Dudak Makyajı Doal Dudak Krmzs Ruj aryorum

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
yaa şu yeşil rujları hiç duymamıştım. acaba bu rujdan kimde varsa bi resmini koysa süper olur walla. ararken yanlış bir şey almayayım...

yeşil ruju heryerde aradım ama yok kadında dedi zaten bulamazsın burda sora flormarın rujlarını gördüm aldım bir tane selection 36 ben çok beğendim bide sen bak istersen fiyatıda 3 tl

yeşil ruju heryerde aradım ama yok kadında dedi zaten bulamazsın burda sora flormarın rujlarını gördüm aldım bir tane selection 36 ben çok beğendim bide sen bak istersen fiyatıda 3 tl

ona da bakayım yine de. dedim belki mısır çarşısında falan olabilir ama:S:S

yaa ben bu arada internette resmini gördüm. sanki ucuzluk pazarında da satılabilir bir şey. bilmiyorum bi tahmin ama ben yine de bi göz atarım. kuaför malzemesi satanlar bilirler mi acep???

buldum,buldum ve aldım. çok sevindim bulunca yaa.... ama henüz sürmedim. oruçluyum dudaklarımı yalarım ağzıma girer diye....

yeşil ruju aldım canım ama profilimde istanbul yazdığına bakmayın ben şimdi vandayım burda buldum:)

kızlar bir resim koyar mısınız çok merak ettim yeşil ruju acaba tek marka mı üretiyor

90
kızlar bir resim koyar mısınız çok merak ettim yeşil ruju acaba tek marka mı üretiyor

watsons ın magic lip ini ben begeniyorum.
sürdükten sonra pembeye dönüşüyor.
turuncusu da var ama onu hiç denemedim dışarı cıktıgımda almayı düşünüyorm
3.99 du fiyatı da en sonzemuszemus

watsonslip.jpg
watsons ın magic lip ini ben begeniyorum.
sürdükten sonra pembeye dönüşüyor.
turuncusu da var ama onu hiç denemedim dışarı cıktıgımda almayı düşünüyorm
3.99 du fiyatı da en sonzemuszemus

bu mu dedıgın cnm:uhm:

dddzpl.jpg

bunu da şimdi çektim kameradan umarım yardımcı olur. benim kendi dudak rengim oldukça soluk daha renkli dudaklarda tonu değişebilir belki bilemiyorum.

X