yumurta geliştirici hap kullanıp çatlatma iğnesi olmadan hamiş kalan varmı?

pelin003

findukkk
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
725
4
:enbuyukkk:kızlar sadece yumurta geliştirici hap kullanarak hamiş kalan duydunuzmu....illa çatlatma iğnesi olmak zorundamıyız...yumoşlar zaten gelişiyo gün aşırı ilişkiye girmek yeterli değilmii.....çatlatma iğnesinden 36 saat sonra ilişki deniliyoo...insan strese giriyo o zaman.... bebişin olacağı varsada stresten olmuyo bencee

Son düzenleme:
benim 3 dusugum oldu 1 yildan beri hamile kalamiyodum. doktorum bi hap verdi ama cogul gelik olur dedi riskini al yut dedi kullandim imdi hamileyim

benim 3 dusugum oldu 1 yildan beri hamile kalamiyodum. doktorum bi hap verdi ama cogul gelik olur dedi riskini al yut dedi kullandim imdi hamileyim

ALLAH ALLAH NASIL YANİ BİZ O KADAR UĞRAŞIYORUZ Bİİ TÜRLÜ OLMUYO İLACIN ADI NE BEN Bİ DOKTORUMA SORAYIM... TEBRİK EDERİM SENİ NE MUTLU SANA İNŞALLAH SAĞLIKLA BEBEĞİNİ ALIRSIN KUCAĞINA:emir_bebek:

bünyeyle alakalı canım kendiliginden ne zaman çatlayacagı belli olmuyor ondan dr lar igneyle catlatıp en uygun ssati veriyorlar

yumurta geliştirici hap kullandım ve uyumurta çatlatıcı iğnede oldum.
iğneyi yaptırdığım gün ilişki olacak dedi gel zaman git zaman olmadı
en sonunda göbekten iğne oldum ve hamiş kaldım.
şimdi bir oğlum allah bağışlarsa.
dilerim allahtan kim ne zaman çocuk istiyorsa versin.
en önemli olan şey ne biliyormusunuz kızlar relax olmak ilişkiye girerken bebek için değil
kendiniz için yapın. ben iki sene git gel git gel yaptım en sonunda kafamdan sildim attım.
allah verirse verir vermezsede bir bildiği vardır dedim. allahım herkezin gönlünüze göre versin.
bu arada doğumumda tanıdık tanımadık allah iseyen herkeze versin diyede dua ettim.

canım hayırlı olsun...inşaallah sağlıcakla doğurursun...kullandığın hapın adını hatırlıyomusun....kaç gün kullandın...:uhm:

en önemli olan şey ne biliyormusunuz kızlar relax olmak ilişkiye girerken bebek için değil
kendiniz için yapın. ben iki sene git gel git gel yaptım en sonunda kafamdan sildim attım.
allah verirse verir vermezsede bir bildiği vardır dedim. allahım herkezin gönlünüze göre versin.
bu arada doğumumda tanıdık tanımadık allah iseyen herkeze versin diyede dua ettim.

inşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsınnn...iğne derken gonal-f gibi yumurta geliştiricilerdenmi bahsediyosun..dr.bana aşılama yaptıracağım ay yumurta geliştirici iğne vermişti..normalde sadece hap kullanılıyo sanıyodumm...bide ben relax olamıyorumm 3,5 senedir uğraşıyorum tık yok...bizde sebebsiz infertilite var..derdimizi blsek ona göre tedavi olurduk yaniisenağlama çatlatma iğnelerinin olduğu gün müthiş strese giriyorumm...yada aşılamanın olacağı gündelikafadulden ondan diyorum iğne falan yapmasalar sadece gün aşırı ilişki deseler bebiş olurmu acaba...bu yolla hamiş kalan varmı diyeee

Son düzenleme:
inşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsınnn...iğne derken gonal-f gibi yumurta geliştiricilerdenmi bahsediyosun..dr.bana aşılama yaptıracağım ay yumurta geliştirici iğne vermişti..normalde sadece hap kullanılıyo sanıyodumm...bide ben relax olamıyorumm 3,5 senedir uğraşıyorum tık yok...bizde sebebsiz infertilite var..derdimizi blsek ona göre tedavi olurduk yaniisenağlama çatlatma iğnelerinin olduğu gün müthiş strese giriyorumm...yada aşılamanın olacağı gündelikafadulden ondan diyorum iğne falan yapmasalar sadece gün aşırı ilişki deseler bebiş olurmu acaba...bu yolla hamiş kalan varmı diyeee

klomen ve prengli diyebi ilaçlar kullandım bizimfde sebepsizdi bebeşin olmaması benim birde düşüğüm vardı bi tane. gonal f geçtik oda üç sürecekti ben iki ayda kestim attım istemiyorum diye çünkü 2 sene git gel git bıkmıştım psikolojim bozulmuştu. en sonunda hamiş olduğumu öğrendim. aşılamaya daha varmadan.

klomen ve prengli diyebi ilaçlar kullandım bizimfde sebepsizdi bebeşin olmaması benim birde düşüğüm vardı bi tane. gonal f geçtik oda üç sürecekti ben iki ayda kestim attım istemiyorum diye çünkü 2 sene git gel git bıkmıştım psikolojim bozulmuştu. en sonunda hamiş olduğumu öğrendim. aşılamaya daha varmadan.

hem geçmiş olsun hemde hayırlı olsun...bende gonaphane,ovitrella çat.iğne ayrıca pregly çat iğne kullanmıştımm...5 kere denedik..enson aşılamaya geçtik..aşılamada gonal-f kullanmıştım....sen bu denemelerinde kist problemi yaşamadınmı...çünkü haplar 2-3 yumurta geliştiriyo..ama gonalf 6-7 yumurta geliştiriyo sanıyodum(benim öyle olduu)en düşük dozda bide..

[/QUOTE

OĞLUNU ALLAH BAĞIŞLASIN DARISI BİZLERİN BAŞINA İNŞALLAH İYİ DİLEKLERİN İÇİNDE TEŞEKKÜRLERa.s.

OĞLUNU ALLAH BAĞIŞLASIN DARISI BİZLERİN BAŞINA İNŞALLAH İYİ DİLEKLERİN İÇİNDE TEŞEKKÜRLERa.s.[/QUOTE]

aynen canım sana katılıyorummmm....inşaallah mutlu haberlerimizi burdan veririzzzkaydirigubbakcemile5

hem geçmiş olsun hemde hayırlı olsun...bende gonaphane,ovitrella çat.iğne ayrıca pregly çat iğne kullanmıştımm...5 kere denedik..enson aşılamaya geçtik..aşılamada gonal-f kullanmıştım....sen bu denemelerinde kist problemi yaşamadınmı...çünkü haplar 2-3 yumurta geliştiriyo..ama gonalf 6-7 yumurta geliştiriyo sanıyodum(benim öyle olduu)en düşük dozda bide..

teşekkürederim canım benim. klomen hap pregly çat .ğnesi kullandım 6 ay sonra rahim filmi onun ardından gonal f kullandım bu şekilde kalmasaydım eğer hamiş aşılamaya gidecektik. bu denemelerimde hiç bir problem yaşamadım sadece kilo almak dışında.
haplarla 4 veya 5 yumurta oluyordu gonal f ile ise en çok 8 buldum ben.

[/QUOTE

OĞLUNU ALLAH BAĞIŞLASIN DARISI BİZLERİN BAŞINA İNŞALLAH İYİ DİLEKLERİN İÇİNDE TEŞEKKÜRLERa.s.

amin canım benim inşallah en kısa zamanda hamiş haberlerinizi alırım.

aynen canım sana katılıyorummmm....inşaallah mutlu haberlerimizi burdan veririzzzkaydirigubbakcemile5

inşallah tek temennim isteyen herkeze allah en kısa zamanda versin.

bizde 10 ay korunmadık olmadı 1 seneyi beklemeden gonaphane kulandım 2 yumurtam oluştu.23 mm ve 17 mm büyüklüğüne geldiğinde pregnly çatlatma iğnesi oldum ve hamile kaldım.şimdi 4,5 aylık hamileyim bi kızım olacak allah bağışlarsa.allah isteyen herkese sağlıklı bebişler versin......

bizde 10 ay korunmadık olmadı 1 seneyi beklemeden gonaphane kulandım 2 yumurtam oluştu.23 mm ve 17 mm büyüklüğüne geldiğinde pregnly çatlatma iğnesi oldum ve hamile kaldım.şimdi 4,5 aylık hamileyim bi kızım olacak allah bağışlarsa.allah isteyen herkese sağlıklı bebişler versin......

canım ne güzell bebişin seni fazla bekletmemişşş.:nazar:..allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsinn...ben bi hamile kalayım bi doğurayıp doğar doğmaz popişine iki tane şaklatcamm...anneni bu kadar niye beklettin dicemmmm...hele bi doğsun kaydirigubbakcemile2

:
merhabalar arkadaşlar ismim gülay uzun zamandır yazılarınızı okuyorum hamile haberleri sevindiriyor olmayanlar ise üzüyor beni ama ne yapalım kader diyip geçiyorum
ne mutlu sana tam üç yıllık evliyim neredeyse ikibuçuk yıldır dr gidiyorum ovitrelle iğnesinin dün üçüncüsü yapıldı pek umudum yok ama bir ihtimal diyorum çektiğim ağrılarda cabası inşallah hayırlı bir evladın olur ben artık bıktım dr gitmekten ilaç kullanmaktan bir süre dinlenmek istiyorum belkide bizde böyle imtihandan geçiyoruzdur dilerim birgün bizde mutlu haberleri paylaşırız::emir_bebek::emir_bebek: tek derken ikizleri alırız kucağımıza ve zaman boşa geçmemiş olur ozaman.

yumurtlarada çatlama olmuyor 1 yıldır tedavi oluyorum. çatlama olması için klomen kullandım. onun dışında başka bir ilaç kullanmadım. çatlaması için hangi ilaçları kullanıyorsunuz arkadaşlarr

X