aldığınızda bir çoğunu kırarak almış oluyorsunuz.Eğer kılları kökünden çekip alırsanız bu da ağda,cımbız yöntemiyle olur ozaman kıllarınız kalınlaşır.Dudak üstü tüyleri yayılmaz belli bir yerdir.Yüzünüzün diğer bölgelerine yaptığınız taktirde sonuçlarına da katlanacaksınız.Kıllar sertleşir ve koyulaşır.Sarartıcıya gelince sakın ama sakın kullanmayın.Vücudunuzun hangi bölgesine olursa olsun dokundurmayın.2-3 kullanımdan sonra kıllarınızın kalınlaştığını ve özellikle de boylarının uzadığını göreceksiniz.Kökten çözüm için ince tüylere iğneli epilasyon ,kalın ve siyah tüylere lazer epilasyonu öneririm.Bu konularla daha detyli bilgi almak isterseniz bana yazabilirsiniz.8 yıldır kıl sorunları üzerinde profesyönel olarak çalışıyorum.Her türlü sorunuza cevap vermeye hazırım.Sevgilerle kalın..

Merhaba,
Dudak üstü tüylerini iple aldığınızda bir çoğunu kırarak almış oluyorsunuz.Eğer kılları kökünden çekip alırsanız bu da ağda,cımbız yöntemiyle olur ozaman kıllarınız kalınlaşır.Dudak üstü tüyleri yayılmaz belli bir yerdir.Yüzünüzün diğer bölgelerine yaptığınız taktirde sonuçlarına da katlanacaksınız.Kıllar sertleşir ve koyulaşır.Sarartıcıya gelince sakın ama sakın kullanmayın.Vücudunuzun hangi bölgesine olursa olsun dokundurmayın.2-3 kullanımdan sonra kıllarınızın kalınlaştığını ve özellikle de boylarının uzadığını göreceksiniz.Kökten çözüm için ince tüylere iğneli epilasyon ,kalın ve siyah tüylere lazer epilasyonu öneririm.Bu konularla daha detyli bilgi almak isterseniz bana yazabilirsiniz.8 yıldır kıl sorunları üzerinde profesyönel olarak çalışıyorum.Her türlü sorunuza cevap vermeye hazırım.Sevgilerle kalın..

ben 3 ay kadar sarartıca kullandım şuan bırakdm evet dediğiniz gibi kalınlaştı?? eğer bir süre kullanmassam eski haline döner mi?

hmm evet uzun bi süre kuaöfrde calıştım canım iple alınca kalınlasıyo ve cabuk ckıyo sir agdayla almanı öneririm azaltıyo zamanla ve gec ckarıyo

X