Dudak Makyajı Doal Dudak Krmzs Ruj aryorum

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

dalyaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
97
3
kızlar , dudağa sürülünce hafif bir kırmızılık veren.neredeyde doğal dudak kırmızısı tonunda bir ruj arıyorum kullananınız varsa bilgilendirirse sevinirim...bide eskiden hatırlar mısınız yeşil rujlar olurdu sürüncee yavaş yavaş pembeleşir ve çok uzun süre kalırdı, böyle rujlar varmı ki hala piyasada???CADIARZU

ruj olarak değil ama benim önerim doğal olması açısından nivea kirazlı dudak koruyucusua.s

o yeşil rujlardan bir ingliz markasında görmüştüm ama türkiye de yok o markadan. pazarlarda falan bulanlar oluyormuş :sırnaşık şey ben de bulursam alacağım çok güzel oluyorlar

benim doğal kırmızı tonda tavsiye edebileceğim ruj avon color trend raisin' wine. soft durusunu çok seviyorum.

Son düzenleme:
Revlon'un bir ürünü var Just Bitten Lipstain diye 4 tonu var ben ikisinden edindim çok hoş bir vişneçürüğü ve kırmızı tonları var. İnanılmaz kalıcı bir ürün ayrıca. Çok doğal durduğu için seviyorum.

yazın kuLLandıqım b ruj wardı..aw0nundu ama numarasını serisini hatırLayamıy0rum şu an =/ tam tarif ettiqin qibiydi..kiremitimsi b renk...aw0n katLquna b bak istersn arkadsm..

nivea cherry dudak stiğini kullanıyorum bence çok doğal duruyo tavsiye ederimm

evet bencede en doğal dudak renginde duran niveanın lipstickleri hem vişne değil de çila.s.ekli olan daha bi istediğin gibi kırmızıya yakın duruyo bence

bende böyle bir ruj arıyordum dün body shopta buldum.dudak ve yanak renklendirici diye satılıyor.lip gloss gibi ama sürünce kuruyor ve doğal duruyor.tek rengi var.kalıcı dudak ve yanak renklendirici deyince veriyorlar.ben memnun kaldım bilginize...

bende böyle bir ruj arıyordum dün body shopta buldum.dudak ve yanak renklendirici diye satılıyor.lip gloss gibi ama sürünce kuruyor ve doğal duruyor.tek rengi var.kalıcı dudak ve yanak renklendirici deyince veriyorlar.ben memnun kaldım bilginize...

canım peki o aldığın şeyi dudaklarını kurutmuyor mu? nemlendirici özelliği varmı? çünkü ben bir kez avondan ona benzer birşey almıştım. lip gloss gibi ama sürünce kuruyor aynen dediğin gibi kalıcı o da. ama inanılmaz kurutuyordu dudaklarımı.mirmirmirmirCADIARZU

nivea lipstick çok güzel. ben avondan çok hafif renk veren biraz da ışıltı veren bir lipstick aldım çok memnunum

chablisss canım iki gündür kullanıyorum şuanda öyle bi sorunum olmadı kurutmadı dudaklarımı bikaç gün sonra tekrar bilgi veririm :)

kızlar , dudağa sürülünce hafif bir kırmızılık veren.neredeyde doğal dudak kırmızısı tonunda bir ruj arıyorum kullananınız varsa bilgilendirirse sevinirim...bide eskiden hatırlar mısınız yeşil rujlar olurdu sürüncee yavaş yavaş pembeleşir ve çok uzun süre kalırdı, böyle rujlar varmı ki hala piyasada???CADIARZU

oooo o yeşil rujlar çok eskide kaldı artık piyasada olduğunu sanmam ama keşke olsa süperlerdi :1rolleyes:

she markasının mini lipglossları var j212 numara çok güzel bir kırmızı ve çok doğal duruyor

cnm ben genelde dudaklarıma kırmızı ruj surup daha sonra pecete ile kırmızılıgını alıyorum ...tavsiye ederim cnm cok dogal duruyor ....

Canım bende nivea cherry'yi tavsiye ederim hem nemlendiriyo hem de çok doğal bir kırmızılık (biraz pembeye yakın) veriyo :KK66:

ben avon raisinwiseısipariş ettim.gelince bakıp yazacarım buraya..ama her ruj sürdükten sonra fazlasını peçeteyle alırsanız doğal duruyor.ruj sürmeden de mutlaka altına renksz bir dudak koruyucusu sürülmeli.ben kırmızı ruj kullandığım zaman açık pembe renkli olan nivea velvet rose u kullanıyorum...üzerine k.ruz+peçete ile fazlalığını alınca doğal duruyor.

watsonda var aslında böyle bir şey,dudak koruyucusu olarak satılıyor,pembe ve turuncu olmak üzere iki çeşidi var,pembesi dudaklarına sürdükten sonra pembeleşiyor,ben sürekli alıyoum,3-4 ytl birşey..
watsonslip.jpg

katetodaycim nerede satılıyor bu watson ? bide bu nivea nın dudak koruyucuları gibi hemen siliniyor mu , o kadar hafif bişey istemiyorum çünkü, kalıcı olmalı benneyaptımki

X