Makyaj Ürünleri Maskara için yardımm.

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ZireM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2008
28
1
kızlarrr...

40362608aw1.jpg

tam da böyle duran bir maskara arıyorum. uzun gösteren, kıvıran ama aynı zamanda doğal duran. bana önerebileceğiniz bir marka var mı acaba? yardımcı olursanız gerçekten çok sevirim.

canim bu resimdeki kirpikler kesin takma kirpik
ama max factor masterpiece max veya dior iconic de gayet bunun gibi yapabiliyor

şu an zaten max factor kullanıyorum. o sanki daha dolgun yapıyor gibi, koyu duruyor. benim istediğim birazcık daha doğal durması. ama dioru denememiştim canım. önerini dikkate alıcam. çok saol kaydirigubbakcemile2

Avan Mistake Prof. maskarayı önerebilirim bende...
Çok doğal duruyor,aynı zamanda da kıvırıyor.
10 YTL 'ye almıştım ben.

saolun kızlarr. tüm önerileriniz aklımda. en yakın zamanda içlerinden bir tanesi seçicem. ama o zamana kadar araştırmaya devam :)

ben de max factor masterpiece max kullanıyorum ve kirpiklerim de uzun olduğu için çok şık duruyor...önerebileceğim maskara bu canım....a.s

canım lorealin maskaraları özellikle ince uzun fırçalı olanları loreal telescopic gibi olanlar,uzatır ama bu birazda kirpik yapısıyla alakalı. eğer düz kirpiklerin varsa öle ahım şahım bi kıvrıklık bekleme. mutlaka kirpik kıvırma aleti kullanmalısın. tabi sürme tekniği de çok önemli. ama sanırım lorealin maskaraları istediğin sonuca yakın bi sonuç verir:1hug::1hug:

L'oreal Lash Architect SİYAH kullanıyorum.

Ben de alırken bu şekilde araştırmıştım. Doğal olsun uzun olsun sengözlerimebaksanab

Ben çok memnunum. Şu anda ortalam 25TL civarında olması lazım. :kahve:

kızlarrr...

40362608aw1.jpg

tam da böyle duran bir maskara arıyorum. uzun gösteren, kıvıran ama aynı zamanda doğal duran. bana önerebileceğiniz bir marka var mı acaba? yardımcı olursanız gerçekten çok sevirim.

RESİMDEKİ KADIN KİM qercekten çok hoş qözler, yüz hatLarıhihoyyyt

flormar lashlift aldım cnm bnm..su geçirmiyor.. ıslak mendille hemen çıkıyor..9 tlye aldım fiyatıda uygun..

resimde kadın megan fox cnm.bende avon supershock maskarayı önerebilirm oda çok güzel

clinique high impact maskaradan çok memnunum..gerçekten uzatma konusunda çok iyi..

X