Implantasyon[yerleşme kanaması]

kestane

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
1.090
9
40
arkadaşlar aranızda yerleşme kanaması yaşayan varmı eğer yaşadıysanız ne zaman ve hangi miktarda yaşadınız ben yumurtlamadan 6 gün sonra böyle bişey yaşadım ama tam olarak emin olamıyorum sadece bir kaç parça akıntı içinde koyu renkli olarak geldi acaba bu kadar az olurmu lütfen bilgilerimizi paylaşalım ve anne adaylarına yardımcı olalım şimdiden hepinize teşekkür ederim:CüvCüv:

benım tam regl olmam gereken gunde hafif kahve rengi bi akıntım olmuştu.hatta hah kesin hastalanıyorum ama sökemedi herhalde diye düşünmüştüm.ama yerleşme kanamasıymış ve zaten beklenen regl tarıhınde ve 1-2 gün sonrasında olurmuş.

söylediğin şekilde olanları duydum canım.belki olabilir

yazınızı okuyunca heyecanlandım, yani adet gününde de kanama olup da hamile olanlar var aranızda benim de öle oldu bu ay bekliyorum devamı gelicekmi diye, peki arkadaşlar hamileliğiniz nasıl geçiyor???

merhaba arkadaşlar biz ilk defa bu ay korunmadık yumurtlama günlerinde yoğun ilişkiye girdik adetime 3 gün kala fortel test aldım negatif çıktı. bu aralar iştahım açıldı kasıklarımda hafif ağrı var ama bugün adet günüm kahverengi lekelenmelerim ve küçük küçük çok koyu kahverengi koyu bir şey geliyo diğer adetlerimde sanki bunlara rastlamadım hala olma şansım varmı hala ?:KK49:

X