Sayfa: 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doğal Dudak Kırmızısı Ruj arıyorum

1. Konu Sahibi : dalyaa #11
    Giriş tarihi
    May 2008
    nivea lipstick çok güzel. ben avondan çok hafif renk veren biraz da ışıltı veren bir lipstick aldım çok memnunum

2. Konu Sahibi : dalyaa #12
    chablisss canım iki gündür kullanıyorum şuanda öyle bi sorunum olmadı kurutmadı dudaklarımı bikaç gün sonra tekrar bilgi veririm :)

3. Konu Sahibi : dalyaa #13
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    Alıntı ocean_girl kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    nivea cherry dudak stiğini kullanıyorum bence çok doğal duruyo tavsiye ederimm
    aynen bende onu kullanıyordum ama golden rose cherry dudak stiğini daha çok begendim daha kalıcı ayrıca ya cokk ucuz 3 milyon falan alıp deneyin derim kızlar a.s.a.s.

4. Konu Sahibi : dalyaa #14
    Alıntı dalyaa kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar , dudağa sürülünce hafif bir kırmızılık veren.neredeyde doğal dudak kırmızısı tonunda bir ruj arıyorum kullananınız varsa bilgilendirirse sevinirim...bide eskiden hatırlar mısınız yeşil rujlar olurdu sürüncee yavaş yavaş pembeleşir ve çok uzun süre kalırdı, böyle rujlar varmı ki hala piyasada???CADIARZU
    oooo o yeşil rujlar çok eskide kaldı artık piyasada olduğunu sanmam ama keşke olsa süperlerdi :1rolleyes:

5. Konu Sahibi : dalyaa #15
    she markasının mini lipglossları var j212 numara çok güzel bir kırmızı ve çok doğal duruyor

6. Konu Sahibi : dalyaa #16
    Giriş tarihi
    Nov 2008
    Alıntı dalyaa kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar , dudağa sürülünce hafif bir kırmızılık veren.neredeyde doğal dudak kırmızısı tonunda bir ruj arıyorum kullananınız varsa bilgilendirirse sevinirim...bide eskiden hatırlar mısınız yeşil rujlar olurdu sürüncee yavaş yavaş pembeleşir ve çok uzun süre kalırdı, böyle rujlar varmı ki hala piyasada???CADIARZU
    cnm ben genelde dudaklarıma kırmızı ruj surup daha sonra pecete ile kırmızılıgını alıyorum ...tavsiye ederim cnm cok dogal duruyor ....

7. Konu Sahibi : dalyaa #17
    Canım bende nivea cherry'yi tavsiye ederim hem nemlendiriyo hem de çok doğal bir kırmızılık (biraz pembeye yakın) veriyo ;)

8. Konu Sahibi : dalyaa #18
    ben avon raisinwiseısipariş ettim.gelince bakıp yazacarım buraya..ama her ruj sürdükten sonra fazlasını peçeteyle alırsanız doğal duruyor.ruj sürmeden de mutlaka altına renksz bir dudak koruyucusu sürülmeli.ben kırmızı ruj kullandığım zaman açık pembe renkli olan nivea velvet rose u kullanıyorum...üzerine k.ruz+peçete ile fazlalığını alınca doğal duruyor.

9. Konu Sahibi : dalyaa #19
    Alıntı metallium kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ruj olarak değil ama benim önerim doğal olması açısından nivea kirazlı dudak koruyucusua.s
    aynen katılıyorum:)))))))

10. Konu Sahibi : dalyaa #20
    Alıntı katetoday kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    watsonda var aslında böyle bir şey,dudak koruyucusu olarak satılıyor,pembe ve turuncu olmak üzere iki çeşidi var,pembesi dudaklarına sürdükten sonra pembeleşiyor,ben sürekli alıyoum,3-4 ytl birşey..
    katetodaycim nerede satılıyor bu watson ? bide bu nivea nın dudak koruyucuları gibi hemen siliniyor mu , o kadar hafif bişey istemiyorum çünkü, kalıcı olmalı benneyaptımki

Sayfa: 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon