Çocuk Hastalıkları Bursada çocuk doktoru

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

axgxlxixycamama

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
231
0
Merhaba herkese. Sizlere birşey sormak istiyorum. Bursa'da tavsiye edebileceğiniz iyi bir çocuk hastalıkları uzmanı var mı? Genizlerimiz sürekli tıkalı. Hık hık ediyo yavrucum sürekli. Bu yüzden uykuya dalmada da zorlanıyo. Sağlık ocağından damla falan aldık ama pek işe yaramış gibi gözükmüyor. Babasıyla bir muayene ettirmek istiyoruz adam gibi. En azından içimiz rahat eder.

benım bebegımınde genızlerı tıkalıydı sonra balgamlı oksuruge dondu.4 dr a gosterdım sonunda cekırgedekı doruk tıp a gosterdım atılla beye.gecen cuma gıttk sımdı cok sukur bebegım cok daha ıyı.verdıgı ılacları cok zor ıcıyor ama olsun hısırtısı kesıldı sonunda.banada bu dr u baska arkadaslar tavsıye ettı.sımdıden gecmıs olsun

vala benm bildiğim on numara bir dr var çekirge girişim tıp merkezindeydi ama şimdi set başına geçmiş sanırım nevin hanım 4 4 luk bi dr yaa kadın karşıdan bakmakla anlıo çocuğun ne hastalığı olduğunu hatta bu alanda belgesi bile var mutlaka gidin derimm..

Bebeğim doğduğundan beri rutin kontrollerine Nuray Hanıma götürdük şu anda Ren Tıpta oldukça ilgili bir doktor. Tavsiye ederim

mrb arkadaşlar benim oğlum 3 aylık ve doğduğundan beri 3. kez bronşiolit olyor doruk tıp merkezindeki fatih bey e götürüyorum.Gerçekten çok ilgili ve şevkatli bri tavsiye ederim

X