Saç Rengi ve Saç Boyama saçımı boyamak istiyorum yardm edin lütfen :7

eleison

öss+yds hazırlııı
Kayıtlı Üye
17 Mart 2009
5
0
33
ya lütfen bana yardm edin. 1 ay içnde saçımı boyamayı düşünüyorm. herkes bana doğal saçımn yakştığını söylüor,ben de beğeniyorm ama değişklik istiyorum cidden. ben turuncu istiyorm tam tarzımı yansıtacak bir renk. bazı arkadaşlarm güzel olacağını söylüor. bazıları da siyah yapmamı istiyor. mavi gözlü olduum içn yakışacağını söylüorlar. kafamı karıştırdılar.sizce hangisi daha iyi olur ya da iyi olur mu:S
bu ben'im ! (resmi değiştirdm son halimi buldm)
n559458216_1512080_176705.jpg

bu da boyamak istediğim turuncu renk :7
39940127-2113769814a7421294906l.jpg

Son düzenleme:
bence turuncu süper olur eğer boyatmak istiyosan..
siyaha hiç bulaşma derim

ay siyah hiç yapma kızıl da sana gidebilir kendi saç renginden sıkıldıysan

Örnek verdiğin fotoğraftaki kızla benziyorsunuz...
Boyatacaksan, o renge boya tatlım...
Siyahtan daha hoş duracaktır...

teşekkr ederm. siyaha bulaşmak istemiyorm zaten de emin olamamştım,zaten diplerim çıkınca kötü bir görüntü olurdu. :) turuncu da tereddütüm vardı 1ay içnde boyatıp resmimi koyarm artık. umarım yakışır:) fikirleriniz içn teşekkür ederm gerçekten :)

siyahın dönüşü çok zor bende turuncu derim ten renginede hoş olur

kendi saç renginde çok hoşmuş ama turuncuda süper olur sana bence fıstık gibi olursun ..boyayınca foto koy mutlaka..

sogan kabugu turuncu renkleri gayet güzel olur size..ama koyu renklerdende siyah deilde kahve tonlarıda yüzünüzü canlı gösteriri gibime geld..turuncu yapın sıkılırsanız kahve yapması kolay olur:)

bak bu fikr de iyiymiş aslnda:) sıkılrsam kahverengi yapabilrm. teşekkür ederm :)

kesnlikle siyahtan uzak durrr vee turuncu yapp cok güsel olurr canlı olursun :KK70:

ınsan sacını turuncuya boyarmı yahuu .:s arkadasım kusura bakmada tamam tarz falan dıyosunda ama turuncu ıgrenc ya bence dogal halın daha güzeldır ;turuncu yesıl mavı pembe lıla sac boyasımı olur ya o nedır öyle cok cırkın

arkadasım fikrini söylemiş tamm iyi de bzde fikrimizi söylüyoruz
igrenc fln gbi kelimeler kuallanman bence yanlış
cünkü sacı turuncu ve turuncu tonlarında olan cok kişi var burda...sonuc olarak zevk meselesi...
ayrıca bence gayet güzel bi renk
turuncu sac olmaz evet ama sac boyalarının üretilme amacı da bu değil mi zaten. sacı olmayan renklere boyayabilmek...

evet benim de o kelimeyi kullanman hiç hoşuma gitmedi. sonçta zevk meselsi. ayrıca saçı doğştan turuncu olan insanlar da var. keşke ben de babannemin genlerini alıp öyle doğsaydım. sen sevmiyor olablrsn ama başkalarınn zevklerine ve görünüşüne bu kadar önyargılı ve küçümseyici bakmamalısın :7 herkes istediği renge boyayabilr. boya bunn içn yapılmş.

turuncuuyu yaptırr oda sanırım haylley williams sengözlerimebaksanab bende orengi istiyordum ama tutturamadılarr çok iyi yapacak bir yere git hatta daha önce boyatanların tawsiyesi ile git derim çnkü ben boyattığımdaa bununki gibi tuttmadı turuncu zor tutan bir renk yani zor değil ama tutturabilen az :sm_confused:

ayrıca siyahtan turuncuya dönemezsin ama turuncuda siyaha dönebilirsin turuncuya boyat baktın beğenmedin siyah yapman kolay olur ama bence siyah we kızıldan uzak durr çnkü çok zor açılıyor :uhm:

tamam dikkate alırım dediklerini :). evet o hayley williams :) çok büyük bi hayranıyım xD

Siyahin tonuda onemli ama siyah biraz buyuk gosterir diye dusunuyorum, resimdeki renk hem yumusak hem sicak bir ifade katar hemde ten renginle uyumlu oldugunu dusunuyorum kesinlikle resimdeki rengi yap cok yakisir....:nazar:

X