Saç Rengi ve Saç Boyama acik karamel+kumral nasil bir renk olur

blatt2007

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
24
0
Merhaba
Kızlar ben saclarimi karamele boyattirdim. Saclarim onceden sapsariydi. Karamel bana cok koyu geldi. Kuaforumun kullandigi boya ivola koyu karamel ve ivola acik karmel. Suan ben kendim boyamak istiyorum fakat kararsizim. Cok kızıl ve koyu olmasini istemiyorum. alix acik karamel (8,8) ve kumral (7,00) 'i karistirsam nasil bir renk elde ederim. Yardimci olabilir misiniz.

kızlar lütfen cvp verin ilk defa saç boyatıcam kuaförüm karamel kumral sana çok yakışır dio koyu esmer tenliyim saçlarım uzun dalgalı ve siyaha yakın kopkoyu kestane renkli bi de orealle açacak ne yapsam karar veremiorum saçlarımı seviorum ama bi değişiklik de istiorum fikir verin :p:KK61:

saçı açma yıpranma konusuna birşey diyemem ama arkadaşım karamel ile kumralı karıştırmıştı harika bir renk çıkmıştı

ben rengi azbuçuk tahmin ediorum güzel renk ama ben koyu esmer tenliyim yakışır mı acaba ?:pboyatan arkadaşın nasıldı?

ben rengi azbuçuk tahmin ediorum güzel renk ama ben koyu esmer tenliyim yakışır mı acaba ?:pboyatan arkadaşın nasıldı?

beyaz tenliydi ama bence esmerlere daha da güzel olur soft bir renk oluyor çok hoştu gerçekten,( bence kumral olarak 7 değilde bir açık tonu daha mantıklı geliyor bana , yani 7 çok koyu olmasın dikkat edin,açık karameli bastırmasın koyuluktan dolayı ama markadan dolayı belki 7 si koyu değildir kumralın , o konuda yorum yapamıyorum o markayı bilemiyorum)

Son düzenleme:
X